Şimdi Ara

MSI K8N DIAMOND SLI mu alayım Yoks ASUS A8N DELUX SLI mu alayım???????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Kendime İği bir Anakrt almak istiyorum işlemciyi belirledim AMD ATHLON 64 3000+ S939 Fakat Anakart Olarak MSI K8N DIAMOND mu yoksa ASUS A8N DELUX mu birde bunların fiyatları şudur diyebilecek arkadaş varmı yada en azından ben bu fiyata şurdan aldım diyen arkadaş varmı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekür ederim

• EĞER PARAN VARSA MSI K8N DIAMOND . BU KART İÇERİLEBİLECEK HER TÜRLÜ UNSURA DESTEK SAĞLIYOR
  • Sana ASUS u al derim.Yer ve fiyat olarak (kendi prensibim) bişey söylemek istemiyorum hadi şimdiden hayırlı olsun...
  • Ben gigatekten yaklaşık 180$ a aldım ASUS a8n-sli deluxe u bende diamonda 240$ fazla
  • Bence SLI yapmayacaksan DFI LanParty Ultra-D al derim
    SLI yapacaksan DFI LanParty SLI-DR
  • Arkadaşlar önerlieriniz için çok sağolun ancak MSI K8N DIAMOND Parasını hakediyor araştırdımda baya bir özellik var 24 bit creative 7.1 ses kartı bletot wrlislan overloc geliştirlmiş overlock teknolojisi ama asu ta yabana atılacak bir kart değil yıllardır asus kullanıyorum hiç sorunum olmadı gözüm parada değil ama anakrtım ASUS demek var birde MSI demek var Öyle bir kararsızım ki yarına kadar karar vermem gerek
  • Ben yerinde olsam ve bütçe sıkıntın soksa MSI 'ı seçerim...

(no smoke)
  • bak kardeş bende asus a8n slı delux kullanıyorum ve çok memnunum.zaten o kart 7+1 ses kartı 30 dolar.yani ille alacam dersen asus zaten 180 dolar.30 da ses kartı 210 yani gene ucuza kurtarırısın.ama bide şu var.bece o ses kartına ihtiyaç yok.tabi şöyle bi megaworks falan kullanıyorsan veya gigaworks orası ayrı.ama benim gibi 100-200 rms lik hoparlör kullanıyorsan,asustaki ses kartı zaten seni yeterince tatmin edecekdir.
  • Beyaz Fatih Eyvallah kardeşim Aslında doğru söylüyorsun galiba ASUS ALACAM imzanda gördüm kadarıyla LEADTEK PX 6800 TDH 256MB kullanıyorsun nasıl menunmusun tafsiye ediyormusun birde kaça aldın teşekür ederim
  • ben olsam her koşulda diamond alırdım
  • Asus iyi marka ama asus amd'lere gereken önemi vermiyor bence,intel olsa kesinlikle asus derdim ama bu durumda hem chip dergisindeki başarısından hemde kendi deneyimlerimden yola çıkarak msi öneriyorum ama msi'ında 70$ pahalı olduğunu belirtmekte fayda var.
  • arkadaşlar şimdiwww.msi.com.tr sitesine girdim burda K8N diamondla K8N platinum SLI arasında hiç bir fark göremedim fark sadece diamonda dual gigabit lan var ve dual net bluethot ve wrlislan ayrıca bunlar bölgelere göre optional olarak geliyormuş bunların sanırım türkiyeye option olarak gelmiyer neyse ben şöyle bir saattir karşılaştırıyorum hiç bir fark göremedim sizde bir baksanız yada saydıklarım haricinde başka bir fark varmı bileniniz varmı teşekürler
  • kardes k8n iyi de biraz daha pahali ben Asus a8n-sli kullaniyorum ve çok memnunum ama k8n de bise diyemem bu arada ben 170$ aldim karti ve kutuyu açinca 200 üstüde eder dedim yillardir anakart takip söküyorum böle kutu yok ya tepeleme dolu çok iyi tavsiye ederim. Bide sölemedi deme asusun bir essekligi var yonganin üzerine fan koymus salaklar o arizali çikti degistirdiler simdi harika performans aliyorum tabe bios güncellemesi sonrasi. Ayrica tr piyasasinda opsiyoneller gelmiyor bildigim kadariyla ucuzcu milletiz ya neyse tavsiye ederim asusu kolay gele
  • İllaki dfi derim..Kutu içeriği görmek istiyorsanız Dfi Sli DR görmenizi öneririm...
  • Eğer bütçe ayırabiliyorsan bence de DFI SLI-DR...Eğer SLI yapmayacak isen,ASUS yerine DFI Ultra-D diyorum ben de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

İllaki dfi derim..Kutu içeriği görmek istiyorsanız Dfi Sli DR görmenizi öneririm...

+1
    abi gigatekte sli-dr gördüm oneydi be hala kendime gelemedim.asus da msi diamond da halt yemiş sli-dr nin yanında...
  • dfi lanparty
  • Bunların arasında MSI K8N DIAMOND al derim. fakat fiyatı asus a göre 30$ civarı daha pahalı.
  • 1)DFI SLI Dr

2)MSI Diamond

3)Asus A8n SLI-Deluxe

3ünüde kullandım baya bir süre

Sıralama aynen üstteki gibidir kesinlikle..
  • SLI yapacaksan asus yapmayacaksanda dfı lan partıy ulra-d
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.