Şimdi Ara

MSI GS70 Stealth video inceleme 'Oyun odaklı ince dizüstü bilgisayar'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oyuncular için hazırlanan yüksek performanslı dizüstü bilgisayarların çoğu, kalın ve hantal yapıları nedeniyle genellikle mobiliteden uzak oluyorlar. MSI'ın incelememize konuk olan GS70 Stealth isimli dizüstü bilgisayarı ise oyuncuları hedef alan donanımları, oldukça ince bir kasa içerisinde sunuyor. Intel Haswell tabanlı dört çekirdekli işlemcisi, Nvidia'nın GeForce GTX 765M ekran kartı, SSD RAID ve depolama sürücüsü ile SteelSeries klavye gibi önemli özellikleri bünyesinde barındıran MSI GS70Stealth'in tüm detayları video incelememizde.

• İnceleme için teşekkürler.

Bu arada ince olmasına rağmen ısı değerleri çok düşük geldi bana bir yanlışlık olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MsTmS -- 2 Kasım 2013; 19:13:00 >
  • 15:33 Skrillex - Rock n Roll
    16:40 Skrillex - Bun Dem
  • Teşekkürler, lütfen daha fazla donanım incelemesi yapın, örneğin kasa incelemesi yapın ne zamandır yapılmıyor 900d çıktı türkçe videolu ıncelemesı yok ilk olun.

• Konu yanlış yere açılmış 15 gün yemesi lazım.
    İlgimizi çekse zaten olması gereken bölümü ziyaret ederdik
  • teşekkürler.
  • Isınma sorunu olur mu acaba?

• anlamadığım bilgisayar önünüzde video inceleme yapılıyor neden açılış kapanış süreleri, program açılışları çalışma performansını bilgisayarda göstermiyorsunuz. Sentetik test almış başını gidiyor tesetleri farklı sitede de okur öğreniriz. Biraz farklı olun arkadaşlar

• Pu cihazin fiyatini bilen varni

• Evet 2500 dolar + kdv fiyatıyla ögrencilere hitap ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsTmS

İnceleme için teşekkürler. Bu arada ince olmasına rağmen ısı değerleri çok düşük geldi bana bir yanlışlık olmasın? MSI GS70 Stealth video inceleme 'Oyun odaklı ince dizüstü bilgisayar'

çift fanlı alet ondan.

• Beklediğim inceleme geldi. Teşekkürler.

• Evet üstteki arkadaşında dediği gibi sentetik test harici inceleme yaparsanız daha güzel olur. Yoksa video ile uğraşmanıza felan gerek yok koyun testleri sayfaya geçsin gitsin. Video çekiyorsanız laptopu gösterin bize birazcık

• quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder95

Evet 2500 dolar + kdv fiyatıyla ögrencilere hitap ediyor

oha o kadar pahalı mı dolar bide tele de değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gündür bu bilgisayara bakıyorum ve sizde incelemesini göremeyince üzülmüştüm.Tam zamanında geldi çok teşekkür ederim inceleme için.

• Fiyat merak edenler için:

http://www.pcdepo.com/msi-gs70-stealth-notebook-urun10231.html

EDİT: Oyuncu bilgisayarı sonuçta birkaç oyunu test etseydiniz keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zanile -- 2 Kasım 2013; 19:54:05 >

• İncelemeler çok kısa tutulmuş . En azından bir Battlefield 4 ü test edebilirdiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsTmS

İnceleme için teşekkürler.

Bu arada ince olmasına rağmen ısı değerleri çok düşük geldi bana bir yanlışlık olmasın?

Sıcaklıkarı ince laptoba göre fena değil evt

LENOVO Y500 ASUS N550JV

MSI GS70 Stealth video inceleme 'Oyun odaklı ince dizüstü bilgisayar' MSI GS70 Stealth video inceleme 'Oyun odaklı ince dizüstü bilgisayar'

MSİ GE60 MSİ GX70

MSI GS70 Stealth video inceleme 'Oyun odaklı ince dizüstü bilgisayar' MSI GS70 Stealth video inceleme 'Oyun odaklı ince dizüstü bilgisayar'

ASUS N56VZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 2 Kasım 2013; 19:51:09 >

• Öncelikle inceleme için teşekkürler.
    Benim şu an için, piyasada oyuncu dizüstü bilgisayarı olarak satılan modeller arasında, en çok beğendiğim model.Tasarımı çok güzel ve müthiş bir inceliği var.Çoğu oyucu dizüstüsü 5 cm kalınlık 5 kg a yaklaşan ağırlığa sahip bu dizüstü sadece 2.2 cm kalınlıkta ve 2.6 kg ağırlığında.Ayrıca çift fanlı bir soğutması var, sağda ve solda olmak üzere.Bu da çok önemli bir ayrıntı.Ben mesela şu an msi ge60 serisi bir laptop kullanıyorum ve tek fanlı olduğu için ses seviyesi alışana kadar hakikaten rahatsız ediyordu.İncelemede ses seviyesinden bahsedilmemiş keşke bahsedilseydi. "Stealth" takısını sessiz bir model olduğu için bu laptopa eklediklerini düşünüyorum.

Konudan farklı olacak biraz ama ben yatılı okulda okudum dizüstümden memnun olduğum için arkadaşlarıma da tavsiye ettim ve benle birlikte 4 kişi msi laptop aldı.Bir arkadaşım da monster notebook aldı.Bir arkadaşımın dizüstüsü ram hatasından dolayı garantilik oldu. Msi servisini aradım ve dizüstünü gönderdik.Gidiş ve dönüş kargo parasını karşıladılar ve 1 hafta içindede servisten döndü.Yani türkiye şartlarını düşünerek iyi bir servisi oluğunu düşünüyorum.

Birde yıllardır kıramadığım dizüstünde oyun mu oynanır tabusunu da msi ile kırdım.İlk başlarda alışmak zor oldu ama alışınca yıllardır aradığım rahatlıkmış dedim.Çantama yüklüyorum laptopu gittiğim her yerde oyun oynayabiliyorum süper bir şey.

Saygılar

• Emeğinize sağlık on numara inceleme olmuş.Ben başka bir konuya dikkat çekecem şimdi yakın geçmişte mesut çeviğin bir incelemesi vardı ekran kartlarında bit bant genişliği diye.Burada bit'in önemi olmadığına dair bir test ile bize bunu gösterdi.Ama bu video da bit'in önemine vurgu yapıldı üzerinde baya duruldu.İşte dar boğaz yapıyor 192bit standart olması lazım diye.Şimdi bit önemlimi? değilmi?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.