Şimdi Ara

MSI P965 Neo-F Beta Bios(400fsb yapmışlar) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bladewarrior

Kingston iyidir. Rami satabildin mi peki?

yok daha satamadım.gold değiştirecek sanırım kingstonla değiştirmezse satacam artık....
  • Bence değiştirmez kaç ay geçti aradan alalı. Gel beni dinle sen başka anakart al
  • quote:

Bence değiştirmez kaç ay geçti aradan alalı. Gel beni dinle sen başka anakart al

ALALI 3-4 HAFTA FALAN OLDU İŞTE,SON ÇARE OLARAK ONU DÜŞÜNECEM,GOLD BÜYÜK İHTİMALLE DEĞİŞTİRECEK ARTIK BEKLİCEM BİRAZ
  • Valla kinsgston ram alıcan yine 333 fsb nin üstüne çıkmamıcan ahada yazıyorum. En azından stabil çıkamıcan. O anakart değişcek başka yolu yok.
  • blade o anakartın kitapçığında koca koca harflerle 1 gb 800 mhz ram desteklemez yazıyor belki 2 tane 512 denesen?
  • quote:

Ayrıca twinmoss ramden de bir cacık omaz

imzaya bakmanı tavsiye ederim
  • Ben anakartı değiştirdim. Abit AB9 Pro yu aldım şimdilik 334 te kullanıyorum. ilerleyen günlerde O/C yapacağım bakalım ne kadar çıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnacoN

quote:

Ayrıca twinmoss ramden de bir cacık omaz

imzaya bakmanı tavsiye ederim

İyide bana ne sölüyon
    bende ddr 667 kingston var

• quote:

Orjinalden alıntı: Zwandar

blade o anakartın kitapçığında koca koca harflerle 1 gb 800 mhz ram desteklemez yazıyor belki 2 tane 512 denesen?

Pardon sana yazıcaktım
    bende kingston ddr667 var yani yanlış kişiye akıl verioyn
  • quote:

Valla kinsgston ram alıcan yine 333 fsb nin üstüne çıkmamıcan ahada yazıyorum. En azından stabil çıkamıcan. O anakart değişcek başka yolu yok.

hele bir gelsinde ram sonra bakıcaz artık olcakmı olmıcakmı,artık birazda şans işi,ama min 350 fsb görsem ideal olur yani anakartı değiştiremem,en azından şimdilik değiştiremem.
  • Valla stealth kardeş senin o fsblere çıkmanı canı gönülden isterim. Neden istemiyim sen çıkarsan demekki bende çıkabilirim. Sende bi alamadın kingtonu 1 aydır satcam satcam icraat yok sende hadi biraz acele et neredeyse cpuların modeli eskiyecek
  • quote:

quote:

blade o anakartın kitapçığında koca koca harflerle 1 gb 800 mhz ram desteklemez yazıyor belki 2 tane 512 denesen?

Pardon sana yazıcaktım
    bende kingston ddr667 var yani yanlış kişiye akıl verioyn

peki acaba sen ramleri sabit tutmuyorsan ve fsbyi arttırdığında ramde +667 olup 800e doğru ilerliyorsa ve bu yüzden stabilite kayboluyorsa bunu düşündük mü rami 667ye sabitleyip fsb'yi sonra arttırmak gerekebilir. Bende de iki tane 1 gb 667 mhz var ama 166dan sonra stabilite elveda fakat eminim 512 ile denesem devam eder makina...
  • İyide 512 ram kime yeter? O zaman düşük bellekten kaynaklanan performans sorunu yaşıyacağım yani birşey değişmeyecek hatta daha kötü olacak
  • hayır sana 512 kullan demiyorum 512*4 kullanabilirsin mesela ne dersin :)

Tek modülde 1 gb 800 mhz desteklenmiyor toplam 1 gb olunca değil... Eğer aklına takılan bi şey olursa yardımcı olmaya çalışayım ben de bir şey sormak istiyorum

Acaba ramlerin dual çalıştığını nasıl anlarız_? Benim yeşil slotlara takılı iki tane 667 mhz 1 gb ram'im var fakat biosda dual falan yazmıyor nereden anlarım...
  • quote:

hayır sana 512 kullan demiyorum 512*4 kullanabilirsin mesela ne dersin :)

Tek modülde 1 gb 800 mhz desteklenmiyor toplam 1 gb olunca değil... Eğer aklına takılan bi şey olursa yardımcı olmaya çalışayım ben de bir şey sormak istiyorum

Acaba ramlerin dual çalıştığını nasıl anlarız_? Benim yeşil slotlara takılı iki tane 667 mhz 1 gb ram'im var fakat biosda dual falan yazmıyor nereden anlarım...

Valla bu konuda çok bilgim yok ama bunun biostan ayarlanması gerektiğini biliyorum. Anakartın bir kitapçığını karıştır istiyorsan büyük ihtimalle bios bölümünde yazıyordur. Kolay gelsin.

Bu arada steath arkadaş sessizliğe büründü...

• quote:

Valla stealth kardeş senin o fsblere çıkmanı canı gönülden isterim. Neden istemiyim sen çıkarsan demekki bende çıkabilirim. Sende bi alamadın kingtonu 1 aydır satcam satcam icraat yok sende hadi biraz acele et neredeyse cpuların modeli eskiyecek

ya kardeş goldun kingstonu getirmesini bekliyorum halen,gelse hemen gidip alacam,twinmosu geri verdim sırf bu ram için headsink falan aldım bekliom bakalım bu hafta içinde gelir diolar ama gold bu ne yapacağı belli olmaz

• Heat stink'i ne kadara ve nerden aldın bende alıyım ya sen yapıcan ben dururmuyum
  • quote:

Heat stink'i ne kadara ve nerden aldın bende alıyım ya sen yapıcan ben dururmuyum

konyada,yapıcı veya yazıcı olmalı( yerin adını unuttum şimdi )iş merkezinden aldım 14 dolar + kdv'ye revoltech marka full bakır ama henüz deneme şansı bulabilmiş değilim

• beyler halen bi haber yokmu ya bu msi danbnm gigayla 375fsb yaptım yarın imzadaki cpu-z yi güncellerim

sorun pcı-express frequency imiş ... 130 a dayayınca baba gibi yaptı 375fsb stabil.
  • Yok MSI İLE Gigabyte ı karşılaştırma . Senin 375 fsp alman bizi pek ilgilendirmiyor sen anakartını diğer gigabyte anakartlarla kıyasla

Bu arada stealth aldınmı ramleri?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.