Şimdi Ara

MSI Teknik Servisi nerede? Nasıl gidebilirim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
26.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende şuanda msi ge70 2OE modeli bulunuyor , ram ekletmek istediğimde bunu msi servise mi yollamam gerekiyor ? nasıl ram eklettirebilirim?
  • bende eylül ayında harddisk arızasıyla gönderdim bayram öncesi adamlar baya ilglilendi bayrama girmeden harddiski değiştirip gönderdiler hatta ben arka kapağı açıp kurcalamıştım
  • Bilgisayarını servise gönderen arkadaşlar. Tam olarak nereye gönderdiniz yazılanlardan ben bunu çıkaramadım açıkçası ??
  • servis point nerelerde var? internet sitesi o kadar vasıfsız ki anlatamam, birsürü bayimiz var diyor lakin bu bayiler nerede hiç bir bilgi yok. sadece istanbuldaki adres var, saçmalık resmen.
  • Servis Point işini bende merak ediyorum. PC gereksiz ısınıyor. Fan ve macun kontrolü yaptırmak istiyorum. GE70 i sanalmarketimden aldım

İstanbulda değilim, nasıl kargolamalıyım, hangi belgeler gerekli, sorunlarımı nereye yazmalıyım nasıl anlatmalıyım, hangi adrese göndermeliyim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellogoodbye

Bilgisayarını servise gönderen arkadaşlar. Tam olarak nereye gönderdiniz yazılanlardan ben bunu çıkaramadım açıkçası ??

merhaba sizin msi ın aynısı var bende de laptop bostayken bile sürekli fan sesi var sizde de var mıydı? firmware guncellemesi hakkında bilginiz var mı?
  • andolu yakasında var mı servis bilen var mı?
    fan temizliği ve bios firmware update için vereecğim.
  • Bilgisayarımın ekran ile bağlantısı olan 2 noktasından sağ taraftaki biraz gevşedi sanırım yerine tam oturmuyor sizce ilerde bir sıkıntı olur mu? Yani kullanımda hiçbir sorun yok ancak ekran biraz sağa basık duruyor çok az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbuldaki servis pointe laptopumu bırakıcam ama işim sebebiyle zamanım çok kısıtlı. dünden beri arıyorum ama sanırım haftasonları çalışmıyorlar. haftaiçi çalışma saatlerini bilen varsa benimle paylaşabilir mi lütfen
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.