Şimdi Ara

MSI GTX970 GAMİNG 100 ME İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014 yılında 1000 küsür liraya aldığım ve hala bütün oyunlarımı oynatan mükemmel performanslı ekran kartı. 4 yıllık olmasına rağmen 1050 1060 gibi serilerden daha iyi performans alıyorum :D mükemmel bi cihaz. MSI GTX970 GAMİNG 100 ME İnceleme

• Güzel iceleme, kısa ve öz-çekim.
  • Güzel kartta günümüz oyunlarda 3.5gb bellek olayı sıkıntı zamanında GTX980'den 1070 e geçmiştim oradan biliyorum günümüz oyunlarına 6gb ve üstü vram şart oldu.
  • Gtx 970 candır.evga almıştım ben de İlk yüksek seviyeli kartımdır benim. 1080ti a geçtim ama 970’i sattığıma hala çok üzülüyorum hiç yarı yolda bırakmadı beni. Bf1 gibi yüksek işletim sistemi isteyen bir oyunda bile kasmadan donmadan oynatıyordu hey gidi.. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxwell adamdır.
  • 1060 dan iyi performans alıyorum
  • Tabi eli değdi, işlem birimi sayısı arttı. İkinci elde çok bu arkadaşlardan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

Tabi eli değdi, işlem birimi sayısı arttı. İkinci elde çok bu arkadaşlardan.
    Geçen biri vardı sahibinden de EVGA 980 satıyor 2100 lira fiyat girmiş altına da takas fiyatım 2400 yazmış. Takas sadece GTX1060 ile olur üzerine ciddi fiyat farkı alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakso

Geçen biri vardı sahibinden de EVGA 980 satıyor 2100 lira fiyat girmiş altına da takas fiyatım 2400 yazmış. Takas sadece GTX1060 ile olur üzerine ciddi fiyat farkı alınır

Buna denk gelmedim bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az salla gtx 1060 3GB ekran kartına anca yetişiyo ne geçmesi.
  • 1060 dan iyi performans alıyormuş he he
  • 1060 970'den çok daha önde fakat 1080p için hala taş gibi bir ekran kartı.

• 3 gb. 1060 dan az düşük hala iş görcek bir kart

• bende normal gtx 970 var msi'ın bunun farkı ne yeşil falan ya?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.