Şimdi Ara

MSI K8N DIAMOND SLI mu alayım Yoks ASUS A8N DELUX SLI mu alayım??????? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sli yapacaksanda yapmayacaksanda dfi al kardeş...parayı sonuna kadar hak ediyor bence.....

pişman olmazsın...
  • K8N DIAMOND almalasın.Blutooth ve wireless kart yanında geliyor.Bölgelere göre opsiyonel ama Türkiye'ye opsiyonel olarak gelmiyor.Fiyatının içinde o da dahil.K8N SLI ise K8N DIMOND dan farkı işte dual gigabit lan dışında bu iki kart farkı var.Yoksa bunda da Creative SB live 7+1 ses kartı var.Arkadaşlar dikkatinizi çekerim hiç bir markada Creative ses kartı desteği yok arkadaşlar.Bunu göz ardı etmemelisiniz.
  • SLI anakart alanın aklından şüphe ederim nvidia bile neden çıkardığını bilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cck_ylmzzz -- 26 Mayıs 2005, 17:16:05 >
  • Akradaşlar Evet işin garib yönü bu K8N DIAMOND türkiyeye Bluethot ve wirleslan aparatları gelmiyor yani K8N DIAMOND almanın hiç bir manası yok K8N PLATINUM SLI almak daha mantıklı çünkü aralarında hiç bir fark neden böyle birşey yapmışlar kafam almıyor acaba bilmediğimiz yazmadıkları bir özellikmi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

1)DFI SLI Dr

2)MSI Diamond

3)Asus A8n SLI-Deluxe

Sıralama aynen üstteki gibidir kesinlikle..

+1
  • O.C YAPACAKSAN DFİ AL
    AMA ÖZELLİK OLSUN DERSEN MSİ DİAMOD DERİM
    ŞAHSEN BEN TOPLADIĞIM SİSTEMLERİN 1TANESİNDE MSİ DİAMOND TOPLADIM TEK KELİMEYLE
    ONE NUMBER
  • Abit AN8 Fatal1ty SLI... karizması yeter...

MSI K8N DIAMOND SLI mu alayım Yoks ASUS A8N DELUX SLI mu alayım???????
  • arkadaşlar yanlış biliyorsunuz.K8N DIAMOND da wireless kart ve bluetooth aparatı beraber geliyor.Pahalı olmasının sebebi de bu zaten K8N SLI PLAT. a göre...yanlış anlaşılmasın...opsiyonel değil...içinden çıkıyor bütün extra aparatları..
  • MSI K8N DIAMOND nForce 4 Ultra
  • sistem ozelliklerine baktım skystar kartın var gozukuyor asus a8n sli deluxe bendede vardı skystar kartıyla uyumsuzlugu varmıs anakartı yaktı asusturk forumlarındada yazıyor.bende msi k8n diamonda la degistirdim memnunum skystar kartıyla da cok guzel calısıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.