Şimdi Ara

MSI GV62 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
5
Favori
16.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kean37

Ince hesap takip ediyorum ben gormedim onu. 1050ti ekran kartlimiydi peki. Nasil kacirdim ben onu ya. 6800 heryerde

Alıntıları Göster
    yok benim ekran kartı 1050 normal 4gb ti olan model de 6bin civarıydı ti için vermem dedim. zaten işlemci veri yolu hızlı o yüzden 5fps fark ediyor galiba. arayı kapatır diye düşündüm.
  • Üniversite tercih sonuçları açıklanır açıklanmaz MSI GV62'nin i5 7300HQ, MX150 ve 128 GB SSD'li versiyonunu alacağım. Cihaz nasıl? Isınma sorunu, klavye sorunu, ekran sorunu, mavi ekran gibi salak saçma sinir bozucu sorunlar var mı?

Sizin cihaz hakkında deneyimleriniz nasıl?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat3576

Üniversite tercih sonuçları açıklanır açıklanmaz MSI GV62'nin i5 7300HQ, MX150 ve 128 GB SSD'li versiyonunu alacağım. Cihaz nasıl? Isınma sorunu, klavye sorunu, ekran sorunu, mavi ekran gibi salak saçma sinir bozucu sorunlar var mı?

Sizin cihaz hakkında deneyimleriniz nasıl?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Hocam GV62 yerine GL62M alabilirsin. İşlemcileri aynı ama ekran kartı GTX 1050.

https://www.hepsiburada.com/msi-gl62m-7rdx-2699xtr-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000AV5YQ?magaza=Tekramarket

• quote:

Orijinalden alıntı: wisemanfreed

Hocam GV62 yerine GL62M alabilirsin. İşlemcileri aynı ama ekran kartı GTX 1050.

https://www.hepsiburada.com/msi-gl62m-7rdx-2699xtr-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000AV5YQ?magaza=Tekramarket

Alıntıları Göster
    GTX 1050 bir iki tık daha iyi MX150'den. Attığınız cihaz hoşuma gitti. SSD'siz sıkıntı çıkarır mı acaba?

• firat3576 kullanıcısına yanıt
    Bir tık değil gtx1050 ile mx150 arasında dağlar var hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat3576

GTX 1050 bir iki tık daha iyi MX150'den. Attığınız cihaz hoşuma gitti. SSD'siz sıkıntı çıkarır mı acaba?

Alıntıları Göster
    Hocam MX150 ile GTX 1050 arasında performans farkı %100 civarında. SSD takman daha iyi olur çünkü çok fazla farkediyor. Msi laptoplarda Ssd takılınca garanti bozulmuyor bilgin olsun.

• Selam.bende i5 gtx1050'li gv62 mevcut.bilgisayardan şimdilik memnunum elime para geçtikçe biriktirip 8gb ram ve ssd alacağım.

Benim avcumun içi çok terler bu yüzden laptop çok kirleniyor,her sabah temizlemek zorunda kalıyorum.pc solüsyonu aldım onla temizliyorum ama her gün yaptığım için klavyenin silinmesinden korkuyorum.sizce klavyesi silinir mi,veya ne kadar dayanır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefil_Arbaletçi

Selam.bende i5 gtx1050'li gv62 mevcut.bilgisayardan şimdilik memnunum elime para geçtikçe biriktirip 8gb ram ve ssd alacağım.

Benim avcumun içi çok terler bu yüzden laptop çok kirleniyor,her sabah temizlemek zorunda kalıyorum.pc solüsyonu aldım onla temizliyorum ama her gün yaptığım için klavyenin silinmesinden korkuyorum.sizce klavyesi silinir mi,veya ne kadar dayanır?
    Hocam ben 4 yıldır kullanıyorum ve sık sık klavye temizliği yaparım. Klavye temizliğinde kimyasal temizlik solüsyonu kullanmadığın sürece tuşların üzerindeki harf-rakamlar kolay kolay silinmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toleranta12

Hocam ben 4 yıldır kullanıyorum ve sık sık klavye temizliği yaparım. Klavye temizliğinde kimyasal temizlik solüsyonu kullanmadığın sürece tuşların üzerindeki harf-rakamlar kolay kolay silinmez.

Alıntıları Göster
    Anladım.peki solüsyon dışında ıslak mendil zarar verir mi dersiniz ? Elimize bilgisayar geçti bari iyi bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefil_Arbaletçi

Anladım.peki solüsyon dışında ıslak mendil zarar verir mi dersiniz ? Elimize bilgisayar geçti bari iyi bakalım

Alıntıları Göster
    Yok hocam zarar vermez. Islak mendilin üzerinde zararlı kimyasallar bulunmuyor. Arasıra tuşların altını da temizlersen iyi olur. Videoda nasıl sökülüp takılacağı gösteriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toleranta12

Yok hocam zarar vermez. Islak mendilin üzerinde zararlı kimyasallar bulunmuyor. Arasıra tuşların altını da temizlersen iyi olur. Videoda nasıl sökülüp takılacağı gösteriliyor.

Alıntıları Göster
    Video iyi oldu hocam.teşekkürler

• Merhaba;

“MSI GV62 7RD-2003XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar” hepsiburadadan bu laptopu almayı planlıyorum. Sonradan SSD takılabiliyor değil mi bu modele de, malum satıcıya soramıyoruz bir doğrulamak istedim.
    Bir de yine hepsiburada’da neredeyse aynı fiyata şu var. “Asus FX553VE-DM416 Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050Ti Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar” . Ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdgnrdgn -- 11 Ekim 2018; 1:49:32 >
  • SSD
    1x M.2 SSD Combo (NVMe PCIe Gen3 x4 / SATA )
    HDD
    1x 2.5" SATA HDD

https://www.msi.com/Laptop/GV62-7RD/Specification

Cihazda bir adet M.2 yuvası var ve bu yuvaya SSD takabilirsin.
  • Merhaba arkadaşlar; linkteki ürünü aldım 11.11 gecesi..ürün linkindeki satıcıdan aldım..MSI nin sepette ek indirim kampanyasıyla 1598 tl indirim oldu bu fiyat üzerinden +550 de çek kullandım..5842 liraya aldım ürünü..fiyat iyi mi ve bu PC’yi almakla doğru yapmış mıyım sizce? Aldıktan sonra araştırma şansı buldum ancak bu linkteki ürünün modeli hakkında fazla yoruma ulaşamadım..Olumlu olumsuz tüm yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

Saygılar

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/msi-gv62-8rc-031xtr-i7-8750h-16gb-ddr4-gtx1050-gddr5-4gb-128gb-ss-P268721479

• quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

Merhaba arkadaşlar; linkteki ürünü aldım 11.11 gecesi..ürün linkindeki satıcıdan aldım..MSI nin sepette ek indirim kampanyasıyla 1598 tl indirim oldu bu fiyat üzerinden +550 de çek kullandım..5842 liraya aldım ürünü..fiyat iyi mi ve bu PC’yi almakla doğru yapmış mıyım sizce? Aldıktan sonra araştırma şansı buldum ancak bu linkteki ürünün modeli hakkında fazla yoruma ulaşamadım..Olumlu olumsuz tüm yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

Saygılar

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/msi-gv62-8rc-031xtr-i7-8750h-16gb-ddr4-gtx1050-gddr5-4gb-128gb-ss-P268721479
    Merhaba,

https://www.amazon.com/MSI-GV62-8RD-200-Performance-Steelseries/dp/B07D4ZML7M/ref=zg_bs_565108_49?_encoding=UTF8&tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Bu ürünü black friday'de alsaydınız daha uyguna gelmez miydi acaba? + ve - leri var tabi. Amazondaki üründe SSD yok. Bir de sizin laptop 16 gb ram var. Ekran kartıyla karşılaştırdığımızda ne olur bilemedim. Ama bence çokta fena bir fiyat değilmiş.

• MitraAOE M kullanıcısına yanıt
    Türkiye ye toplam kaça mal olur sence almayı düşünüyorumda bu laptobu gümrük cart curt derken kaça patlar ?

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Bence cok iyi bir fiyata almışsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bende gv62 7rd var. 8gb ram eklemeyi dusunuyorum. Sizce gerek var mı? Performansta, oyunlarda falan fark eder mi? Daha önce takan varsa bilgilendirebilir mi? Benim anladigim kadariyla 8 gb ustu ram kullanan bir program ya da oyun icin islemcinin ve ekran kartinin gucu yeterli gelmiyor gibi. Denk parcalari kullanmislar sanirim I5 7.nesil 2gb 1050 ve 8gb ram. Herhangi birini yukseltsen bile eşik degeri diger donanimlar sınırlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rereborn -- 17 Kasım 2018; 14:53:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba dostlar. Geçenlerde bilgisyara samsung 970 evo 250 gb ssd takviyesi yaptım. Bu zamana kadar neden yapmadım diye pişman oldum. Bilgisayar resmen uçuyor. İyi ki yapmışım. Sorum şu, bildiğiniz gibi gv62 7rd üzerinde tek slota kingston ddr4 2400mhz 8gb ram ile geliyor. bununla aynı marka ve frekans değerlerinde 16lık bir ram alsam sorun yaşar mıyım sizce? Yani ddr4 2400 mhz 16gblık bir ram?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.