Şimdi Ara

MSI GE620DX-801XTR, İSİM YAZDIRMAK İÇİN SON 2 GÜN. 'YENİ MODEL' TOPLU ALIM SAYFASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.879
Cevap
12
Favori
134.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

Orijinalden alıntı: joykill

Görüşmeler nasıl gidiyor kaç firmaya gelicekmiş fiyatlar nedir

Merhaba Uğur Bey,

Ürün fazla adet gelmiyor ve bekleyen onlarca müşterimiz var, olabilecek en iyi rakamlara satmaya çalışıyoruz. Ürünün fiyatı 899 $ + kdv fakat kartlara özellikle havale ile ödemede %7 ye varan indirim oluyor yani ürün 836 $ + kdv ye geliyor. Size özel 819 $ + kdv den verebiliyoruz, Kaldıki geldiği zaman 25 adet topluca elimizde de olmayabilir. Az adet geliyor ve ön sipariş açık olduğu için şuan normal rakamdan satışlarımız devam ediyor. Acele ederseniz söylediğimiz rakamdan alım yapabilirsiniz. Bunun dışında maalesef indirim yapamıyoruz.
    Anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

diyolar yani 1750 ye geliyo %2 ındırım yaparız dıyo ama sonuc olarak bunu soyluyolar.
    yapacak tek sey var bekleyıp dıger sıtelerede dusmesını beklıcez onlarla konusucaz.

Son cümlesi sanki "Hemen önsipariş verin" gibisinden olmuş. 25 adet bile gelmiyorsa bu firma neden dh ye reklam verme gereği duymuş ki?

• sadece sanalmarketıme sormucaz zaten dostum sımdılık ılk o actı dıye ona sorduk daha bunu pcdeposu var eksen bılgısayara var nova var var oglu var yanı vatan ve teknosa harıcınde cogu yerde var zaten onlardan da fıyat alıcaz
  • 1750 olursada kabulümdür ne yapalım imkanları zorlayacağız.diğer sitelerde haftaya belli olur büyük bir ihtimalle gelip gelmeyeceği.1 ay beklesek diyeceğim belki fiyatlar oturur.ama ben almadan fiyat düşmez ,bu durumu çok yaşadığım için iyi biliyorum biz alırız 1750 ye 1 ay sonra 1500 e görürüz .her zamanki gibi bizedüşer.en iyisi böyle arafta kalmaktansa almak .alışkınız zaten kafamızı duvarlara vurmaya.
  • Merhaba,

MSI Türkiye'den gelen bilgi aşağıdaki gibidir. Bilginize.

"Yurtdısı ile bu konuyu ozel olarak konustuk. 7200rpm tum gamingler."

bunun üzerine indirim olmasada olur.
  • Bak yahu aklıma giriniz şimdi notebook alma arifesinde olan birine bu yapılırmı be Neyse bu model indirimli olcaktı olmıcaktı derken benim iş yatar ben alıyorum arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hay.alper.est

Bak yahu aklıma giriniz şimdi notebook alma arifesinde olan birine bu yapılırmı be Neyse bu model indirimli olcaktı olmıcaktı derken benim iş yatar ben alıyorum arkadaş.

hangı marka model alıcaksın hocam bız toplanıyoruz martın ılk haftası elımızde olcak bu makıneler sen bılırsın ıster 1 hafta daha bekle ıstersen gıt al karar senın ama bu ozellıklerdekı bı cıhazı bu fıyata hayatta alamazsın bıdaha paran coksa sen bılırsın :D

• arkadaslar bu ekran kartı GT635M 2GB gt555 den daha mı ıyıdır performans olarak ? yanı en ıyısı GT635M 2GB yoksa gt555 mı yardım ? bide bu laptopdakı wındows anlamadım ?

MSI GE620DX-801XTR, İSİM YAZDIRMAK İÇİN SON 2 GÜN. 'YENİ MODEL' TOPLU ALIM SAYFASI
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.caner

arkadaslar bu ekran kartı GT635M 2GB gt555 den daha mı ıyıdır performans olarak ? yanı en ıyısı GT635M 2GB yoksa gt555 mı yardım ? bide bu laptopdakı wındows anlamadım ?

MSI GE620DX-801XTR, İSİM YAZDIRMAK İÇİN SON 2 GÜN. 'YENİ MODEL' TOPLU ALIM SAYFASI

Windows yok. performans bakımından ikiside aynı ekran kartlarının.

635m için yenilenmiş hali diyebiliriz. Isınması daha az işte sorunları giderilmiş hali 635m 555m'nin.

• bu cıhaz freedos olarak gelıyo ısletım sıstemını kendın kuruyon daha ıyı ındır netten wındows 7 ultimateyi bıtanede saglam loader tmm ıste :D fazladan 250 lıra vermeye gerek yok ıcınde wın 7 olsa 2000 den asagı ımkansız olamaz bu cıhazlar
  • Bu bilgisayarı inceledim ve siteye giriş yapmış fakat stoklarda yok çünkü Niye derseniz daha sanırım buradan edindiğim bilgiye göre Martın ilk haftasında geleceği söyleniyor fakat gelse gelse zaten martın sonuna doğru anca çıkar o duruma göre bakılabilir bu arada ekran kartına gelirsek GT 635-555 İkilisi aynı ekran kartlarıdır çünkü işlevleri performansları aynıdır sadece sürüm geliştirilmesi ve bir önceki kartın sorunlarının azaltılmasıdır ama şu anki fiyatı 2100 olan fiyatı çok çok uygun bir fiyatlıdır bunun orjinal windowslu olanı ise 2300 Civarı birşey bulr yada o civarlarda dolaşır ama Freedos olması bizim için büyük bir avantaj ama işte bizim türk halkımız illegal yollardan etkinleştir onu yap bunu yap diye uğraşamam diyerek alıyor çünkü kim biliyor ki zaten bilgisayar kullananların yarısı format atmayı tam beceremiyorlar yapanlarada sözüm yok ama o kadar insanın arasıda yani bilmeyenler için sıkıntı oluşabilir.

Ama ona rağmen bilgisayarın teknik özeliklerinde ilk başta 6 GB ram yazılmış fakat içine girdiğimizde 8 GB yazıyor.. yani burada bir yanlışıklık var.

Birşey bende sorabilirmiyim ?

Sizin 1750 ye kadar inebilen serisi hangisidir ? Yazarmısınız birde Msının özelliklerinde belirtilen yazılımlar bilgisayarın içinde yüklümü geliyor yoksa biz kendimiz mi kuruyoruz nasıl oluyor ? Hala anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

Bu bilgisayarı inceledim ve siteye giriş yapmış fakat stoklarda yok çünkü Niye derseniz daha sanırım buradan edindiğim bilgiye göre Martın ilk haftasında geleceği söyleniyor fakat gelse gelse zaten martın sonuna doğru anca çıkar o duruma göre bakılabilir bu arada ekran kartına gelirsek GT 635-555 İkilisi aynı ekran kartlarıdır çünkü işlevleri performansları aynıdır sadece sürüm geliştirilmesi ve bir önceki kartın sorunlarının azaltılmasıdır ama şu anki fiyatı 2100 olan fiyatı çok çok uygun bir fiyatlıdır bunun orjinal windowslu olanı ise 2300 Civarı birşey bulr yada o civarlarda dolaşır ama Freedos olması bizim için büyük bir avantaj ama işte bizim türk halkımız illegal yollardan etkinleştir onu yap bunu yap diye uğraşamam diyerek alıyor çünkü kim biliyor ki zaten bilgisayar kullananların yarısı format atmayı tam beceremiyorlar yapanlarada sözüm yok ama o kadar insanın arasıda yani bilmeyenler için sıkıntı oluşabilir.

Ama ona rağmen bilgisayarın teknik özeliklerinde ilk başta 6 GB ram yazılmış fakat içine girdiğimizde 8 GB yazıyor.. yani burada bir yanlışıklık var.

Sizin 1750 ye kadar inebilen serisi hangisidir ? Yazarmısınız birde Msının özelliklerinde belirtilen yazılımlar bilgisayarın içinde yüklümü geliyor yoksa biz kendimiz mi kuruyoruz nasıl oluyor ? Hala anlayamadım.

Dostum, 8 gb i7 li olanı. 6 gb i5 olanı.

1750 ye inen seride i5 li olanı.

Yüklü geliyor diye biliyorum ama freedos olduğu için yanında cd ilede olabilir.

Bu arada arkadaşlar ben size bi soru sormak istiyorum. Makinayı almadan önce aksesuarlarını tamamlamak istiyorum. sırada soğutucu var fakat gördüğüm kadarıyla ızgarası sol yanda ama soğutucular alttan fanlı oluyor.bu bir handikap olur mu yoksa kesişmelerimi handikap olur. sonuçta biri dışarı biri içeri hava üfliycek.nedir bunla ilgili fikriniz?

• quote:

Bu bilgisayarı inceledim ve siteye giriş yapmış fakat stoklarda yok çünkü Niye derseniz daha sanırım buradan edindiğim bilgiye göre Martın ilk haftasında geleceği söyleniyor fakat gelse gelse zaten martın sonuna doğru anca çıkar o duruma göre bakılabilir bu arada ekran kartına gelirsek GT 635-555 İkilisi aynı ekran kartlarıdır çünkü işlevleri performansları aynıdır sadece sürüm geliştirilmesi ve bir önceki kartın sorunlarının azaltılmasıdır ama şu anki fiyatı 2100 olan fiyatı çok çok uygun bir fiyatlıdır bunun orjinal windowslu olanı ise 2300 Civarı birşey bulr yada o civarlarda dolaşır ama Freedos olması bizim için büyük bir avantaj ama işte bizim türk halkımız illegal yollardan etkinleştir onu yap bunu yap diye uğraşamam diyerek alıyor çünkü kim biliyor ki zaten bilgisayar kullananların yarısı format atmayı tam beceremiyorlar yapanlarada sözüm yok ama o kadar insanın arasıda yani bilmeyenler için sıkıntı oluşabilir.

yok dostum yanlıs bakmıssındır sen max 8gb desteklıyor ama ıcınde 6gb ram var 4+2 olarak, bızım alacagımız bu modeldır. isterseniz sizide yazabılırız lısteye.

http://www.sanalmarketim.com/urun/c91690da7d393e0f52164974b2c1cd0e/MSI-GE620DX-Core-i5-2450M-6GB-750GB-GT635M-2GB-15.6#34;-Full-HD-FreeDos-(Oyuncu-Paketi-Hediyeli)--Yeni-Model-

• İndirim yapmamalarina üzüldüm sizin adiniza ürünü meşhur eden forumdakiler zaten sanalmarketim foruma reklamda vermiş öylede böylede satariz hesabına inşallah başka sitlerde aradiğiniz indirimi bulursunuz.
  • eyw sago saolasın
  • ya ben listedeyim şu an itibarı ile ama düşünceme göre i5 li modeli 1500 seviyesine inmeyecekse hiç uğraşmasınlar hazır müşteriyi görüpde kek sanma yeri değil burası .. ( Sayın Sanalmarket yetkilisine..) .

i5li model şu an itibarı ile abartılmış vaziyette ve gün geçtikce fiyatı düşeceğine üstüne fiyat koyma çabasına girilmeye çalışıyor.
    ben şu an i7 li modelin fiyatını düşmesini bekliyorum onu da freedos yapmışlar fiyata ekleyip çıkarmışlar biraz sanki indirimliymiş gibi gözüküyor oda...

nihai olarak bana göre i5 linin fiyatı 1500-1550TL
    i7 nin fiyatı 1850-1900TL cıvarıdır.
    bunlar tek çekim fiyatlarıdır tabiki..
    hangisi bu fiyat aralığına girerse elimde demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

yok dostum yanlıs bakmıssındır sen max 8gb desteklıyor ama ıcınde 6gb ram var 4+2 olarak, bızım alacagımız bu modeldır. isterseniz sizide yazabılırız lısteye.

http://www.sanalmarketim.com/urun/c91690da7d393e0f52164974b2c1cd0e/MSI-GE620DX-Core-i5-2450M-6GB-750GB-GT635M-2GB-15.6#34;-Full-HD-FreeDos-(Oyuncu-Paketi-Hediyeli)--Yeni-Model-

Bende diyorum niye bu kadar çok ucuz meğersem o sizin İ5 li olanmış.. o dediğiniz fiyata anca o kadar olabiliyor benimki ise İ7 Li 8 GB ramli bir bilgisayar var freedos olarak çıkıyor.

Bilgileriniz için teşekkür ederim genede bizde yanlış anlamışsız fiyatı ama bende diyorum bunlar nerden buldu bu kadar indirimli bilgisayarı diyorum kendi kendime.

Yazılıma gelince özelliklerinde bahsediliyor eğer cdleri falan veriliyorsa problem yok.

• arkadaslar pazarlıklar son hızıyla devam ederken sıze cok ıyı haberlerım var. pazarlanda geldıgını gorunce onlara da toplu alım ıcın maıl attım vee gelen cevapp

Merhaba,
    İlginiz için teşekkür ederiz.
    Sizi başka e-ticaret sitelerine kaptırmayız.
    Ürünle ilgili ön çalışma yapıp size bilgi vereceğiz.
    Saygılarımızla.

benm gonderdıgım maıl ıse:

iyi çalışmalar biz ocak ayından beri msi ge620dx-651xtr modelinin stoklara gırmesını beklıyorduk sonradan aynı serinin ekran kartı ve işlemcisinin değişiştirilip farklı bi modelde gt635M (ekran kartıyla olan model) geleceğini duyduk beklemeye başladık donanımhaber forumunda arkadaslarla alıcılar klubü kurduk, bu urunun A sından Z sine herseyını konustuk tartıstık ve yaklasık 20-25 kişi bu cıhazı almaya karar verdik. toplu alım yapmak ıstıyoruz ve bize yardımcı olmanızı istiyoruz forumda da birçok reklamınız var forumda zaten güvenilir bir e-ticaret şirketi oldugunuz belli biz yine de diğer e-ticaret şirketleriyle de konusup fiyat alıcaz ve bize en cazip olan fiyattan dediğim gibi yaklasık 25 kişi ( ki bu sayının artması vereceğiniz fiyata da bağlı) kesin alıcaz. 1500-1600 tl civarı butcelı arkadaslarda var o sınıra cekebilirsek yaklasık 40 kişiyi geçeriz herkes beklemede. Biz kendı aramızda alacak arkadasların lıstesını yaptık ad soyad ve telefonlarının oldugu lıste ıstersenız maıl yoluyla sıze gonderebılırız siz de teyid edersiniz ve şimdi bile ön siparişi verebiliriz. gelmemiş bi ürün için de yaklaşık 50 bin tl para eder bu eğer anlaşabilirsek tabi, bize vereceğiniz fiyat çok önemli ciddi bi indirim yaptıgınızı gorursek diğer kafası karısık olan arkadasları almaya ikna etmek daha kolay olacaktır ve sayı 50 kişiye yaklaşacaktır diye tahmin ediyorum. en kısa zamanda geri donmenızı beklıyoruz. Saygılarımla Uğur Düzenli...

• Son olarak sormak istediğim birşey yok henüz ürünün i7 li ve gt 635 M li olan serisi ne zaman piyasaya çıkıyor onun hakkında bilginiz varmı şu an stokalrda yok-ön sipariş verilebilir diyor.

Herhalde martı falan bekleyeceğiz.

Bu arada haberler güzel fakat piyasaya girdiği zaman fiyatı biraz daha yükselip yada düşebilir yani fiyat oynaması yaşanabilir bu güzel haberiniz için teşekkür ederim.. bilgi alırsanız bizimle paylaşmayı ihmal etmeyiniz bu arada bu ürün vatan gibi yerlere falan geleceğini zannetmiyorum.. Gelse peynir ekmek gibi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 25 Şubat 2012; 17:19:49 >
  • yok martı beklemene gerek yok pcdepoda i7 li ve 635 ekran kartlısı geldi hemde 1.990 lira
    http://www.pcdepo.com/msi-ge620dx-i7-notebook-urun7301.html buyur lınk arkadaşlar

bide monstera kampanya var

http://www.monsternotebook.com.tr/P170EM-GTX670M-MONSTER%C2%AE-Q61P170EM01.html?srt=PU

MONSTER® Q61P170EM01 17.3"
    Model 17.3" P170EM ( GTX670M )
    İşlemci Tipi Intel® Core™ i7-3610QM 4-Cores; 6MB L3; 2.30GHz > 3.30GHz; 1600 MHz; 45W; 22nm (ES)
    Chipset Intel® HM77 Chipset
    Ekran Kartı Üreticisi NVIDIA®
    Ekran Kartı 1.5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 560M 192-Bit DX11 ve ya 1GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 660M 128-Bit DX11
    Ekran Boyutu 17.3" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran
    Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080
    Bellek Tipi DDR3
    Bellek Hızı 1333 Mhz
    Bellek 8GB; 2x 4GB; DDR3-1333; PC-10600; CL9
    Hardisk Kapasitesi 500GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ST9500420AS

17.3'' full hd 2419 lira indirimli ama kartları ılk kullananlardan olurz yenı kartlarla karşımızda.
    bende 2si arasında kaldım valla

• PC depoya geldiyse o zaman sorun yok daha inceleyip bakıyoruz bizde Ne zaman alacağımızı bilmiyoruz ama yeni çıkan ürün hemen stoklardan tükenmez bir kaç ay stoklarda kalır duruma göre bitebilirde.. Yanlız Moonsterde çok güzel bir özellikleri falan var ama yanlız işletim sistemi Lunix yani bunun Freedos olanı belki 2200 Civarı olur diye düşünüyorum GT560 Lı ekran kartı olan pc ler şu anda 3,250 den başlayan fiyatlarla satılıyor bunun windows7 li sürümü olan olsa o zaman bu fiyat biraz daha düşer.

Araştırın isterseniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.