Şimdi Ara

MSI Müzik İle Değişen Klavye Işıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda göremedim. Genelde yabancı forumlarda var. Virüs olabileceğinden korktum ama hiçbir sorun yok. Müziğe göre renkler değişiyor.
    Video sunu da koyuyorum. Zip olarak ekledim. Zipten çıkarıp açmanız yeterli olacaktır..

Eklenti olarak koyamadım mecbur bu şekilde yüklemek zorunda kaldım. isteyen tarattırabilir ama virüs yoktur. Güvenle indirip deneyebilirsiniz.
    İNDİR (DOSYA.TC)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvar125 -- 18 Aralık 2014; 13:43:12 >

• değişik ve hoş olmuş ama bu kadar kısa süreli yanıp sönmesi ledlerin daha kısa sürede deforme olmasına neden olur diye düşünüyorum.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Ölümlü dünya :) eğlenmeye bak :) Gerçi tabelalarda da led kullanılıyor ve 7/24 yanıp sönen şeyler led bunlar yahu bende birşey olmaz üstüne birşey dökmediğin yada vurmadığın sürece
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

değişik ve hoş olmuş ama bu kadar kısa süreli yanıp sönmesi ledlerin daha kısa sürede deforme olmasına neden olur diye düşünüyorum.

LED'lerin yanıp sönme Ömrü yoktur, ömürleri sadece yandığı süreye bağlıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyboard Led Manager programında Audio sekmesi var. 6 aylık Monster'ımda (GS70 kasalı olan) bu seçeneğe hiç basmamıştım. Bu başlığı görünce bastım ve şu an zevkten ağlayabilrim. YOK BÖYLE Bİ ŞEY AHAHAHA
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    doğrudur benim demeye çalıştığım düzensiz bir aktiflik olduğu için deformasyona neden olabileceği idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

doğrudur benim demeye çalıştığım düzensiz bir aktiflik olduğu için deformasyona neden olabileceği idi.

Stellseries klavyede kullanılan led'lerin ömürleri çok uzun. Zaten normal şartlarda da led'ler uzun süre dayanıyor. Yukarıdaki videoda gösterildiği gibi sürekli yanıp sönmesi led ömrünü kısaltmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.