Şimdi Ara

Msi lara format ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yeni msi aldım da meraktan soruyorum (model ge72vr 7rf)

Şimdi format attığımızda meselahttps://store.donanimhaber.com/d0/e1/18/d0e118463916f91238c3671bd883f0c7.JPG şu format ekranı biçimlendirme yeri gelince ben hepsini tek tek biçimlendiriyordum sonra yine hepsini tek tek siliyordum ve birleşiyordu sonra kuruyordum

Ama bunda msi ın yok fan programı yok sistem programı yok msi ın bilimum elzem programları vs silinir mi böyle bir uygulama yaptığımızda

• Hepsi gider. Recovery bölümü de gider ;)
  • AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    nasıl yapicaz peki ?

pek bi yedek yapan recovery yapan insan degilim yaptim mi temiz yapmayi seviyorum onemli seyleri nasil geri alicam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32gblık bir flashbelleğe recoveryi atın ondan sonra istediğinizi kurun.
  • bence recovery ile hiç uğraşmayın, anladıpım kadarıyla nadir format atıyorsunuz. tertemiz bir windows kurun daha sonra msi sitesinden download bölümünden cihazınıza uygun driver ve yardımcı programları indirin, hatta bunlar lazım oluyor usb belleğe atın derim.
  • Win7 mi kurdun yeni pc'ye? Eğer win7 varsa istediğin gibi formatla, bahsettiğin bütün yazılımlar zaten laptop modeline ait destek sayfasından indirilip kurulur.

Win 8 ve sonrası için zaten o şekilde formatlamaya gerek yok, ayarlardan sıfırlanıyor pc. Ama her iki durumda da msi'ın yazılımlarını yeniden kurmak gerekir.

Üçüncü yol ise sistem yedeği almak. Galiba sistem yedeği alındığı zaman geri yüklendiğinde ilk alınmış haliyle geliyor pc. (Tam emin değilim.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.