Şimdi Ara

MSI RX 5700 MECH GP Edition Kullanıcıları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
10
Favori
13.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada kart tekrardan indirimde itopyada, 2400 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni çıkan driverı yükledim. 20.2.2. Nazar değmesin kart süper oldu. Herkese tavsiye ederim direk geçebilirsiniz yeni sürüme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dayanamayıp en sonunda bende bi rx5700 alcam çok güzel geliyor bana
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ben de itopya'dan en son indirimle aldım. Beraberinde 3 tane de oyun geliyor fena değil bence, fakat şu an fiyat tekrar 2900'e fırlamış. :)
  • Game pass ve 2 oyundan birini seçme imkanın oluyor diye biliyorum ama şuan Re3 var çok iyi seçenek yeni alacaklar için.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış anlamış olabilirim :) şu yazıyor sitede:

4 Şubat / 25 Nisan tarihleri arasında RX 5700 ve RX 5700 XT model ekran kartı alana; Monster Hunter World: Iceborne Master Edition,Resident Evil 3 ve 3 Aylık Xbox Game Pass for PC hediyedir.
    https://www.itopya.com/msi-radeon-rx-5700-mech-gp-oc-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti/?#product-tabs
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    2 oyunuda veriyorlar 1 tanesini seçmiyorsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rustem1905 kullanıcısına yanıt
    Değişmiştir kısa süre önce aldığımda öyleydi Amd sayesinde birsürü kaliteli oyuna bedavadan erişme imkanım oldu.
  • Oyunları 100 liradan satma şansımız var mı acaba ?
  • Yeni driver 20.2.2 sonrası furmarktaki fpsim düştü 124den 122e geriledi bunu yaşayan varmı, yoksa benim karttamı bi sıkıntı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satın alanlara ikinci kart için 2900+ TL fiyat çıkıyor, siteye offline girince fiyat 2399 TL arkadaşlar, yanlışlık olmasın. :)
  • Kartı 2400'e alınca şanslı hissettim, meğer herkes bu fiyata almış. Yine de en yakın alternatiften 400-500 lira ucuz olması çok cazip. Bu kadar ucuza gitmeleri tanrıdan umarım kısa ömürlü ve problemli olacaklarını göstermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 9 Mart 2020; 10:46:41 >
  • Merhaba, kart geldi başlık sahibi arkadaşın dediği şekilde kutusunda herhangi bir bant yoktu ama kartta sorun yok.
  • Merhaba arkadaşlar bende 2399’a itopyadan kartı alanlardanım. Oyun ve xbox game pass hediyesini nasıl alabiliriz bilen var mı?

Edit: itopya ile iletişim kurdum ürünün faturasını oyun@itopya.com adresine göndermek gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgrbz -- 10 Mart 2020; 17:41:10 >
  • Kartı iade ettim arkadaşlar, sürekli yeşil ekran hatası veriyordu, sanırım kart çok ısınıyor, geliştirilmiş denen soğutma sistemi de yeterli gelmiyor olabilir.
    İnternette epeyce bir konusu olmuş, çeşitli sürücülerle denedim ama çözemedim sorunu. Kısacası rx 5700 maceram tam olarak başlamadan bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Kartı iade ettim arkadaşlar, sürekli yeşil ekran hatası veriyordu, sanırım kart çok ısınıyor, geliştirilmiş denen soğutma sistemi de yeterli gelmiyor olabilir.
    İnternette epeyce bir konusu olmuş, çeşitli sürücülerle denedim ama çözemedim sorunu. Kısacası rx 5700 maceram tam olarak başlamadan bitti.
    Ben vatan indirimde 2909 TL. 5700 xt. Pulse modelini aldım

Sıkıntısız gidiyor birde driver değiştirdim tek format bile atmadım

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Ben şansızım sanırım, pc açıldıktan 10 dk kadar sonra kart veya sürücü çöküp ekran yeşil oluyordu, hoparlörlerden de bir cızırtı sesi geliyordu, reset atmadan düzelmiyordu. Stabil dedikleri eski birkaç sürücüyü ve en son sürücüyü de denedim ama fayda etmedi. PSU 850 w FPS Hydra, iyi bir güç kaynağı, sistemde sorun yok zira tekrar eski kartımı taktım sorunsuz çalışıyor.
    Tam olarak şu sorun, video da koymuş sorun yaşayan kişi:
    https://forums.tomshardware.com/threads/pc-crash-during-gaming-green-screen-with-buzzing-noise.3579599/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 12 Mart 2020; 10:49:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Ben şansızım sanırım, pc açıldıktan 10 dk kadar sonra kart veya sürücü çöküp ekran yeşil oluyordu, hoparlörlerden de bir cızırtı sesi geliyordu, reset atmadan düzelmiyordu. Stabil dedikleri eski birkaç sürücüyü ve en son sürücüyü de denedim ama fayda etmedi. PSU 850 w FPS Hydra, iyi bir güç kaynağı, sistemde sorun yok zira tekrar eski kartımı taktım sorunsuz çalışıyor.
    Tam olarak şu sorun, video da koymuş sorun yaşayan kişi:
    https://forums.tomshardware.com/threads/pc-crash-during-gaming-green-screen-with-buzzing-noise.3579599/
    bu hatayla hiç karşılaşmadım, soğutmasında sıkıntı yok kartın belki başka bir uyumsuzluk yaşanmış olabilir, anakart modeliniz neydi geçmiş olsun

• st_emx kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Anakart modeli Asus z97 deluxe, daha önceki kartım Asus RX480. Biraz şans işi sanırım, olmaması gerekirken yani, sonuçta ağaçta yetişen doğal şeyler değil bunlar. :)
    Umarım sürücüyle çözülecek problemlerdir, fakat araştırınca benzer şikayetler çok fazla görünüyor maalesef.
  • Sana bozuk kart denk gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.