Şimdi Ara

msı ölü piksel sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cihaz 1yılı doldurmadan menteşe kırılması yüzünden servise göndermiştim. ekran üst kısmı komple değişti galiba. neyse birde biraz dikkatli baktım ekranın bazı noktalarında ölü pikseller var. çok yalından bakınca fark ediliyor. ama dagınık şekilde. birde toplu şekilde duran 4 piksellik bir öbek var orada renk var ama sanki ekranın içinde bir kirlilik gibi yada piksellerin aydınlatması yok gibi giğerlerinden daha koyu bir renk oluşumu var. pikseller çok ufak olunca uzaktan görünmesi zor ama yakından dikkatli bakınca anlaşılıyor. cihazın 6 ay garantisi kaldı. 6 ay önce garantiden geldiğinde içinde servis vida unutmuştu aradım kendin alabilirsin dediler o zaman içini açıp vidayı çıkardım ve ram takviyesi yapmıştım. yanlız açarken orta vidanın boşa dönmüştü birde baktım adamlar hem vida unutmuş hemde orta vida direğini kırmış. pc sıkıntı olmayınca 6 ay kullandım ama şimdi ölü pikseller düşündürdü. rahatsız etmiyor ama olduğunu bilmek hoş değil.ne yapmalıyım

• Hocam yine teknik servise gönder, büyük ihtimal panel değişimi yaparlar.

• servisi aradım bir kod verdiler mng kargodan yolla dediler. menteşe kırığı yüzünden daha önce de yolladığımda sabahında ulaşmıştı. şimdi gönderi takibine baktım

20.02.2021

10:31

Devir

Dağıtım Gün İçinde Yapılamadı

23.02.2021 tarihine kadar teslim alınmadığı takdirde gönderi iade edilecektir.

bir saçmalıkla karşılaştım. adres telefon numarası herşey doğru kodu servis kendi mail attı. anlamadım. kargoda da olabilir bir saçmalık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.