Şimdi Ara

MSI GL-65 Yeni Laptop Işık sızması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün MSİ Türkiye tarafından DOA raporu Onaylandı ve Hepsiburada.com paramı iade etti. Şimdi gelelim yeni laptop aramaya ...
  • u-Alt kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun halletmişsiniz.
    Yeni laptoba karar verdiniz mi merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: u-Alt

Notebookların çoğunda var sanırım bu ıışık sızması Ama bu gerçekten rahatsız edici. İade için uğraşıyorum Hdd bölümü drive bölümü silip win 10 kurulum yaptığım için iade alamıyorlarmış.. 3 günlük pc
    çok üzücü tam bir hayal krıklığı bendede menteşe üstü açıldı ayda. driver bölümünü nasıl sıldınız. ben kurduğumda o bölüm duruyordu ve kurulum sonrası otamatik driverları kuruyordu. şu anda da o bölüm durmakta.
    bende servise gönderdim bakalım ne olacakMSI GL-65 Yeni Laptop Işık sızması

• Hocam selamlar,

bugün aynı ürünü sipariş verme aşamasındayken nette araştırınca mesajınıza denk geldim. Ürün gerçekten çok iyi ve uzun yıllar kullanılacak bir seri ancak ışık sızması konusu kafamı karıştırdı ve MSI servisini aradım, çıkan arkadaşa bu konuyu sorduğumda verdiği cevap,

" ışık sızması olayında ürün servise geliyor ve inceliyoruz eğer tamirat durumu varsa sorunu çözüp ürünü geri gönderiyoruz. Peki yeni sıfır bir ürün aldığımdan dolayı ayıplı mal statüsünde ürünü 14 gün içinde iade etmek istediğimde ne yapıyorsunuz dediğim de iade almıyoruz" gibi saçma bir cevap verdi..

şimdi 15.000 TL verdiğim bir ürün de ışık sızması olursa iade edemiyorum gibi bir durum olacak. olacak iş değil. kararsız kaldım şimdi alıp almamakta..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.