Şimdi Ara

MSI P6N SLI anakart ATI desteklemiyor mu (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI P6N SLI PLATINIUM anakart aldım fakat bu anakartta ATI X1950XT yi çalıştıramadım. Eğer bu anakartla beraber ATI kullanan varsa lütfen çözümünü anlatsın. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. cevaplarınızı bekliyorrum

• tabiki destekler senin ekran kartında yada anakartta bir problem olmalı...

ama atiyi crossfire kullancaksan o zman tabiki çalışmaz..Çünkü adı üstünde SLİ
  • cf yapmıcam. normal kullancam. ama olmuyor. sanırım kimse yardım etmezse yarın iade edip başka bir kart bakacam. yardım edilirde çalışırsa çok iyi olacak.
  • peki sen yanda bulunan pci güç girişini taktın mı??
  • taktım sorun yok sadece görüntü gelmiyor. bütün herşeyi tam gibi ama sli olmasından dolayı bir eksiklik olabilir. bu ankartla 1950 ekran çalıştıranlar bana yardımcı olabilir bu konuda
  • peki psu kaç watt??
  • 1950 pro çalışıyor ama diğerini bilemeyeceğim
  • baro55 sana herşeyi yazayım yoksa ardı kesilmeyecek bu sorunların : ))
    E6300 c2d
    550W psu
    x1950xt 256
    dvd-rw / cd-rom
    80 wd hdd
  • DOSTUM yakınında bir yerde sen basit bir pci-ex kartı bul onla dene eğer onlada çalışmazsa bilki o zman anakart bozuktur..Eğer çalışırsa o zman ekran kartında bişey vardır..
  • ekran kartı sağlam, bir önceki anakartımda çalışıyorum şu anda
  • psunun markası nedir
  • psu 550 watt feelin verdiği ise o zman güç yetmezliğinden olur dostum feelin içindeki psu gerçek psu değil o yüzden 480-600 arası gerçek bir psu alman lazım..
  • Gerçek 400-450W arasındaki bir psuda o sistemini karşılayacaktır bence
  • arkadaşlar psu geçen hafta aldım. feelin kendi psusu yok bende zaten. frisby psu gerçek değeri 550w
  • Frisby nin psu ları gerçek değildir......

Sana tavsiyem thermaltake gibi iyi firmaları powerlarından alman.
  • frisby gerçek mi?
  • ya arkadaşlar bu benim işimi görüyo, gücü gereğinden fazla bile bu kart için. neden gidip başka alayım ki.
    benim ihtiyacım olan sadece bu anakartta x1950xt çalışıyormu kullanan varmı nasıl yaptı sorunlarına cevap.
  • merak etme bu anakart ile ekran kartı sorunsuz çalışır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SchowaLie

arkadaşlar psu geçen hafta aldım. feelin kendi psusu yok bende zaten. frisby psu gerçek değeri 550w

Frisby nin hiç bir psusu gerçek değer üretmez.
    Ekrankartın psu yüzünden açılmıyor.

Bu tür Psular almaktan vazgeçin
  • arkadaşım eski anakartımda çalışıyor. yeni anakartta çalışmıyor görüntü vermiyor. herşeyin sorumluluğunu psu ya yüklemeyin. ben bu ekran kartını 350 lik psu da bile çalıştırdım. sorun psu değil. sorun bu anakart bu ekran kartını destekliyor mu desteklemiyor mu. bu sistemi kullanan varsa ben kullanıyorum ve şöyle yaptım diye yazsın. kullanmayan arkadaşlar lütfen yorum yapmayın, psu - işlemci - ram bunları boş geçin şimdi. sorunum gayet açık bir şekilde anlatıldı. saygılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.