Şimdi Ara

MSI Servisi 14 Günlük Anakartı Tamir Etti ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • basligi degistirin ve farkli sorun icin konuyu editleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600rpmde dönüyorsa fanlar 40derece normal çokta sorun değil yani...
  • Şikayetiniz nedir anlayamdım? Yani sorun donanımsal değil zaten. Biosunu güncelleyip yollamş adamlar. Neden değişim yapılsınki?

• Bu sıcaklarda 40 derece normal.

• Bendede Aynı Anakart Var Ve Akla Hayale Gelmeyen Bios Proplemi Yaşadım MSI X370 Gaming Pro Carbon La
    Bios Güncelledik Ez Debud Led Yanıyor "Boot" Yapılamıyor Diye Onu Dene Yok Bunu Dene Yok Görüntü Gelmiyor Pc Söktüm,Parçaladım 1 Ton Eziyet Gönderdim İnventusa, "Görüntü Geliyor Bişey Yok Demezmi"
    Ben Niye Uğraştım Saatlerce,Soğudum Bu Anakarttan Tabi 1 Hafta Oldu Neyse Geldi Ama Hırpalanmış Anakart Alalı 2 Hafta Olmadı Eskimiş Gibi Oldu Sök Taktan,Neyse Çalıştı Çalışmasa Kırıp Parçalayaktım Öyle Sinirlenmişim Parayı Gözüm Görmüyor Hocam BuKadar Emek Saatlerce Titizlen Eline Gçen Sıfır Neyse Kurdum Çalıştı, Bios 1,5 Geldi
    Ramler 3000Mhz Gördü Sevindim Stabil Tabi,Sonra Agessa 1.0.0.6 Geldi Haydaaaaaa Başladı Resete 3000Mhz Yemiyor,3200Mhz Yemiyor Ulan Dedim Senin Var Yaaaa Nerden Aldım Keşke Biraz Daha Bekleseydim Dedim,Bende 1.0.0.6 Agesadan 1.0.0.4 Döndüm Ranler 3000Mhz Çalışıyor Eski Biosta Yeni 1.0.0.6 Agesa Yalan Oldu Msı Gevşekliğinden Bende Malesef Durum Bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Bendede Aynı Anakart Var Ve Akla Hayale Gelmeyen Bios Proplemi Yaşadım MSI X370 Gaming Pro Carbon La
    Bios Güncelledik Ez Debud Led Yanıyor "Boot" Yapılamıyor Diye Onu Dene Yok Bunu Dene Yok Görüntü Gelmiyor Pc Söktüm,Parçaladım 1 Ton Eziyet Gönderdim İnventusa, "Görüntü Geliyor Bişey Yok Demezmi"
    Ben Niye Uğraştım Saatlerce,Soğudum Bu Anakarttan Tabi 1 Hafta Oldu Neyse Geldi Ama Hırpalanmış Anakart Alalı 2 Hafta Olmadı Eskimiş Gibi Oldu Sök Taktan,Neyse Çalıştı Çalışmasa Kırıp Parçalayaktım Öyle Sinirlenmişim Parayı Gözüm Görmüyor Hocam BuKadar Emek Saatlerce Titizlen Eline Gçen Sıfır Neyse Kurdum Çalıştı, Bios 1,5 Geldi
    Ramler 3000Mhz Gördü Sevindim Stabil Tabi,Sonra Agessa 1.0.0.6 Geldi Haydaaaaaa Başladı Resete 3000Mhz Yemiyor,3200Mhz Yemiyor Ulan Dedim Senin Var Yaaaa Nerden Aldım Keşke Biraz Daha Bekleseydim Dedim,Bende 1.0.0.6 Agesadan 1.0.0.4 Döndüm Ranler 3000Mhz Çalışıyor Eski Biosta Yeni 1.0.0.6 Agesa Yalan Oldu Msı Gevşekliğinden Bende Malesef Durum Bu...

Geçmiş olsun hocam bende 3000 de çalışıyor ancak kapatıp açtıktan sonra 3-4 kere reset atıyor açıyor pcyi ama ramlari 3000 de açıyor garip :(

• 1.0.0.6 Agesa da Benim Ramlerde 3000 Açıyor Ama Sürekli Reset Biz İyi Olur Dedik Yalan Oldu, Mecbur Döndüm Bios 1,5 Sürüme
    Ramlerimin Markası Şöyle Benim Corsair CMU16GX4M2C3200C16R Agesa 1.0.0.6 Da 2133 Stabil Çalşıyor Malesef Agesa 1.0.0.4 Satbil 3000 Mh Görüyor Bunada Şükür
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.