Şimdi Ara

## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ## (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
4
Favori
15.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece hata olarak düşünme güncellemeler yapılıyor stabiliteyi arttırmak içinde sürekli bios güncellemesi gelmesi bence çok iyi bişi.
  • Arkadaslar cok basit bir sorum var g43 alsam g45 ten ne eksigi var acaba aralarinda guzel bir fiyat farki varda 4670 ve gtx770 ile kullanicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flagbearer

en çok bios bize çıkıyorsa en çok hatada bizde war demektir neyse Allah tan düzeltmeye uğraşıyorlar

bios sadece hata içinmi editlenir yada güncellenir bence az araştır :)) cevabı ben biliyorum sizde araştırıp öğrenin lütfen
  • pek bi farkı yok raid desteği yok 2 tane usb 3.0 yerine 2tane usb 2 war o kadar alabilirsin yani g43 ü
  • Benide Ekleyebilirsiniz yalnız bir şey soracağım Bu Sound Blaster Cinema Programı sizde aktif olarak çalışıyor mu ? bende hiç bir şekilde aktif olmuyor ekte belirttiğim hatalar ile karşılaşıyorum

## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ## ## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ## ## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RveS -- 17 Şubat 2014; 22:00:31 >

• Arkadaşlar:

1- Anakartın bios güncellemesini hangi programla yapıyorsunuz?

2- Ramlerim 1.5V olmasına karşın 1.488V veriyor anakart defaultta. Sizde de var mı bu durum?

Teşekkürler...

Not: Kulübe beni de ekleyebilirsiniz.. Kart çok iyi bu arada, epey memnunum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateş ve güneş -- 26 Şubat 2014; 15:49:28 >
  • z87 g45 grubuna bende katılabilirim.Ürünü sipariş verdim bugün elime ulaşıcak kısmetse , görüşlerimi bildireceğim :)
  • ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    Dostum bunda hiçbir sıkıntı yok gayet normal bir değer. Bios u en sağlıklı yine bios ortamında güncellersin. MSI' ın kendi sistesinden kartına ait son bios sürümünü indir ve rar dan çıkar. FAT32 olarak biçimlendirdiğin bir flash belleğin içine rar dan çıkan dosyaları at. Son olarak bilgisayarı yeniden başlat yeniden başlarken bios ekranına girmeden flash belleği tak ve bios ekranına giriş yap. Sağ alt taraf olması lazım tam hatırlayamadım bios flash tools yazar yada onun gibi bişi ona tıkla bios dosyasını otomatik görmesi lazım yoksa kendin yolu göster ve update i başlat. Bu kadar.
  • Arkadaşlar. Z87 g45 aldım ve sizlere soracağım 2 soru var yardımcı olursanız sevinirim . Sizce yüklemem gereken olmazsa olmaz programlar hangileridir ? Anakartı güncellemelimiyim ?
     ## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ##

• Bu tamamen senin kişisel tercihin yada ihtiyacına göre tercih edeceksin olmazsa olmaz diye bişi yok. Ben şahsen sürücülerin haricinde hiç birşey kurmuyorum kullanmadığım için. Anakartın üzerinden çıkan CD yerine kendi Global sitesinden (bakın global diyorum türkçe sitesini demiyorum çünkü bazen sürücülerde farklılık oluyor) son sürüleri indirip kurmanı tavsiye ederim ayrıca bios güncellemesi varsa onuda yap mutlaka.
  • Yoksa kulübü ben kurayım dedim ama varmış, beni de ekleyin bari...
  • Beyler BF4 veya BF3 teki haritalarda en düşük aldığınız ping değerleri nelerdir. Daha önce ki msi z77a-g45 anakartımdaki Ethernet kartı ile en düşük TR server' da ping 36 dı. Şuan bu anakartta aynı TR server ları 46 ping olarak göstermekte. Aynı adsl aynı modem aynı rj45 jack

Ayrıca konuyu baştan bir gözden geçirdim böyle bir game anakartın Ethernet olayından kimse bahsetmemiş. Eminimki bu kartı alan bir çok kişi MP oyun oynamakta ama sanırım kimsenin PİNG süreleri ile ilgili şikayet yok.
  • Ekran kartinda g43 ve g45 fark var mi?

• FoxPark kullanıcısına yanıt
    Üzerindeki ethernet kartının mahareti sadece bilgisayarında oyun oynadığın anda indirme yada interneti meşgul ettiğin başka bir uygulama var ise bunu algılaması ve önceliği oyunlara vermesi. Ping inin 36 dan 46 ya çıkması ile ethernet kartının hiçbir alakası yok tamamen altyapının stabil olmayışı.
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Ne söylemek istediğinizi anlayamadım biraz daha açarsanız sorunuzu yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchLord

Ne söylemek istediğinizi anlayamadım biraz daha açarsanız sorunuzu yardımcı olabilirim.

Özür dilerim ekran kartında yazmışım. Şey yazıcaktım MSI Z87-G43 GAMING ile MSI Z87-G45 GAMING arasında çok performans farkı var mı diye sorucaktım.
    OC ile uğraşmayacaksanız hayır G43 ve G45 arasında performans olarak fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchLord

OC ile uğraşmayacaksanız hayır G43 ve G45 arasında performans olarak fark yok.

Oc yapicam islemciye, belki anakartada olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 4 Mart 2014; 23:28:48 >
  • ArchLord kullanıcısına yanıt
    Sistemde sadece anakart ve işlemci değişikliği oldu bunun dışında başka bir değişim söz konusu değil. ADSL alt yapısından bahsediyorsanız bununla alakalı bir sorun yok. Daha önce önceki sistemde kullandığım işletim sistemi ve işletim sisteminde ki uygulamalarım ne ise
    şuanda da bir farklılık yok.

Ayrıca kulübe beni de eklerseniz sevinirim.

## MSI Z87-G45 GAMING/ANAKART KULLANICILARI KULÜBÜ ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxPark -- 5 Mart 2014; 0:01:32 >

OC yapacaksan kesinlikle G45 yada G65 e bakmalısın dostum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.