T

Teğmen
27 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ya Arkadaşlar WOW u indirdik yamalarınıda indirdik faka bir turlu ayarlayamadık soyle ayrıntılı olarak anlatan bir site yada bir form veyahut anlatacak bir arkadaş varmı Lütfen Yardımcı Olun şimdiden Teşekürler Saygılar
Arkadaslar L.O.R. Beatle Of Midle Eart i Kurdum ve Oyunu oynarken yaklasik 5 dakika içinde karakterlerin hepsi ölüyor bazi arkadaslrinda basina gelmiz bir turlu cozememisler bunun cozumu nedir bir yardimci olursaniz cok sevinicem simdiden tesekürler Saygilar
Arkadaşlar elimde 80 gb lık bir dik var ve ağzına kadar dolu bu diski iki adet 40 gb lık diklere nasıl klonlarım yada iki adet 40 gb lık dikleri nasıl tek diskmiş gibi gösterebilirim makinaya bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
Not Norton Ghost 2003 Norton Ghost 9 ve true image gibi programları kullandım olmuyor
Arkadaşlar Kendime İği bir Anakrt almak istiyorum işlemciyi belirledim AMD ATHLON 64 3000+ S939 Fakat Anakart Olarak MSI K8N DIAMOND mu yoksa ASUS A8N DELUX mu birde bunların fiyatları şudur diyebilecek arkadaş varmı yada en azından ben bu fiyata şurdan aldım diyen arkadaş varmı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekür ederim
arkadaşlar msi k8n diomand anakart aldım buna göre bir pci expres ekrankrtı almak istiyorum tavsiyeleriniz ne olur ati veya nvida farketmez şimdiden teşekürler
Arkadaşlar Bi habere Göre Midway Şirketi PC Pazarına Tekrar Girecek Ve Epic Games ile Anlaşmış Unreal Engine 3 Motorunu Kulanacakmış Özelikle Mortal Kombat Oyunlarını Görecez Ben Çok Üzülmüştüm Mortal Kombat Oyunlarını PC de Olmamasına Mesela MORTAL KOMBAT DECEPTION işte size haberin olduğu linkhttp://www.megagames.com/news/html/console/midwaygrabsunrealengine3.shtml
Arkadaşlar nette bir PlayStation 2 emilatörü Buldum İndirdim Ama PS2 Cd Yok Elimde Hemen Bir Oyun Alacağım ve test edeceğim şaka yapmıyorumwww.pcsx2.net bu sitede hem testlrden bahsediyor screnshotlar falan var download edebilirsin bir deneyin görelim mesajlarınızı bekliyorum Saygılar
Arkadaşlar WinXp 64 Bit edition İndirmek istiyorum ama bir türlü download yerini bulamadım microsoftta birtürlü bulamadım Nerden indirecez biliyormusunuz şimdiden teşekürler
Arkadaşlar Bizim Burda Adsl Gelmiyor Buraya Bu yüzden Uydu Yoluyla internet düşünüyorum internet kafeye bileniniz varmı nasıl olur yardımlarınızı bekliyorum saygılar
arkadaşlar önere bileceginiz bir dj mix programı varmı acabaacil
Hakkında
Forum İmzası:
Hic Bir Bilgi Yoktur ki Güç Sayılmaz

AMD Athlon 64 3000(939)+ ASUS A8V- Deluxe 512 DDR Kinstone Ati 9800Pro Kodegon 400 W Kasa 17 Samsung DF Creative Live 5+1 Sky Star2 2.6c Teknics 5+1 550 Wat Speaker
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 189
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 17.425 (Bu ay: 34)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.