Şimdi Ara

msı laptop alıcaklar mutlaka okusun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
51.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 3 haftadır MSI VR 600 var. Alet taş gibi fiyat performans oranı oldukça iyi. Msi lerde tek sorun kulaklık takınca aletten ses çıkmaya devam etmesi . o da realtek in sitesinden güncel driver ile 5 dk da halloluyor. Öneririm MSI yi söylentilere kulak asmayın .
  • 5 gün önce MSI M670 aldım cihazı gören 4 arkadaşım da 2 gün sonra aldılar hatta bi arkadaş hp pavilion laptopunu sattı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: freemoney

arkadasım yenı msı laptop aldı sadece ofıs uygulamaları ve ınternette sorf yapar kendısı oyun moyun sevmez aldıgından bu yana cıhaz kıtlenıp duruyordu 6 kere servıse goturdu duzelmedı kendısı asagı yukarı hergun xp ısletım sıstemı kuruyordu ben 98 kurmasını soyledım wın98 de problemı cozulmus ısletım sıstemını kurarken hata yaptıgını dusnerek bana getırdı bende kurdum xp yı duzelmedı yalnız xp krarken bırkac hata verdı bende servısıne son kez gotur dedım goturmus kullanıcı hatası deyıp 105 usd + kdv almıslar
    ama hala kullanamıyor 1 saate bır resetlemesı gerekıyordu bızde yıne 98 kurduk su an problemsız calısıyor
    ve ıkıncı el olarak satmak zorunda kalıcak buyuk ıhtımal lütfen laptop onerılerı verırken daha dıkkatlı olalım

senin kullandıgın serideki konf.da xp kullanan bir çok kullanıcı var senin söylediğin şeye bakılacak olursa sistem xp de sorun yaratıyor msi böyle bir hatayı göz ardı edecek bir firma değildir ki üstünede 105$ alacak, gerçekten komik bunda eminim ki sizin bilmediğiniz gözünüzden kaçan başka bir hata söz konusudur.

Bilinçsiz şekilde markaları kötüleyerek msi alacak bir kullanıcının son anda fikirlerini değiştererek baska markalara yöneltebileceğinizi unutmayınız..

• arkadaşlar bende msı mega book amd 1.7 işlemci ekran kartı nvıdıa go 6100 dvd rw kullanıyorum ısunma bile yok süper bilgisayar bence arkadaşlara tavsiye ederim bütün oyunları kadırabiliyor hiç sorun yok ultimate 2008 kurdum performan olarak 3.6 gösteriyor bana göre süper bir tane bozuk çıktı diye msı kötülemeyelim lütfen asıl asuslarda sorun çıkıyor elektronk aletlerde sorun çıkma olasılığı çıok yüksektir onun için hangimarka olursa olsun güvenilmez sonuçta elektronik statik olarak çalışıyor.

saygılar .
  • arkadaslar ben msı ex600 aldım alalı 10gun oldu daha ve sık sık kıtlenıyor veya programlar calısmayı durduruyor ayrıca bazende cok cıddı yavas acıyor klasorlerı
    bırde en buyuk sorun olarak yazarken kelımenın ortasına basına atlıyor veya baska pencerelere gıdıyor touchped a carparak yazdıgımı hıc dusunmuyorum cok dıkkat ederek yazdıgımda bıle oluyor acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır ve laptop ta bır arıza vs oldugunu dusunuyormusunuz ustelık yenı aldım yardımcı olursanız cok sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhurevan

arkadaslar ben msı ex600 aldım alalı 10gun oldu daha ve sık sık kıtlenıyor veya programlar calısmayı durduruyor ayrıca bazende cok cıddı yavas acıyor klasorlerı
    bırde en buyuk sorun olarak yazarken kelımenın ortasına basına atlıyor veya baska pencerelere gıdıyor touchped a carparak yazdıgımı hıc dusunmuyorum cok dıkkat ederek yazdıgımda bıle oluyor acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır ve laptop ta bır arıza vs oldugunu dusunuyormusunuz ustelık yenı aldım yardımcı olursanız cok sevınırım

sen dragon edition al bakalım takılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soap Mactavish8

quote:

arkadaslar ben msı ex600 aldım alalı 10gun oldu daha ve sık sık kıtlenıyor veya programlar calısmayı durduruyor ayrıca bazende cok cıddı yavas acıyor klasorlerı

5 yıllık hort tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

quote:

Orijinalden alıntı: Soap Mactavish8

quote:

5 yıllık hort tebrikler

bu 5 yıl içerisinde msi çok gelişti artık böyle sorunlar kalmadı , onu kastettim . yine de bişi değil

• yakonazi kullanıcısına yanıt
    1 yıllık hort. sonb ir yılda msi gelişti mi geriye mi gitti? linkteki msi ı almayı düşünüyorum.

http://www.xoticpc.com/msi-gt60-dominator424-p-6955.html

1400 dolar elimizde patlamasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

1 yıllık hort. sonb ir yılda msi gelişti mi geriye mi gitti? linkteki msi ı almayı düşünüyorum.

http://www.xoticpc.com/msi-gt60-dominator424-p-6955.html

1400 dolar elimizde patlamasın

Bence bir masaüstü al. Ben Dragon Edition 2'yi sattım mesela, yani masaüstü daha uygun olur oyun için.

• 2005 yilinda 98 onermek nedir abi ya.ben 2000 yilinda bile 98 coptu.xp yuklemistim.98 de olmasa disketle 95 mi yukliycektiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.