Şimdi Ara

MSI GL65 Leopard 10 SDR-492 GTX 1660Tİ 16 GB RAM 1 TB HDD 8605 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
16
Favori
23.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pensamiento

klavyesi nasıl acaba türkçe karakter işi nasıl olacak ?

amazon.com.tr den başka bir laptop için 15 liraya türkçe q klavye sticker seti aldım ben. dert edilecek şey değil klavye dili :)

• WlcmToMyWrld kullanıcısına yanıt
    Notebook yonca güç kablosu yazarsanız çıkıyor. Eğer mahalleden bir yerden alacaksanız laptop’un adaptörünüde götürün bazı yerler çok dandik kablo satıyor adaptöre tam oturmuyor o yüzden sokete tam olduğundan emin olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Notebook yonca güç kablosu yazarsanız çıkıyor. Eğer mahalleden bir yerden alacaksanız laptop’un adaptörünüde götürün bazı yerler çok dandik kablo satıyor adaptöre tam oturmuyor o yüzden sokete tam olduğundan emin olun.

Hocam şunu buldum netten, yorumlar baya olumlu. Sipariş verdim birde sticker istedim, zaten kargo ücreti verecektim oda uyguna gelmiş oldu.

https://urun.n11.com/kablolar/laptop-3lu-adaptor-kablosu-yonca-power-kablosu-15-metre-P138272217

Sticker;

https://urun.n11.com/laptop-etiketleri/wozlo-turkce-siyah-q-klavye-etiketi-laptop-pc-sticker-P460199047

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayırlı olsun şimdiden. Klavye stickerı ben almadım görsel olarak ışıklı klavyede kötü duruyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Hayırlı olsun şimdiden. Klavye stickerı ben almadım görsel olarak ışıklı klavyede kötü duruyor bence

Zaten uygun diye aldım, denerim olmazsa çıkarırım. Alışkınım bu klavyeyi kullanmaya. Daha önce ki laptopumda Amerika'dan alınma.

• Kargonuzun son durumu nedir arkadaşlar?

• sunsetz kullanıcısına yanıt
    Su anda Koln Almanya’da hocam .
  • UPS sabah aradı TC istedi verdim, sonradan yetki belgesi istendi, onunda çıktısını alıp mail ile gönderdim. Ek olarak invoice ile ürün linkini de ekledim maile. Gümrük işlemleri 2-3 iş günü sürecekmiş, hafta sonuna da denk geldik bakalım ne zaman adrese yollayacaklar

Beni de sabah aradılar ve sadece T.C istendi yetki belgesi sormadılar . 2 3 gün içinde Kargoya verilir dedi ama haftasonuna denk geldik .
  • Bu ürünlerde gümrük vergisi nasıl hallediliyor?

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    Şu konuda yorumları var ancak alan arkadaş cihazda numpad olmaması sebebiyle memnun kalmamıştı . Ayrıca sonradan 8 GB ram eklenmesi gerekiyor . Performansı yeterli değilmiş .
    Bunun yerine Eğer bütçeniz yeterli ise açtığım konudaki laptop’u tavsiye ederim .

https://forum.donanimhaber.com/msi-gf65-thin-9sd-1028-i7-9750h-512ssd-8gb-1660ti--147291843
  • teknokolik71 T kullanıcısına yanıt
    Ödeme aşamasında veriyoruz toplam tutar içerisinde . Sonradan başka ücret çıkmıyor .
  • ffrisby kullanıcısına yanıt

Ölücülerle muhattap dahi olma, onlara göre biz burada 7/24 bütün sorulara cevap vereceğiz, fırsat atacağız, paşaların sorunlarını cevaplayacağız, onlarda bir asalak gibi tüketip gidecek ama en ufak bir istediği olmadığında da 10 yaşındaki çocuk gibi zırlamaya başlamaktan utanmayacak çünkü dinleri imanları para olmuş.

Edit: Ben seni çok iyi anlıyorum, yıllarca bunun kavgasını verdim ama yok bu ülkede iyi niyetli olduğunda kazık yemediğin bir an yok, bende oyunun kurallarına göre oynamaya başladım artık, kimin ne işine gelirse, yok öyle koşulsuz yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Şubat 2021; 14:12:36 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam bu zamana kadar milletin açtığı sıcak fırsatlardan yararlandık bu seferde ben açayım dedim .
    Ancak görüyorum ki insanlar biraz hazırcılığa alışmış her şey’e cevap bekliyorlar .
    Ancak yine de bildiğim her konuda yardımcı olmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 26 Şubat 2021; 14:5:44 >
  • MSI servisi çok kötü. En ufak bir şeyi kullanıcı hatası diyip geri yolluyorlar. Utanmadan cihazı karşı ödemeli göndereceklerdi. Kavga dövüş ücretsiz kargo ile geri gönderdiler. Tabi onarımı da yapılmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Beni de sabah aradılar ve sadece T.C istendi yetki belgesi sormadılar . 2 3 gün içinde Kargoya verilir dedi ama haftasonuna denk geldik .

Hocam beni ararken istemediler, 3 saat sonra mesaj attılar gümrük işlemlerinize devam edebilmek için yetki belgesini doldurup mail atmami istediler. İsterseniz UPS yi arayıp durumun ne olduğunu sordurun, yetki belgesi bekliyorlarsa boşuna süreci uzatmış olmayın.

Valla aradım sordum; Kimi alıcılardan sadece T.C bazılarından yetki belgesi isteniyormuş .
    Beni arayıp T.C istediler sadece ama yine de cep telefonumu kontrol edeceğim .
    Düzenleme ; Evet yetki belgesi mesajı gelmiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 26 Şubat 2021; 16:0:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Şu konuda yorumları var ancak alan arkadaş cihazda numpad olmaması sebebiyle memnun kalmamıştı . Ayrıca sonradan 8 GB ram eklenmesi gerekiyor . Performansı yeterli değilmiş .
    Bunun yerine Eğer bütçeniz yeterli ise açtığım konudaki laptop’u tavsiye ederim .

https://forum.donanimhaber.com/msi-gf65-thin-9sd-1028-i7-9750h-512ssd-8gb-1660ti--147291843

sağolun hocam atmıştım arkadaşa almadı zamlandı bütçesi kısıltlı geri 8.5k olursa aldırıcaz tskip ettiğim bi modeldi zaten diğerini o attı bi fikir alayım diye attım

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz bir çok açıdan daha üstün hocam .
    Bütçe kısıtlı ise bir şey diyemem tabi ki .
    Şükür ki konuyu açtığım gün alanların cihazları İstanbul’a geldi .
    Bende bir arkadaşa attım o da biraz daha düşsün alırım dedi . Bende kendisine fırsatı görünce yapıştır yükselecek pişman olursun dedim ama yine de almadı . Geçen diyor mu Keşke alsaydım 😁
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.