Şimdi Ara

MSI - GT60 GT70 KULLANICILARI [0ND-670TR/0NE-836TR/2OC-031TR/0NE-1078TR/2OD-206TR/2OD-205TR] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
13
Favori
31.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen ; guzel ve kalıtelı ; ayrıca kac tane fermuarlı bolumu var tembellıkdende olsa ama sayamadım =)))
  • Arkadaşlar aranızda KLM programı ile sıkıntı yaşayan oldu mu hiç ? Benim klavye renkleri değişmiyor da .
  • odogru77 kullanıcısına yanıt
    Allaha sukur hıc yasamadım , nıcın degısmıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun237

Allaha sukur hıc yasamadım , nıcın degısmıyor ?

Valla ben cihazı aldıktan 1-2 hafta sonra KLM yazılımı teklemeye başladı.Daha sonra da bozuldu zaten.Renkler yazılımdan değiştirilemiyor yani.Neden olduğunu bir türlü anlamış değilim.MSI'a da mail attım ancak onlar da bir şey yapamayız servise gönderin diyor.Ancak ben hiç servis yanlısı değilim servispoint hakkında söylenenleri duyduktan sonra.
  • Arkadaşlar bende notebook almayı düşünüyorum ben 3-4 aydır piyasayı takip ediyorum lakin karar veremedim max. 3600tl ye içim siniyor. Misal enson MSI GE70 2OE-266XTR SSD Notebook veLenovo IdeaPad Y510p 59 380590 SLI 8gb Notebook (Çift Ekran Kartı) dikkatimi çekti. Oyun+Autocad+Matlab gibi multi kullanımlarda performans istiyorum önerilere açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odogru77 kullanıcısına yanıt
    servıs poınt mecıdıyekoye 2 kere ısım dusmusdu , hallettıler sıkıntı cıkarmadılar , bırazcıkda ıletısımde sızın duzgun bıseylerı belırtmenız gerekıyor =)) , oyle korkulacak bır servıs degıller bence , ılgılıler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: einstain23

arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı ?

dpc_watchdog_violation hatası alıyorum belli aralıklarda aynı hatayı alan var mı gt70-206tr kullanıcısıyım

Dostum W8 aynı sorunları ben de yaşıyorum... Random olarak DPC BSOD alıyorum sürekli... Şüphelendiğim nokta SSD driver'ları ancak onları da bir türlü güncelleyemedim :S

• quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

quote:

Orijinalden alıntı: einstain23

arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı ?

dpc_watchdog_violation hatası alıyorum belli aralıklarda aynı hatayı alan var mı gt70-206tr kullanıcısıyım

Dostum W8 aynı sorunları ben de yaşıyorum... Random olarak DPC BSOD alıyorum sürekli... Şüphelendiğim nokta SSD driver'ları ancak onları da bir türlü güncelleyemedim :S

Aynı sorun bende de var ne yapmak gerekiyor masaüstünden daha fazla para verdim hala sorun çıkarıyor cihaz. KLM uygulamasından da arada sırada renkleri değiştiremiyorum. Bi de cd takıktan sonra çok ses çıkartıyor.

• quote:

Bilgisayarında mcafee veya AVG yüklü ise direk kaldır. Yüklü değilse veya başka bir antivirüs yüklü ise silin. (Çoğunlukla antivirüsden kaynaklanıyor.)
    Usb ile ilgili bir Bellek(Harici diskde olabilir) takıldı mı? veya SD hafıza kartlarından biri? Eğer takıldı ise Chipset sürücünüzü, Sata driverinizi(varsa) güncelleyin. Güncelledikden sonra ki Kaspersky IS ile sisteminizi fullscan tarama yapın ve Bellek görevi gören tüm cihazları bilgisayara teker teker takıp tarama yapın.
    Eğer bunlar çözüm olmadı ise İşlemcinizde sıkıntı olabilir.

denılmıs ;;;

Bende Norton var ama antivirüs kurmadan bilgisayar mı kullanılır. Mecbur kuruyorum virüs girmesini istemem.

• Arkiler yokmu uygun fiyata satan gt60 70 :)
    teknik bilgileri:
    garantisini:
    Düşündüğünüz uygun fiyatı özelden msj atınız :)

Güncellendi.
    Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMeGaPlayerI -- 21 Mart 2014; 17:50:53 >
  • beyler msi dragon edition2 kullanıcısıyım. yani ekran kartım gtx780m. battlefield 4 oynarken ultra ayarlarda fsp değerlerinde anormal değişiklikler oluyor. oyuna giriyorum bir sahnede fsp değeri 39 çıkıyor. oyundan çıkıp tekrar giriyorum bu sefer fsp değeri 16 çıkıyor. optimusta sorun var diycem ama öyle de değil çünkü fsp 16 iken grafik kartı gtx780mde oluyor. hatta entegre grafik kartıyla denedim fsp değeri 6 falan çıkıyor yani optimusta sorun olması imkansız. peki sorun ne olabilir kafayı yicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofistike38 -- 17 Mart 2014; 1:32:26 >

• sofistike38 S kullanıcısına yanıt
    MASAUSTUNE SAG TIK , NVIDIA KONTROL PANELE GIR , OYUN OPTIME BOLUMUNDEN BATTLEFILED 4 U SEC , AYARLARIN HEPSINI DUSUNUR , SONRA OYUNDA ULTRA GIR DUZELIR
  • quote:

MASAUSTUNE SAG TIK , NVIDIA KONTROL PANELE GIR , OYUN OPTIME BOLUMUNDEN BATTLEFILED 4 U SEC , AYARLARIN HEPSINI DUSUNUR , SONRA OYUNDA ULTRA GIR DUZELIR

dostum iyi de eski monster bilgisayarımda böyle bir sorun olmazdı gtx 675m li idi. böyle yapmadan düzelmez mi? yada driverdan falan kaynaklanıyor olabilir mi? en son sürüm yüklü driverda. ya da işletim sisteminden . 8.1 kullanıyorum.

edit: bu arada şunu da söylemeliyim ki battlefield 4 orjinal değil. ayrıca varsayılan grafik işlemci nvidia olarak görünüyor. battlefield4te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofistike38 -- 17 Mart 2014; 3:06:45 >
    ben gondereyımde ; boyle yapınca sorun olmuyor tarzı gorulsun. 8.1 ıcın zan etmıyorum ; oyun orjınal olmasın bende o sekılde oynadım ama senın yasadıgın gıbı sorunlar yasamadım. drıverı da sanmıyorum =)

• quote:

ben gondereyımde ; boyle yapınca sorun olmuyor tarzı gorulsun. 8.1 ıcın zan etmıyorum ; oyun orjınal olmasın bende o sekılde oynadım ama senın yasadıgın gıbı sorunlar yasamadım. drıverı da sanmıyorum =)

dostum bende de aynen böyle ayarlı zaten . buna rağmen sorun yaşıyorum, başka ne olabilir ki bunun sebebi

yok nvıdıa experıence ıle , bozulcagını sanmam , msı hıc guncellemedı adam gıbı ekran kartı drıverını , belkı 1 kere max 2 kere degıstıler , pc yı aldıgımdan berı nvıdıa 6 kez drıver yayınladı , bıraz tembeller =) soyle bırsey yapma ıhtımalın varsa, w8 kur basdan 8 ıcın drıverları yukle oyle dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofistike38

beyler msi dragon edition2 kullanıcısıyım. yani ekran kartım gtx780m. battlefield 4 oynarken ultra ayarlarda fsp değerlerinde anormal değişiklikler oluyor. oyuna giriyorum bir sahnede fsp değeri 39 çıkıyor. oyundan çıkıp tekrar giriyorum bu sefer fsp değeri 16 çıkıyor. optimusta sorun var diycem ama öyle de değil çünkü fsp 16 iken grafik kartı gtx780mde oluyor. hatta entegre grafik kartıyla denedim fsp değeri 6 falan çıkıyor yani optimusta sorun olması imkansız. peki sorun ne olabilir kafayı yicem

İşletim sisteminin HDD'de sanal bellek kullanımı ile ilgili bir problem olması muhtemel, sanal bellek kullanımını sınırlandır bir de öyle dene ;)

• Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle Hepinize iyi Günler hayırlı hafatalar diliyorum.

Ben MSI GT70 SuperR 2OD-453TR Core i7-4700MQ 16GB 2x128GB SSD 1TB GTX780M 4GB 17.3" Full HD Blu-Ray

Almayı düşünüyorum ve lütfen bana yorumlarınızı yaparmısınız , gerçekten sizlerin bilgilerine ihtiyacım var.
  • Buddhasdream B kullanıcısına yanıt
    bunun yerine aradaki farkı vererek gtx 880m li modelleri almanız daha mantıklı olacaktır
  • serdar_k S kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ama öyle bi imkanım yok çalıştığım yer sadece bir firmayla çalışıyor ve onların eline o model gelmeyecekmiş sadece bu model mevcut ve ben çalıştığım yerden bunu elden taksitli bir şekilde alacağım için başka yerden alamıyorum.

Onun için bu model nasıl diye soruyorum ?

bu konuda aydınlatırsanız minnettar olurum...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.