Şimdi Ara

MSI GV62 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
5
Favori
16.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube'dan msi'ın neredeyse birebir aynı özellikteki bilgisayarının performans testlerini inceledim, 2 gb bellek gta 5,witcher 3 gibi oyunlarda very high ve üstü ayarlarda biraz yetersiz geliyor ,1080p low ve medium ayarlarda sıkıntı yaratacak oyun yok gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyOblivion

Merhaba arkadaşlar. Ben de hepsiburada'dan GV62 7RD-1617XTR modelini sipariş ettim bakalım kaç günde elime ulaşacak. Bir iki konuda fikrinizi almak isterim.

Birincisi; Hdd Hızı 7200 rpm değil, 5400 rpm olarak yazıyordu hepsiburada sitesinde. Size gelen ürün hangisi? 5400 ise çok mu sorun yaratır? (Bir süre ssd ekleyemeceğim çünkü)

İkincisi, gtx1050 ekran kartının belleği 2gb. Bazı markalarda aynı ekran kartı 4gb bellekli olabiliyor. Ben forumlarda genelde 4gb belleğin bu ekran kartı için çok da gerekli olmadığı yorumlarını okudum. (Başka markaların benzer özellikte 4gb'lık modelleri vardı yakın fiyatlarda.) Birkaç yıl idare etmesi açısından soruyorum. Sizce sıkıntı çıkarır mı?

Bu bilgisayarı hem ssd ( wd green m2) hem 5400 rpm olarak kullanan biriyim ve diyorum ki ssd gereksiz gereksiz derken win 10 açılış kapanış ve oyun içi hızlar için diyorum boşuna ssd almayın

• Merhaba arkadaşlar bende hepsiburada dan gv62 7rd 2003xtr sipariş ettim 1617xtr ile bir farkı varmı??

• Gördüğüm kadarıyla yok ama neden farklı bir model numarası olmuş ilginç..

• Bende 1617xtr alacaktım karıştırmışım alırken aldıktan sonra farkettim

• İnşallah bir sıkıntı olmaz

• DH__üyesi D kullanıcısına yanıt
    Bende perşembe verdim siparişi benimde hala hazılanıyor diyor vizelerim cumartesi bitecek eve gideceğim. Acaba kargo adresini değiştirsem mi ki . Eğer yarın verilmezse kargoya adresimi değiştireceğim(adres değiştirebiliyor mu siparış verdikten sonra bilmiyorum ) yapacak bir şey yok.

• Hepsiburadadan sipariş verip eline ulaşan var mı arkadaşlar?

• Benimki hala hazırlanıyor modunda black friday de çok sipariş aldılar bi kaç gün içinde bizimkiler de gelir diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: St.Cool

Hepsiburadadan sipariş verip eline ulaşan var mı arkadaşlar?

Özelden yazamıyorum şuan hocam bir gelişme olursa burdan yazmaya çalışırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana hb sen mail geldi siparişiniz onaylandı diye ama sitede hala işleme alındı diye görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zorba11

Bana hb sen mail geldi siparişiniz onaylandı diye ama sitede hala işleme alındı diye görünüyor

Bende de aynı şey yazıyor. Altta da tahmini kargoya veriliş tariki 1 aralık diyor. Sanki Bağdattan geliyor arkadaş

• Bu modelin bataryası gömülü mü yoksa çıkartılabiliyor mu

• kaqan571 K kullanıcısına yanıt
    Gömülü hocam

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Bu durum kötü olmuş. Batarya biterse bizde biteriz

Hepsiburadan Black friday da alıp ürünü kargoya verilen var mı benimki hala verilmedi. arkadaşlar kargoya verilen olursa yazsın lütfen

• Laptopu bugün sipariş verecekler için kargo tarihi 4 aralık olarak güncellenmiş. İnşallah bizi etkilemez bu durum.

• MSI GV62 -  Ana Konu & Kullanıcı Klübü

Arkadaşlar benim sipariş verdiğim model 2003xtr. 2x8 gb ekran kartı hafızasından kastı nedir acaba? 1617xtr modelinde 2 gb ekran kartı yazıyor. Ve iki model arasında fiyat farkıda var.

• Bence yarın arayıp soralım hbyi ben arayacam hala işleme alındı diyor

• Bugün Aradım 15dk falan bekledim açan olmadı dün akşam msi attım dönmediler faceden yazdım biz sizi arayacaz dediler az önce aradılar :) arayan bayan 1 aralıkta kargoya verileceğini söylüyor verilmezse nolacak dedim biz sosyal medya olarak takipteyiz sıkıntı olmaz dediler ama ben pek ihtimal vermiyorum 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Lamar12

quote:

Orijinalden alıntı: kaqan571

Bu durum kötü olmuş. Batarya biterse bizde biteriz

Hepsiburadan Black friday da alıp ürünü kargoya verilen var mı benimki hala verilmedi. arkadaşlar kargoya verilen olursa yazsın lütfen

Bataryanın gömülü olması, değişemeyeceği anlamına gelmiyor hocam. Garanti süresiyle birlikte pil de biterse, alır ve kendin de takabilirsin. Sonuçta içeride 4-5 tane vidayla sabitlenmiş durumda.

Öyleyse tamamdır.En iyi performans şarjdayken olduğu için şarjda kullanmak erken bitirir bataryayı dikkat etmek lazım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.