Şimdi Ara

MSI GT70 Dragon Edition SuperR2 205TR ALINDI.. RESİMLER VE İNCELEME İLK MESAJDA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
8.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • güzel sisteminiz varmış...satmayı düşünüyormusunuz...bu arada asus g750 yide satmayı düşşünüyormusunuz.....
  • Hayır kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lotus_

Hayır kardeşim.

Hacı harbiden o sistemler ne hayatını oyuna adamışsın :)
  • Abi o ssd nedir oyle helal olsun

• 425TR modelini aldım.
    3 ssd raid0
    masaüstüne 10gb film kopyaladım.
    kopyaala yapıştır dedim çoğalttı masaüstüne 10gb veri 15 saniye sürdü
    sonuç huzurlarınızda
     MSI GT70 Dragon Edition SuperR2 205TR ALINDI.. RESİMLER VE İNCELEME İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: pamirrr

425TR modelini aldım.
    3 ssd raid0
    masaüstüne 10gb film kopyaladım.
    kopyaala yapıştır dedim çoğalttı masaüstüne 10gb veri 15 saniye sürdü
    sonuç huzurlarınızda
     MSI GT70 Dragon Edition SuperR2 205TR ALINDI.. RESİMLER VE İNCELEME İLK MESAJDA

Wayyys hız iyiymiş hocam. Su thunderboltları bi turlu yaygınlastıramadılar. Benim asustada var ama süs die takmıslar.
    Bu arada MSİ alanlar icin soyluyorum. Bu makine iyi bi makinedir ama bunu aldıgınızdada turbo fanı kullanmaya kendiniz hazırlayınız. Konuyu acan arkadas
    bazı oyunlarda takılma oldugunu gozlemlemis. Bu takılmaları turbo fanla asabilir. Yani bu ozelligin amacı CPU ve GPU ya OC yapmaktır. Boylece
    gozle gorulur bir hızlanma yasarsınız. Her ne kadar bi laptobun kasasına full kırmızı rengi yakıstıramasamda alet saygıyı hakediyor.

• jubeii kullanıcısına yanıt
    ben o takılma problemlerini Hybrid Power uygulaması ile açtım.. turbo fan'ın pek faydasını göremediğimi söylesem yeridir.. normalde 93 derecede sabitlenen GPU turbo fan'ı açınca sadece 92'ye düştü üstelik altında zalman olmasına rağmen..
  • Nasil olur ama bir suru marka MSI barebone kullaniyor. Hemde guzel fiyatlara. Amerikada 780m li MSI BArebone lar 1350 dolara bile aliniyor. Rahatlikla soyleyebilrimki elestirilmrsine ragmen tek egsoz gorundugunden iyi is cikartiyor. Zaten bu yuzden MSI kasayi revize etmedi. Eger elinizdeki makine FPS testlerini yakalayamiyorsa bir yerde sorun var demektir. Bendeki asus bile yeri gelio iki fanida tamamen durdurup pasif sogutmaya gecio. Ses konusunda elestirilebilir MSI ama sogutma da sorun gormedim.

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    bu aletin hakkını verecek biriki oyun söyler misiniz :)
  • vakit darlığından sadece alışkanlık edindiğim oyunları oynayabiliyorum..

bf4, fifa 14 vs.. başka hiçbir oyunu ne açıp uzun süre oynayacak, ne de deneyecek zamanım var..

bunların hakkını veriyor diyebilirim.. bir de 144hz monitör aldım, akıcı bir şekilde 100 fps üstü oynayabiliyorum hybrid power açık iken.

@pamirrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemUsUs -- 22 Kasım 2013; 0:39:20 >
  • bu bilgisayar bende de var. sizden ricam şu: recovery i sildim. windows 8 pro kurdum. servise göndermeden önce eski sürümüne geçmek istiyorum ama bilgisayar geldiğinde hangi sürümde geldi hatırlamıyorum. ikinci el almıştım o yuzden ne cd ne de başka birşey vardı yanında. bana acil yardım edermisiniz??
  • CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    hocam 1.5 yıl olmuş ama merak ettim hybrid power zaten otomatik olarak açılmıyor mu? oyun esnasında açılıp açılmadığını nasıl kontrol ediyorsunuz? ben de yeni gt72 aldım bu cihazları pek kullanan olmadığı için size sormayı uygun gördüm mesajınızı görünce.
  • bu tarihte sizce bu üründen alınır mı yine?
    Almayı düşünüyorum ve önerilerinizi bekliyorum.
  • eğer imkanınız varsa 970m kullanan gt72 almanızda fayda var çünkü gt serisinde yeni soğutmaya geçildi ve aynı zamanda nvidia'nın 7 ile 9 serisi arasında çok fark var.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Bugün aldım açıkcası çok temizdi dokunmatiğin jelatini ben açtım hatta 3900 e çok zarar etmedim diye düşünüyorum ama ilerleyen günlerde ne olacak bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun hocam. hangi karta sahip 7 serisi mi 8 mi ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.