Şimdi Ara

MSI K7N2 Delta'da AMD2500 neden 3200 olmaz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FSB'yi en fazla 182 yapabildim daha fazla yükseltemedim yükseltince biosu resetlemem gerekiyo.sorun anakarttamı işlemcidemi.

• eğer çipsetin nforce2-U 400 değilde bi önceki modelse yani nforce2-SPP diye geçiyo everestte normal bişey
    bide işlemciyi başka bi yerde denedinmiki eminmisin çıktığından ?
  • çünkü msı da ondan
    gidipte asus veya an7 alsaydın olurdu
  • Çok muhtemelen işlemcin takozdur ben böle işlemciler gördüm
  • eğer anakart k7n2 delta2 lsr ise olağan durum. oc kesinlikle olmuyan bir takozdur kendileri, bendenizde var, ordan biliyorum.
  • quote:

[OzikaN]
    çünkü msı da ondan

msı ya laf soyletmem bende delta2 var 206fsb ye kadar cıkıyorum gayet rahat.
    (belki asus daha iyidir ama msı da dandik bi anakart değil)
    DOT u kullanamadım ama. carpanı direk 200 yapınca 3200+ oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: artamiga

quote:

[OzikaN]
    çünkü msı da ondan

msı ya laf soyletmem bende delta2 var 206fsb ye kadar cıkıyorum gayet rahat.
    (belki asus daha iyidir ama msı da dandik bi anakart değil)
    DOT u kullanamadım ama. carpanı direk 200 yapınca 3200+ oluyor.

+1 nedir yaw bu MSI K7N2 Delta-L düşmanlığı O anakart 220 FSB kaldırıyor be Senin sorunun işlemcidendir. Voltajı arttırıp dene

• arkadaslar delirdiler heralde delta serisi cok iidir.. islemcin takozdur anakart yurur...
  • imzamdaki sistemle 2500@3200 1,725voltala oluyo
    vede 215fsb oluyo stabil en son
    sorun sizde anakartda değil
  • olur mu imzadaki ve delta yı kullandım delta tam bir takoz dur engeller
  • anakart çok zor 200 fsb nin üstüne gider ama sendeki işlemci ciddi takoz anladıım kadarıyla voltaj vererek dene istediiin hıza ulaştıında stabilite testleri yaparak voltajı düşür ideal hız ve voltaj ortaya çıkar!!!!
  • nforce 2 çipsetinde msi in anakartları kadar .oksan bi anakart görmedim onu sat epox 8rda+ al yada abit nf-7s al
  • ben barton 2500+@3200+ olrak günlük sorunsuz kullandım msi delta-L ile ve 225 fsb de bench alıyordum..
    isteyene ss de veririm ..225*10.5 ta pc mark 2002 vs ..sorunsuzdu..
  • Dostum voltaj vermen lazım doğrudan 183'e dayarsan işlemcin voltaj isteyebilir.Stock soğutucu ile 1.8V'a kadar güvenle verebilirsin fazla ısınma yapmaz.
  • benimde elimden geçti biara o işlemcide aynen 182 fsb de takılıyordu 1.8 v verdim ama yine 3200 olmamıştı..

ama sonra cpuyu değiştirdim default voltajda 3200 oldu
  • sadece imza diyorum sorun işlemcide bende aynı işlemciye 1,8 v vermemem ragmen 3200 de stabil degildi ama 1800+ 2300 mhz de 200*11,5 da sorunsuz kullanıyorum bence işlemci voltajını bi dene gene olmassa cpu yu degiştir
  • Msi a laf söyleyen sayın arkadaşlar o çok met ettiğiniz asus lar abitler vmod suz 250mhz fsb görüyomu
    Msi görüyo
  • son yaptığım oc ile işlemciye voltaj uygulamadan 206*11 olarak 2260mhz kullanıyorum.Yani msı dediğiniz kadar dandit bi kart değil.
  • msi in adi cikti bikere insanlara inandirmak guc halbuki soket a larda cok iyi kartlar uretti...arkadasin kt400 bile 180fsb goruyor daha ne olsun...
  • arkadaşlar msi gibi o/c olan anakarat var mı be

MSI
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.