Şimdi Ara

MSI - GT60 GT70 KULLANICILARI [0ND-670TR/0NE-836TR/2OC-031TR/0NE-1078TR/2OD-206TR/2OD-205TR] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
13
Favori
31.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bilgisayar kesinlikle çok güzel bende de 1 önceki modeli var son derece memnunum ileride değiştireceğim zaman gene bakacağım ilk model olacak
    madem 780m li modeli alma durumunuz var sadece almanızı tavsiye ederim pişman olacağınızı sanmıyorum
  • serdar_k S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim , çünkü bende MSİ - ASUS arasında gidip geldim ancak kendi görüşüm olarak şunu söyleyebilirim ASUS ta yabana atılmıyacak bir cihaz ancak ileride upgrade şansı yok ve bu direk beni MSİ GT70 e yönlendirdi bir kaç yıl sonra MSİ ' a işlemci ve ekran kartı upgrade edip kullanmaya devam edilebilinir ama ASUS un böyle bir şansı yok ve bütün insanlar ASUS'un soğutmasını övmüşler ve bir çok olumlu şey söylemişler ancak galiba bu detayı hepsi atlamış :D Sonuç olarak bugün siparişi verdim fiyatı da uygun ve yanında aynı zamanda kulaklı mouse pad dışında birde 27'' monitör geliyor hediye buda + benim için.

Yani MSİ > ASUS

Ve diyer kullanıcıların bütün yorumlarını okudum MSİ hakkında herhangi bir olumsuz birşey duymadım işte sadece tuşlarla ilgi v.b şeyler duydum ama hepsi çözülmüş onun dışında kötü birşey okumadım artık şansıma İnşallah sorunsuz bir cihaz gelir .

Geldiğinde burada paylaşırım .

Saygılar.

• Buddhasdream B kullanıcısına yanıt
    Merhaba ; Kesinlikle tavsiye ederim , hiç sıkıntınız olmaz , en az 10 aydır kullanıyorum yazdıgınız sıstemı .

ısınma yok vs derdi yok , asus a yönelme , asusda buyuk bır marka , lakın msı , daha kalıtelı ve (*marka) parçalar kullanıyor.

msi > asus 1 sene ıcerısınde 10 tane laptop kullanma sansım oldu , msı bu sıstemıne gecdıgımden berı , ısım bıttı , memnunum..
  • Verdiğiniz değerli bilgiden dolayı size çok teşekkür ederim.

Bugün geldi elime açtım kurulumunu yaptım gerçekten duruşu bile kaliteli :D

Size son olarak birşey sorabilirmiyim yapmam gereken update ler nelerdir ( performansını tam verimli alabilme adına ) ?
  • Buddhasdream B kullanıcısına yanıt
    http://www.msi.com/product/nb/GT70_2OD.html#download

MİSAL BU BOLUMDEN , HANGI MODEL ISE SECINIZ , DOWLOAD BOLUMUNDEN , YENI DRIVERLARA BAKINIZ =)) FIRMAWARE GUNCELLEYINIZ YENI SURUM VAR ISE ; BIOS GUNCELLEMEYI BILIYORSANIZ BIOS GUNCELLEYEBILIRSINIZ , BILMIYORSANIZ YAPMAYIN BOZULMASIN PC =)) EKRAN KARTINIZ ICINDE , GEFORCE SITESINDEN YENI DRIVER KURUNUZ , INTEL EKRAN KARTINIZIDA GUNCELLEYINIZ , AYRICA WINDOWS UPDATELERIDE MEVCUDSA WINDOWSU GUNCEL HALE GETIRINIZ .

SONUC OLARAK ,, WINDOWS GUNCELLE / EKRAN KARTLARI , SES KARTI GUNCELLEME , YAPABILIYORSANIZ BIOS VE FIRMWARE GUNCELLEME , FARKLI MERAK ETTIINIZ SEYLER VAR ISE , OZELDEN SORABILIRSINIZ , YAZIMIN KOTU YAZILIS TARZI VE BUYUK HARFEN DOLAYI KUSRA BAKMAYIN ACELE YAZMAM GEREKIYOR ..

HAYRLI OLSUN YENI MAKINENIZ...

• Numan N kullanıcısına yanıt
    Beni de eklermisin GT70 (2OD-453TR)
  • Arkadaşlar ben bu gt 70 den sipariş verdimde bu windows 8.1 le geliyor hiç kullanmadım daha önce.Büyük bir ihtimal kullanacamda olurda alışamassam temiz kurulum windwos 8 kurmak istersem normal hard diske kurduğum gibi kurabiliyormuyum bu raid 0 bozuluyormu temiz kurulum yapınca
  • lazx_53 L kullanıcısına yanıt
    bunu servise sorsanız daha iyi olur , tam anlamıyla bilmiyorum lakin bozulacağını sanmıyorum raid 0 ın . temiz kurulumda , full w8.1 i kaybetmıs olucaksınız , sole bıseyde yapabılırsınız belkı , servıs ıle qorusup belkı w8 imaj atarlar size 8.1 kullanmak zorunda kalmazsınz.
  • Teşekkürler cevap için.Sevisten 8 imajı almak gerçekten mantıklı.
  • SELAMLAR ARKADAŞLAR BENDE BUGÜN SANALMARKETİMDEN MSI GT70 2PE-1426TR Dominator Pro SuperR Core i7-4800MQ 16GB 2x128GB SSD Raid 1TB GTX880M 8GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8.1 MODELİNİ ALDIM GRUBA BENI EKLERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM HAYIRLI GÜNLER....
  • Ben de alacam ya yeter artık

Herkes memnun Of haziranda alıyorum bende.

Gtx880mlik ve i7 4930mx olan ve SuperRaid2 olanını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f3 ile recovery girip format atacaktım ama hata veriyor istenilen aygıta bağlanamadı diyip 0xc000000f hatası alıyorum bunun sebebi ne olabilir?
  • serdar_k S kullanıcısına yanıt
    recovery kısmı ucmuş olabılır oyle bır hata varsa uzucu , serverıse qıdıpimaj yıyecek =)
  • Arkadaslar merhabalar bende MSI dragon edition 2 alarak buraya dahil oldum bir iki sorum var yanitlarsaniz sevinirim bios guncellememi yaptim bilgisayar windows 8 geldi ve ben 8,1 yapmak istiyorum temiz kurulum yapip (recovery falan silip ) sonra etkinlestirmelimiyim yoksa windows 8 üzerine güncelle kısmından güncellemelimiyim (marketten güncelleyince driverlar düzgün calismiyor diyenler var) ?

• gt70 serisinde, AsusG75 17.lik ekran modellerinde oldugu gibi 2 hdd yuvasi mi var ?
  • Arkadaşlar çok acil bir sorum var lütfen herkes destek olabilir mi?

Şimdi amerikadan lenovo y510p 16 gb ddr5 24 SSD modelini söylemiştim ama özel hazırlanıyormus ondan yeterli vakit olmadığından ellerinde yokmuş başka bir modele yönelmek istedim Türkiye civarı 3.5 milyar falan olan böyle sağlam bir laptop almayı düşünüyorum yardimci olur musun lütfen.
    Inşallah anlatabilmisimdir derdimi

• GT70 serisinde 3 SSD yuvası var hepsi raid olup yüksek performans veriyor yanlış hatırlamıyorsam asus 1200 Msi 1500 okuma destekliyordu süper raid ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

GT70 serisinde 3 SSD yuvası var hepsi raid olup yüksek performans veriyor yanlış hatırlamıyorsam asus 1200 Msi 1500 okuma destekliyordu süper raid ile

hocam youtube de 3 sdd yuvalarini gördüm oraya bizim bildigimiz sdd hdd ler nasil sigacak? ufacik bir yer kibrik kutusu kadar. birde msi gt ler tek fan var asus a göre, ISINMA gürültü olaylari nasil ?
  • valla hocam bende MSI yeni geçicem araştırmalarım sonucunda aklımda kalan bilgi öyle :)

MSATA SSD alman lazım amazonda ucuza bulabilirsin ülkemizdede var zaten 128*3 bana mantıklı geldi gerçi ben 256*3 düşünüyorum maliyeti 600 dolar civarı :) ama en azından 525*3 okuma 500*3 yazma hızına ulaşmanın zevki başka olsa gerek :D

GT70 tercih etmenin diğer yanıda ısı konusu bildiğim kadarıyla ısı sorunu olmuyor turbo soğutma ile benimde bildiğim GT serisinde çift fan var ama emin değilim.

Alternatif G750 Jx-DB71 alternatif olabilir benim alacğaım modelde 870M var 770M ile performanslraı yakın jx'de 256 gb ssd raid olarak geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

valla hocam bende MSI yeni geçicem araştırmalarım sonucunda aklımda kalan bilgi öyle :)

MSATA SSD alman lazım amazonda ucuza bulabilirsin ülkemizdede var zaten 128*3 bana mantıklı geldi gerçi ben 256*3 düşünüyorum maliyeti 600 dolar civarı :) ama en azından 525*3 okuma 500*3 yazma hızına ulaşmanın zevki başka olsa gerek :D

GT70 tercih etmenin diğer yanıda ısı konusu bildiğim kadarıyla ısı sorunu olmuyor turbo soğutma ile benimde bildiğim GT serisinde çift fan var ama emin değilim.

Alternatif G750 Jx-DB71 alternatif olabilir benim alacğaım modelde 870M var 770M ile performanslraı yakın jx'de 256 gb ssd raid olarak geliyor

hocam asus g750 ,fan temizleme youtubede seyrettigime göre tam bir iskence her yeri sökmen gerekiyor benim icin fan temizlenmesi cok önemli cünkü ISIYI VE gürültüyü ARTIRAN bir durum ,TOZ makinanin ömrünü azaltir YIPRATIR ,onun icin ben asus almam ayrica MSI GS serilerinde yine youtubede seyrettigime göre fan temizlemek ram degistirmek yine zor bïr sürü yeri söküp cikaracaksin benim icin kolay olmasi lazim tik tak simdiki laptop um asus g75 lakin eskidi oyunlarda tam istedigim gibi degil simdi gtx880m MSI GT70 MSI GT70 2PE 1419NE almak istiyorum oyunlarda tam randiman almak icin, MSATA SDD hakkinda hic bilgim yok

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.