Şimdi Ara

MSI GF63 THIN 8SC-252XTR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Msi bu ürünü makul fiyatlı sizce fiyatına göre nasıl alınırmı?yoksa bu fiyat bandında daha iyi bir laptop varmı?öğrenciyim sınırlı bütçem var zaten onuda iyi kullanmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/msi-gf63-thin-8sc-252xtr-i5-8300h-8gb-ddr4-gtx1650-gddr5-4gb-256g-P346558105

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senhsey -- 19 Haziran 2019; 16:49:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Linkte ekran kartı modeli gtx 1650 olarak gözüküyor ama max-q versiyon ve tek fanlı onuda göz önünde bulundurursunuz

• hocam max-q oldugu bilgisini nereden aldiniz yahu ben arastirdigim zaman duz 1650 demislerdi

• hiimesdeath kullanıcısına yanıt
    Satıcıya sordum ama sadece bana gözüksün işaretledim yanlışlıkla

MSI GF63 THIN 8SC-252XTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senhsey -- 19 Haziran 2019; 23:21:38 >
  • iyi ki almamisim o zaman 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSI GF63 THIN 8SC-252XTR

bu benim arastirdigimdi sizinkinden farkliymis belki bunun ki gercekten 1650'dir.

bilgisayar konusuna gelirsek ben konusunu acmistim aslinda baya konusuldu bu laptop.

eksileri:
    -cok isinmasi, panel bir tik kalitesiz.
    artilari
    +cheap, ince ve hafif.

performans olarak da i58300h ve 1650max-q testleri vardir youtube de bakabilirsiniz.

max-q var ise bu arada gercekten, bilgisayarin isinmamasi gerek cunku daha iyi sogutma var diye biliyorum.

• hiimesdeath kullanıcısına yanıt
    Eğer bir laptopun kasası ince ve hafifse şüphelenmek lazım belki sizin baktığınızda max-q dur.genelde satıcılar sanki önemsiz bir detaymış gibi o bilgiyi paylaşmıyorlar.sizin araştırdığınızın fiyatı nedir?

• 7000 lira da surekli indirime dusuyordu 6000 kusure

• Oyun için Msi nin bu serisi alınmaz. Tek fanlı yüksek sıcaklık değerleri ile karşılaşmanız olağan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kasayı yakından görmüş biri olarak hiç beğenmedim.
    Malzeme kalitesi çok kötü ve tek fanlı bir bilgisayar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.