Şimdi Ara

## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ## (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
4
Favori
15.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a beni de ekleyin inş. bir de ram olarak ne alayım Kingston Hyperx Beast 8GB(2x4GB) DDR3 2400MHz Performans Ram bu nasıldır başka tavsiyeniz var mı tşk.
  • suan kendimi kötü hissettim bu anakrtı gorunce gule gule kullanın vatandaki yalancı yuzunden kartı almadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

suan kendimi kötü hissettim bu anakrtı gorunce gule gule kullanın vatandaki yalancı yuzunden kartı almadım

konu ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azk

quote:

suan kendimi kötü hissettim bu anakrtı gorunce gule gule kullanın vatandaki yalancı yuzunden kartı almadım

konu ne?

Hocam alicaktim adam bu cok geri donus aliyor dedi bende maximus formula aldim imzamdada yazıyor ama yalana geldim o hoşuma gitmedi ekstra giden parada cabasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

konu ne?

Hocam alicaktim adam bu cok geri donus aliyor dedi bende maximus formula aldim imzamdada yazıyor ama yalana geldim o hoşuma gitmedi ekstra giden parada cabasi

hangi vatan magazası?

• quote:

quote:

quote:

quote:

konu ne?

hangi vatan magazası?

Söğütözü

• dodomoco kullanıcısına yanıt
    Siz ürünü almadan önce araştırmadınız mı? Alış-veriş yaparken yapılabilecek en büyük hata satış görevlisine güvenmek ve söylediklerine itimat etmektir. Böyle gafletlere düşmeyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchLord

Siz ürünü almadan önce araştırmadınız mı? Alış-veriş yaparken yapılabilecek en büyük hata satış görevlisine güvenmek ve söylediklerine itimat etmektir. Böyle gafletlere düşmeyiniz.

Yaptim ama boyle sorunlar var mi araştırmadim bile ama simdiki anakartimda gayet iyi

• eklersen sevinirim
    Anakartın güzel kimsenin bişi dediği yok ona ancak aldığım anakart içime sinmeycekse 1500 TL olsa ne olur ki?
  • quote:

Anakartın güzel kimsenin bişi dediği yok ona ancak aldığım anakart içime sinmeycekse 1500 TL olsa ne olur ki?

Yok yani icime sinme deilde gozum kaldi diyelim

• Beyler ben g45 aldığımda gd65 ile 100tl fark vardı bende almak istemedim sizce hatamı yaptım ?
  • Sly_Owl kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle iyi yapmışsın fazlası ile yeterli için rahat olsun.
  • ekleyebilirsiniz
    Gözün kalmasın paşam aldığın anakart da üst seviye çok güzel bir kart.
  • beyler aranıza dün katıldım. size bi sorum olacak. ya işletim sistemini kurdum. fakat biosa girmek istiyorum giremiyorum. açılışta sadece boot ve bootmenü tuşları çıkıyo. hemen geçiyo zaten. yardımcı olabilir misiniz acaba?
  • zizoum kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani açılışta del tuşuna bastığında girmiyor mu bios a?
  • quote:

Nasıl yani açılışta del tuşuna bastığında girmiyor mu bios a?

boot menü geliyo. işte hdd ıvır zıvır. 5-6 sıralı bi menü geliyo sadece. çok çaresiz kaldım(cahillik)
  • zizoum kullanıcısına yanıt
    F11 tuşuna basıyorsan boot menü gelmesi çok normal bilgisayarı yeniden başlattığında del tuşuna basmaya başla logo ekranı geçtikten sonra bios ekranı gelecektir.
  • quote:

F11 tuşuna basıyorsan boot menü gelmesi çok normal bilgisayarı yeniden başlattığında del tuşuna basmaya başla logo ekranı geçtikten sonra bios ekranı gelecektir.

hocam teşekkürler giriş yaptım. bişey daha sormak istiyorum. kullandıgım ramler 1866 mhz. orada 1333 yazıyodu. bende 1600 e çektim. başka bi işlem yapmam gerekiyo mu? 1866'yada aynı şekilde çekebilir miyim hiç bi ayar yapmadan?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.