Şimdi Ara

MSI S430 MEGABOOK KULLANICILARI DERNEĞİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
1
Favori
72.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim gibi touch pad teki scroll tuşunu kullanamayan varsa
    http://www.synaptics.com/support/drive.cfm
    adresinden guncel programı indirerek kullanabilirsiniz ucretsiz mouse olmadığı zamanlarda scroll u kullanmak gayet kullanışlı oluyor işleri sonderece hızlandırıyor.
  • arkadaşlar sizin şarjınız nekadar gidiyor. benim ilk aldığım hiç bir program kurulu değilken 2.44 gibi bi sure iken şimdi 2.20lerde. bide işlemci hızı sistem ozelliklerinde 800mhz gosteriyor. super pi yaptım pil takılıyken benim celeron 2.4 ten daha yavaş bi sonuç elde ettim. bi ayar mı yapmam lazım. gerci guç seneceklerinden max. pil omru secili. muhtemelen onunda etkisi vardır.
  • bende bütün programlar yüklü 2 civarı gidiyor.güç yönetimini en az olarak kullanmanı tavsiye ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: gidacibey

arkadaşlar sizin şarjınız nekadar gidiyor. benim ilk aldığım hiç bir program kurulu değilken 2.44 gibi bi sure iken şimdi 2.20lerde. bide işlemci hızı sistem ozelliklerinde 800mhz gosteriyor. super pi yaptım pil takılıyken benim celeron 2.4 ten daha yavaş bi sonuç elde ettim. bi ayar mı yapmam lazım. gerci guç seneceklerinden max. pil omru secili. muhtemelen onunda etkisi vardır.
  • Güç Yönetimi Olarak En Çok Pilde Kullanıyordum bende yaklaşık 3 saat 10 dakikayı buluyor kullanmana göre değisiyor ben genelde word de çalıştığım için pek kasmıyordu amd den çok mükemmel bir pil performansı bekleyemeyiz ama gerçekten iyi br peformans veriyor ama ben şu ekran kartı işini hala çözemedim ramdan 64 mb ayrıldığı gözüküyor öteki tarafta ekran kartı üzerinde 256 mb olarak gözüküyorbuna yorum getirecek varmı..
  • beni stoklar mahvetti
  • Normal zamanda 64 Mb ile çalışıyor. Sistem 256 Mb' a ihtiyaç hissettiğinde 256 Mb' ta çıkıyor. Turbo Cache özelliğine benzer bir durum.

quote:

Orjinalden alıntı: TeRraN

Güç Yönetimi Olarak En Çok Pilde Kullanıyordum bende yaklaşık 3 saat 10 dakikayı buluyor kullanmana göre değisiyor ben genelde word de çalıştığım için pek kasmıyordu amd den çok mükemmel bir pil performansı bekleyemeyiz ama gerçekten iyi br peformans veriyor ama ben şu ekran kartı işini hala çözemedim ramdan 64 mb ayrıldığı gözüküyor öteki tarafta ekran kartı üzerinde 256 mb olarak gözüküyorbuna yorum getirecek varmı..
  • abicim izmirde nt mağazası yok mu?sor bir.nurcu olman gerekmez.
    quote:

Orjinalden alıntı: unpop

beni stoklar mahvetti
  • aradım yokmuş, bir daha da gelmeyecekmiş. s420 var dediler

quote:

Orjinalden alıntı: odincsoy

abicim izmirde nt mağazası yok mu?sor bir.nurcu olman gerekmez.
    quote:

beni stoklar mahvetti

• bende kayseri mağ.ya sordum kalmamış ve gelmeyecekmiş.sebebini söylemediler.ilginç..niyeki acaba???
    quote:

aradım yokmuş, bir daha da gelmeyecekmiş. s420 var dediler

quote:

quote:

beni stoklar mahvetti

• kıllandım ben alanların elinde patlamasın 15 gün sonra ..
    çerez gibi satılan modeli niye getirmezler.

quote:

bende kayseri mağ.ya sordum kalmamış ve gelmeyecekmiş.sebebini söylemediler.ilginç..niyeki acaba???
    quote:

quote:

quote:

beni stoklar mahvetti

• inşallah patlamaz.patlaması için bir sebep göremiyorum donanım ve yazılım açısından.ama çinde yapılmış bu aletler.belkide belli sayıda yapıldı.görecez ne olacağını..
    quote:

kıllandım ben alanların elinde patlamasın 15 gün sonra ..

quote:

bende kayseri mağ.ya sordum kalmamış ve gelmeyecekmiş.sebebini söylemediler.ilginç..niyeki acaba???
    quote:

quote:

quote:

beni stoklar mahvetti

• ilk zamanlarda windows başlarken trrrrr diye takılırak ses geliyordu ama artık gelmiyor.
  • aha patladi !!

quote:

ilk zamanlarda windows başlarken trrrrr diye takılırak ses geliyordu ama artık gelmiyor.
  • en iyisi 15 gün beklemek...zaten bayramda extra indirimlerde olur..
    quote:

aha patladi !!

quote:

ilk zamanlarda windows başlarken trrrrr diye takılırak ses geliyordu ama artık gelmiyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: TeRraN

Güç Yönetimi Olarak En Çok Pilde Kullanıyordum bende yaklaşık 3 saat 10 dakikayı buluyor kullanmana göre değisiyor ben genelde word de çalıştığım için pek kasmıyordu amd den çok mükemmel bir pil performansı bekleyemeyiz ama gerçekten iyi br peformans veriyor ama ben şu ekran kartı işini hala çözemedim ramdan 64 mb ayrıldığı gözüküyor öteki tarafta ekran kartı üzerinde 256 mb olarak gözüküyorbuna yorum getirecek varmı..

siz alala nekadar zaman oldu bende "en cok pil" de kullanıyorum. bunun haricinde bi ayar fln yapmak gerkiyomu. benimkisi 2.20 saat civarında gidiyor. gerçi daha 2 kere sarj ettim. daha tam verime ulaşmamıştır. ama 3 saat guzel bi sure benim açımdan.
  • Merhaba Arkadaşlar!

Foruma yeni üye oldum. Forumdaki yorumlardan etkilendim. İnceledim ve araştırdım . MSI S430 gerçekten aklıma yattı ve dün Markomdan sipariş verdim. Bugün elime geçti. 1401 YTL ye 6 taksitle aldım. Daha önce ben de ACER 5101 almayı düşünüyordum.
    Hemen ilk izlenimlerimi anlatayım:

1- Performans gerçekten çok iyi. Paranızın karşılığını alıyorsunuz. Oyun için değil de yazılım geliştirme ortamında Delphi 2005 i yükledim. Yüklerken gayet hızlıydı. Ayrıca çalıştırdığımda beklediğimden daha da yüksek bir performansla karşılaştım. İşyerimde Pentium 3.0 1 Gb RAm 120 Gb 7200 RPM SATA HDD özelliklerinde PC kullanıyorum. Neredeyse aynı hızla Delphi 2005 i yükleyip açtım.
    2- Klavye gerçekten beklediğim hassasiyette değil. . Hızlı yazan arkadaşlar alışmakta zorlanabilir.
    3- Ekran kartı Photoshop ve Autocad için yeterli. Problem yok. Sadece 14" olması bu programlarda sorun çıkarır.
    4- Pil delphi 2005 kullanırken 2 saat gitti. İlk şarjım olduğu için artacağını düşünüyorum.
    5- Dvd okurken çıkan ses dışında rahatsız edici bir sesle karşılaşmadım.
    6- Daha önce de 1 GB Rami olan HP Pavillon DV5000 i kullanıyordum. Ama hem işlemci farkı hem HDD farkı gerçekten hissedilir derecede daha iyi.

Sonuç olarak Klavyeyi ve 14" ekranı dert etmeyecek arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmazlar.

• quote:

kıllandım ben alanların elinde patlamasın 15 gün sonra ..

quote:

quote:

quote:

quote:

beni stoklar mahvetti

Dostum, ben Vektor'den aldım. Bir ara istersen: 446 13 45

• ya arkadalar msn de görüntülü sohbet ederken çok fazla takılıyor.(sesi klavyeden kısıyım derken bile donuyor.)sonra çözülüyor ama sinir bozucu.sizde durum nasıl.live msngr benimki.
  • heh işte patladı

quote:

ya arkadalar msn de görüntülü sohbet ederken çok fazla takılıyor.(sesi klavyeden kısıyım derken bile donuyor.)sonra çözülüyor ama sinir bozucu.sizde durum nasıl.live msngr benimki.
  • merabalar bende bu hafta başında s430 alanlardanım. markomdan internetten siparişi verip ödemeyi yaptım ama bana gelen bilgisayarın ekranında ölü pixeller vardı. 20 kere falan telefonda derdimi anlatıp (3 pixelden azı garanti dışıymış güya) üsteleyince değiştirmeye karar verdiler, yenisi için bikaç gün beklersiniz falan derken arkadaşım gidip yüzyüze görüşüp yenisini aldı. neyse yeni bilgisayarı alırken ekranda sorun varmı falan diye ilk ayarları sallamasyon yapmışlar bende sıfırdan xp kurmak istedim ama kutudan xp cdsi çıkmadı. recovery cd sininde nasıl kullanılcanı çözemedim yardımcı olursanız çok sevinicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokarca01 -- 16 Aralık 2006; 11:22:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.