Şimdi Ara

MSI GS70 Stealth video inceleme 'Oyun odaklı ince dizüstü bilgisayar' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nerde çift fan? Tek fan var cihazda dahası sıcaklık değerleri kesinlikle doğru değil ve oyunlarda yanıyor Msi oyunlarda cayır cayır yanar 2+2=4 olay bu.oyunlarda çekirdek ve gpu sıcaklık degerleri neden doğru düzgün ölçülmüyor ben söyleyeyim battlefield 4 ac 3 ve tomb raider medium ayarlarda gpu 93 işlemci çekirdek sıcaklıklarıda 89-96 arası değişiyor speed fan ve aida extreme editionla testlerini yaptım.tecrübeyle sabittir.bir daha msi mıtövbe!! Bide fiyata bak o paraya 2 adet monster alınır aynı özellikde.hadi bilemedin o fiyata Gtx 780 mx olan model çıkartılır monster yada benzeri markalardan üstelik çift turbo fan difüzör sistemiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 4 Kasım 2013; 7:44:43 >
  • Nerde çift fan? Tek fan var cihazda dahası sıcaklık değerleri kesinlikle doğru değil ve oyunlarda yanıyor Msi oyunlarda cayır cayır yanar 2+2=4 olay bu.oyunlarda çekirdek ve gpu sıcaklık degerleri neden doğru düzgün ölçülmüyor ben söyleyeyim battlefield medium ayarlarda gpu 93 işlemci çekirdek sıcaklıklarıda 89-96 arası değişiyor speed fan ve aida extreme editionla testlerini yaptım.tecrübeyle sabittir.

• Cihaz güzel ama bu cihaza o para verilir mi tartışılır.

• Ah şu gereksiz yorumlar , o kadar para verilir mi ne demek söz konusu MSI kalitesi fiyatı strandart slim tasarım + 765M + SSD Raid ne bekliyordunuzki casper mı bu 16gb ram 1.300 lira :D

• Ayrıca cayır cayır falan yanmıyor makine GE60 0ND + GT70 Dragon Edition 2

Bizzat test ettiğim GT70DR2(780M) de BF4 Ultra gene bir notebook'a göre güzel ısı değerleri veriyor ve söylenildiği gibi 93 dereceği görmedim.

74 79 kimi zaman 70 71 arası oynaşıyor efektif görsellere göre GE60 0ND(GTX660M) de ise BF3 Ultra-Med Karışık 4XAA Kapalı 76 81 gibi değerler veriyor.

Ayrıca sonuçta bir gamebook tasarıma oranla ısı değerlerinin yüksek olması normaldir. Performans ve gerilim fazla olduğundan bu normaldir.

Bilen bilmeyen gereksiz yazmasın.

• Tekrar ayrıca Battlefield 4 için 2.7 GB Grafik Kartı belleği gerekmiyor. Açıklanan sistem gereksinimlerinde her ne kadar 3GB bellek önerilse de örnek gösterilen ekran kartları (7870 ve GTX660) Standart 2GB ' tır.

• İnceleme için teşekkürler.
  • Konu bayağı eski ama yinede yazayım gören olursa bilgilendirme olsun.
    Arkadaşlar ben kullanıyorum şuanda.Alacak olan varsa diye birkaç şey eklemek istedim.
    Laptop özellikleriyle başlıyayım önce 16 gb rm ekran kartı geforce gtx 860 m 17.3 inc stealth klavye(daha öncede görmüştüm ama bu oldukça iyi)

Öncelikle ısı konusu kesinlikle yalan buyrun katını.

MSI GS70 Stealth video inceleme 'Oyun odaklı ince dizüstü bilgisayar'

Bu boştaki hali oyunlarda
    -DOTA 2
    -SPECİAL FORCE 2
    -WATCH DOG (EN YÜKSEK ISIYI BUNDA GÖRDÜM)
    -RUNES OF MAGİC
    gördügüm ısı degerleri 92 c falan
    Ve bunlara benzer bir kaç oyun daha.
    Bilgisayarın kasası metalden ve fanları çok iyi olmasa kesinlikle patlar o kadar ısınıyor öyle diyim.
    Ama oyunlarda alabileceginiz en iyi fps yi alıyorsunuz.Hic bir oyunda kastıgını görmedim şimdiye kadar.Bu yukarıda bahsettigim oyunların hepsi yüksek ayarlarda
    Watch dog ultrada onuda belirteyim.
    Laptop acayip kullanışlı.Yani msi daha iyisini çıkartana kadar degiştirmem bunu çok memnunum.
    Tek problemi ısı :(
    ilk başlarda bu kadar ısınmıyordu fakat hava kanalları biraz sıkıntılı dikkat etmek gerekiyor toza.
    sogutucuda fayda etmiyor çünkü hava girişi yukarıda yani en fazla 5 derece falan oynuyor.
    Ben araştırmadım pek yani bu paraya daha iyi birşey alınabilir mi bilmiyorum ama alacak arkadaşlar için söylüyorum kesinlikle memnun kalacaksınız

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0ny11 -- 12 Mayıs 2015; 12:17:55 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.