Şimdi Ara

MSI GV62 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
5
Favori
16.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, MSI GV62 7RD laptopum var. i5 7300hq işlemci var. Acaba 2. el bulabilirsem ki zor ama 8. nesil ya da 9. nesil işlemciler ile uyumlu mudur anakart ?
  • Murat Trp kullanıcısına yanıt
    Peki hocam g-sync için displayport şart mı malum laptop da sadece hdmi çıkışı var. Bir de hdmi sürümü önemli mi 1.4 olması falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Ssd öneriniz nedir peki laptop a
    Bu m2 olayları var Ssd de
    Öneriniz nedir? Kingston 256lik alsam uyar mi

https://www.hepsiburada.com/wd-240gb-sata-green-m-2-ssd-wds240g2g0b-p-HBV00000AVMZI?magaza=Elmacık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, MSI GV62 7RD notebook um var. "Kameranızı bulamıyoruz." şeklinde bir hata ile karşılaşıyorum. Kamerayı nasıl kurabilirim bilgisi olan var mı?

MSI GV62 -  Ana Konu & Kullanıcı Klübü
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagor000

Merhaba arkadaşlar, MSI GV62 7RD notebook um var. "Kameranızı bulamıyoruz." şeklinde bir hata ile karşılaşıyorum. Kamerayı nasıl kurabilirim bilgisi olan var mı?

Kamera için ayrı bir sürücü yok hocam. Windows'u yüklediğin zaman otomatik olarak kamera driver'ı da yüklenir. Yapacağın tek şey alttaki tuş kombinasyonunu kullanmak.

Fn + F6

• İntifineFactory kullanıcısına yanıt

Scm de kapalı olabilir yada direkt scm de sıkıntı olabilir. Birde Windows ayarlarından gizlilik kısmından kamera iznine de bakın

• Scm yi kurunca kamera yı açabildim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.