Şimdi Ara

Msi Gl75 9SD Işık Sızması ve Coil Whine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar cuma günü Msi Gl75 aldım daha önce de araştırmıştım coil whine ve ışık sızması problemlerinin olduğunu biliyordum fakat çok farklılık gösteriyordu kiminde çok kiminde az vardı. Fiyatı da uyguna gelince kaçırmak istemedim ve aldım bu sorunlar bende de çıktı çok rahatsız olduğum söylenemez ama değişim vs. yapılsa sorunsuz olanı gelir mi diye düşünmüyor değilim. Sizce iade etmeli veya servise göndermeli miyim ? Aşağıya örnek foto koyacağım ışık sızması için ama ona aldanmayın kameradan dolayı öyle çıkmış normalde daha az köşelerde 2 baş parmak kadar diyebilirim.
    Msi Gl75 9SD Işık Sızması ve Coil Whine

• Aynı makinayı bende satın aldım ışık sızması sorununun olduğunu bilmiyordum ama bende gelince fark ettim ama beni rahatsız etmiyor az var galiba bende göndermedim çünkü düşündüm ekranı değiştirmezler garantiye gireceğini sanmıyorum . beni hiç rahatsız etmiyor. sana bir sey sorabilirmiyim benim makinanın 5 ghz performansı 2.4 ghz ye göre daha düşük sende durum nedir ?
  • MSI GL75 9SD-052XTR Modelini yeni aldım ve bir içerik hazırladım aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=hSrxJu0Lh5g
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.