Şimdi Ara

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti AERO ITX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    xeon 5460 işlemci için MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti AERO ITX ekran kartını almak istiyorum fakat hiçbir şekilde olumlu olumsuz yorum göremedim internette.Bütcem max 700 TL önereceğiniz başka kartlar varsa değerlendirebilirim.
    http://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-aero-itx-4gb-128-bit-gddr5-ekran-karti-gtx-1050-ti-aero-itx-4g-oc-p-HBV000008AI6J

• 1050ti pek isinan ve guc tuketen bir ekran karti degil. Cift fanli modeline gore pek bir fark yok hem performans hem sicaklik olarak. Fikir edinmek icin amazon yorumlarina da bakabilirsiniz, genelde bolca yorum oluyor.

Edit:https://www.amazon.com/MSI-GTX-1050-AERO-ITX/dp/B06XPW6242
    Genel olarak memnun satin alanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 20 Kasım 2017; 11:11:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

1050ti pek isinan ve guc tuketen bir ekran karti degil. Cift fanli modeline gore pek bir fark yok hem performans hem sicaklik olarak. Fikir edinmek icin amazon yorumlarina da bakabilirsiniz, genelde bolca yorum oluyor.

Edit:https://www.amazon.com/MSI-GTX-1050-AERO-ITX/dp/B06XPW6242
    Genel olarak memnun satin alanlar

normal ti modellerine göre daha ucuz ve 4 gb bu sebeple soru işareti oluşmuştu

• R9 290 SATIYORUM İLGİLENİRSEN.Gtx 1050 ti'den daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasind78

R9 290 SATIYORUM İLGİLENİRSEN.Gtx 1050 ti'den daha iyi.

o biraz fazla gelir bana,
    xeon işlemci var
  • riaz kullanıcısına yanıt
    Isin icinde 1050ti oldu mu en ucuz modeli tercih etmenizde bir sakinca yok. Eklemeden gecmieyeyim kasanizda 1 adet intake ve 1 adet egzoz fan bulunmasi uzun sureli oyun seanslarinda faydali olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

Isin icinde 1050ti oldu mu en ucuz modeli tercih etmenizde bir sakinca yok. Eklemeden gecmieyeyim kasanizda 1 adet intake ve 1 adet egzoz fan bulunmasi uzun sureli oyun seanslarinda faydali olur.

merhaba

sistemim o kadar eski ki kasayı görseniz harabe :))
    saydıklarınızdan birtek intake fan var(15 yıllık felandır )
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasind78

R9 290 SATIYORUM İLGİLENİRSEN.Gtx 1050 ti'den daha iyi.

250w tdp değeri var. Bırak da iyi olsun.

Soruya gelince bende strix 1050ti var. 55 dereceyi geçmiyor 1900 mhz overclocklu halde.
  • Evga 1050ti sc düşünüyorum bende. Fan dönmüyor çünkü. dün incelemede 68 derecelerde fan dönmüyordu ve bu seviyede kalıyordu. Haa black fridayde daha iyisi ucuzlarsa onu alırım. Örneğin gigabyte g1 msi gaming x gibi. Ama en ucuzu da iş görür. arada 3 fps oynar pahalısı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Evga 1050ti sc düşünüyorum bende. Fan dönmüyor çünkü. dün incelemede 68 derecelerde fan dönmüyordu ve bu seviyede kalıyordu. Haa black fridayde daha iyisi ucuzlarsa onu alırım. Örneğin gigabyte g1 msi gaming x gibi. Ama en ucuzu da iş görür. arada 3 fps oynar pahalısı ile.

2-3 hafta kadar önce Amazon.com da ssc 1050ti 700 liraya inmişti 1 saatte bitti tabi.

Ben strix modelini 750 liraya almıştım,ne fan sesi var ne ısınması var,55 dereceyi de geçmiyor çünkü o derecede fanlar çalışmaya başlıyor. Boşuna bu seviyedeki bir kartı y.dışından almakla uğraşmayın bence.

https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_1050_Ti_Strix_OC/

• quote:

Orijinalden alıntı: HüsnüÇoban

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Evga 1050ti sc düşünüyorum bende. Fan dönmüyor çünkü. dün incelemede 68 derecelerde fan dönmüyordu ve bu seviyede kalıyordu. Haa black fridayde daha iyisi ucuzlarsa onu alırım. Örneğin gigabyte g1 msi gaming x gibi. Ama en ucuzu da iş görür. arada 3 fps oynar pahalısı ile.

2-3 hafta kadar önce Amazon.com da ssc 1050ti 700 liraya inmişti 1 saatte bitti tabi.

Ben strix modelini 750 liraya almıştım,ne fan sesi var ne ısınması var,55 dereceyi de geçmiyor çünkü o derecede fanlar çalışmaya başlıyor. Boşuna bu seviyedeki bir kartı y.dışından almakla uğraşmayın bence.

https://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_1050_Ti_Strix_OC/

Hocam black fridayde 100-120euro veya buna karsilik gelen dolar olarak istiyorum. Bundan fazla vermem o zaman hd7850 ile devam. Amacim yeni nvidiaya kadar idare etmesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MSI 1050Ti Aero ITX modeli yük altında 73-74 derecede çalışıyor. MSI 1050Ti Gaming X yük altındayken en fazla 62-63 dereceyi, Asus 1050Ti Rog Strix ise en fazla 55-56 dereceyi görüyor. Performans olarak pek bir fark yok ancak tek fanlı modeller daha fazla ısınıyor.

• İşlemci sever oyunlarda darboğaz yaşarsınız. 3 GHz'lik Q6600(sizin X5460'a denk sayılır) ile GTX 950 kullandım Battlefield 4'te darboğaz oluyordu. Sistemin geri kalanını yakın zamanda yenileyecekseniz alınız.

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    evet hocam yabancı forumlara baktığımda genel olarak 80-85 derece üzerine çıkmaması sağlıklı olur deniliyor. nvidia max derece olarak 97 demiş sitesinde. bu kartın 73-74 derecede çalışması sağlıksız değerler değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.