Şimdi Ara

Msi gt 940m

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sadecenotebook.com/msi-gp62-2qd-092xtr-gt940m-pmu400924 bu bilgisayarı alsam oyun ve isinma konusunda sıkıntı çıkarır mi ?
    Gta5 ve the witcher hunt 3 oynayacam medium ayarlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Linkte bulunan bilgisayar 1920x1080p , FHD bir ekrana sahip. GT840M ekran kartı bu çözünürlükte The Witcher'ı mediumda kesinlikle oynatamaz. GTA V için ise 45-50 FPS medium ayarlarda alırsın ve akıcı şekilde oynarsın.
    Soğutma konusunda ise aklında bir şey kalmasın. MSİ bu işi iyi yapıyor :)

Bu linkte aşağı doğru inersen GeForce 940M ile oyunlarda kaç FPS alacağın tahmini olarak görebilirsin;
    GeForce940M İnceleme

Onun dışında sana önerim GTX ekran kartlı cihazlara bakman yönünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4JasiuS -- 6 Aralık 2015; 14:02:20 >
  • 4JasiuS 4 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Msi 940 m lisine param yetitor ama gtx e yetmiyor. Sanırım full hd ekranı olmayan asus almak zorunda kalacağım. Twh3 oynamak istiyorum.

• Dostum FHD olsun. Sen oyunda grafikleri 1366x768 yaparak zaten HD ekran gibi oynayabilirsin. Donanımlar aynı olduktan sonra çözünürlük düşürüp Asus'a zaten ulaşabiliyorsun.
    O düşünce çok yanlış , sen FHD ekran al. Oyun içinde çözünürlük düşür

Oyunda düşük çözünürlük , günlük kullanımda FHD... Tabii ki sen yine MSİ tercih et. Bu bilgisayarı al...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4JasiuS -- 6 Aralık 2015; 21:26:19 >
    Valla kafa iyice karıştı. Bilgisayara 2.900 para verip twh3 oynayamayakta canımı sıkar. 720 p ye düşürsem bile oynanmayacak herhalde verilen linkte 18 fps gösteriyor. Bildiğim kadarıyla 30 a çıkmak gerekiyor.

• fkaraburc F kullanıcısına yanıt
    Eğer 2.900'e bu oyunu oynamak istiyorsan Laptop almaktan vazgeçip masaüstü sistem kuracaksın.
    Laptopta bu oyunun tam anlamıyla oynanması için 3500-4000 bütçe gerekli maalesef...
    Masaüstü konusunda haklisin ama keşke kasayı bir o yana bir bu yana şehir şehir taşıma imkanim olsaydi

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V5-2-1.html#.VmSQyzahdPY

2900 değil de 3150 ver... İstediğin oyunu oynatır , gayet performanslı bir bilgisayar. Bende 250 lira için üzülme :)
    Hemde 17"... Büyük ekranda oynarsın medium ayarlarda*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4JasiuS -- 6 Aralık 2015; 21:51:05 >
    Hocam , 2400 le başladım 2500 derken 2700 derken 2900 3150 olmuyor :D 2900 üstü yok öğrenci adamiz

O zaman el mahkum dostum... Oyununa elveda :)
    Neyse ben asusx550 jx alırım :D gtx950 m zaten full hd değil. Oyunlarida çatır cutur oynatir e msi kalitesi olmayacak ama el mahkum dediğin gibi

O bilgisayar Asus Türkiye tarafından Türkiye'ye getirilmeyen bir model. Her zaman düşünmüşümdür; bu donanımı neden bu paraya satıyorlar diye... Henüz bir şey gelmedi aklıma :)
    Kronik bir HDD sorunu var bu bilgisayarların bildiğim kadarıyla , fazlaca ses çıkartıyor deniyordu... Ama hiç görmedim , kullanmadım... İnternetten araştır öyle al
    Ayrıca 4GB Ram yetmez , ilave yapman gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4JasiuS -- 6 Aralık 2015; 22:30:25 >
  • Bir hdd çekerim 7200 rpm mis gibi olmadı sdd :D birde 4 gb ram oldu bitti

Neyse hayırlı olsun :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.