Şimdi Ara

MSI GE620DX-801XTR, İSİM YAZDIRMAK İÇİN SON 2 GÜN. 'YENİ MODEL' TOPLU ALIM SAYFASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.880
Cevap
12
Favori
134.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rocker35

arkadaslar pazarlıklar son hızıyla devam ederken sıze cok ıyı haberlerım var. pazarlanda geldıgını gorunce onlara da toplu alım ıcın maıl attım vee gelen cevapp

Merhaba,
    İlginiz için teşekkür ederiz.
    Sizi başka e-ticaret sitelerine kaptırmayız.
    Ürünle ilgili ön çalışma yapıp size bilgi vereceğiz.
    Saygılarımızla.

benm gonderdıgım maıl ıse:

iyi çalışmalar biz ocak ayından beri msi ge620dx-651xtr modelinin stoklara gırmesını beklıyorduk sonradan aynı serinin ekran kartı ve işlemcisinin değişiştirilip farklı bi modelde gt635M (ekran kartıyla olan model) geleceğini duyduk beklemeye başladık donanımhaber forumunda arkadaslarla alıcılar klubü kurduk, bu urunun A sından Z sine herseyını konustuk tartıstık ve yaklasık 20-25 kişi bu cıhazı almaya karar verdik. toplu alım yapmak ıstıyoruz ve bize yardımcı olmanızı istiyoruz forumda da birçok reklamınız var forumda zaten güvenilir bir e-ticaret şirketi oldugunuz belli biz yine de diğer e-ticaret şirketleriyle de konusup fiyat alıcaz ve bize en cazip olan fiyattan dediğim gibi yaklasık 25 kişi ( ki bu sayının artması vereceğiniz fiyata da bağlı) kesin alıcaz. 1500-1600 tl civarı butcelı arkadaslarda var o sınıra cekebilirsek yaklasık 40 kişiyi geçeriz herkes beklemede. Biz kendı aramızda alacak arkadasların lıstesını yaptık ad soyad ve telefonlarının oldugu lıste ıstersenız maıl yoluyla sıze gonderebılırız siz de teyid edersiniz ve şimdi bile ön siparişi verebiliriz. gelmemiş bi ürün için de yaklaşık 50 bin tl para eder bu eğer anlaşabilirsek tabi, bize vereceğiniz fiyat çok önemli ciddi bi indirim yaptıgınızı gorursek diğer kafası karısık olan arkadasları almaya ikna etmek daha kolay olacaktır ve sayı 50 kişiye yaklaşacaktır diye tahmin ediyorum. en kısa zamanda geri donmenızı beklıyoruz. Saygılarımla Uğur Düzenli...

harika bir haber. yaklaşımlarından anlaşıldığı üzere kesinlikle böyle bi müşteri kitlesi hali hazırda bulduklarının farkındalar.

bilgisayar da yavaştan yerini almaya başlıyor diğer sitelerde . ihmal etmeyelim her site ile iletişime geçelim ama fiyat vermeyelim verdiğimi fiyat onların belkide yapıcaklarından daha az indirime sebep olabilir yönlendirmeye gerek yok. bekliyorum hoş haberlerini.

• Pcdepo'ya muhteşem bir fiyat ile giriş yapmış i5 li model. rocker orayıda göz ardı etme lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joykill

Pcdepo'ya muhteşem bir fiyat ile giriş yapmış i5 li model. rocker orayıda göz ardı etme lütfen.

hepsiyle gorusuldu haber beklenıyor hatta dıger sayfada arkadasın bı teklıfı var i7 lisini almak isteyenlerde varmıs lıstelerı bırlestırıp kalabalık olalım dıyolar bana da mantıklı geldı bi 10 kişi de onlardan cıksa her turlu ıstedıgımız fıyata ındırırız. i7 olan modeli isteyen varsa

http://forum.donanimhaber.com/m_56518642/mpage_16/f_/key_//tm.htm#58092684

sayfayı takip etsin cok kalabalık olcaz arkadaslar hadi hayırlısı hepımız ıcın.

• quote:

quote:

Pcdepo'ya muhteşem bir fiyat ile giriş yapmış i5 li model. rocker orayıda göz ardı etme lütfen.

hepsiyle gorusuldu haber beklenıyor hatta dıger sayfada arkadasın bı teklıfı var i7 lisini almak isteyenlerde varmıs lıstelerı bırlestırıp kalabalık olalım dıyolar bana da mantıklı geldı bi 10 kişi de onlardan cıksa her turlu ıstedıgımız fıyata ındırırız. i7 olan modeli isteyen varsa

http://forum.donanimhaber.com/m_56518642/mpage_16/f_/key_//tm.htm#58092684

sayfayı takip etsin cok kalabalık olcaz arkadaslar hadi hayırlısı hepımız ıcın.

rocker pazarland olmaz bu arada. 3 karta 3 taksitten başka birşey yapmıyorlar. bize uygun olmaz orası. en iyisi sanalmarketim ama indirim yapmıyor onlarda. pcdepo yaparsa çok iyi olur. 5400 lük makinaları 7200 e sattılar ama onlar içinde yazılı belge alırız.

• pazarland'de şöyle birşey gördüm.

Intel® Core™ i5-2450QM Processor (3M Cache, 2.50 GHz)

4 çekirdek ?
  • quote:

pazarland'de şöyle birşey gördüm.

Intel® Core™ i5-2450QM Processor (3M Cache, 2.50 GHz)

4 çekirdek ?

yanlıs yazmıslardır yıne pazarlandda taksıt ıcınde konusuruz 12 taksıt alıcaz derız yok derlerse 9 taksıte, 12 taksıt fıyatına ındırsınler o zaman :D 150 150 9 ay oderız :D
  • bende almak istiyorum world kart var babamda 10 veya 9 takside alabilirm fiyatıda 1500 geçmezse geçerse almam y 570 i5 modelini almaya çalışırım zaten onu bekliyom vatan stoklarına gelmesine eğer bu makina gelirse fiyatıda 1500 den aşağı olursa world kart 9 10 taksiite alırım hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: arcaacar

bende almak istiyorum world kart var babamda 10 veya 9 takside alabilirm fiyatıda 1500 geçmezse geçerse almam y 570 i5 modelini almaya çalışırım zaten onu bekliyom vatan stoklarına gelmesine eğer bu makina gelirse fiyatıda 1500 den aşağı olursa world kart 9 10 taksiite alırım hemen

siz daha şimdiden almışsın y570 imzasını ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hotel California

quote:

Orijinalden alıntı: arcaacar

bende almak istiyorum world kart var babamda 10 veya 9 takside alabilirm fiyatıda 1500 geçmezse geçerse almam y 570 i5 modelini almaya çalışırım zaten onu bekliyom vatan stoklarına gelmesine eğer bu makina gelirse fiyatıda 1500 den aşağı olursa world kart 9 10 taksiite alırım hemen

siz daha şimdiden almışsın y570 imzasını ama

Napayım ya güzel duruo :D
  • quote:

arkadaslar pazarlıklar son hızıyla devam ederken sıze cok ıyı haberlerım var. pazarlanda geldıgını gorunce onlara da toplu alım ıcın maıl attım vee gelen cevapp

Merhaba,
    İlginiz için teşekkür ederiz.
    Sizi başka e-ticaret sitelerine kaptırmayız.
    Ürünle ilgili ön çalışma yapıp size bilgi vereceğiz.
    Saygılarımızla.

benm gonderdıgım maıl ıse:

iyi çalışmalar biz ocak ayından beri msi ge620dx-651xtr modelinin stoklara gırmesını beklıyorduk sonradan aynı serinin ekran kartı ve işlemcisinin değişiştirilip farklı bi modelde gt635M (ekran kartıyla olan model) geleceğini duyduk beklemeye başladık donanımhaber forumunda arkadaslarla alıcılar klubü kurduk, bu urunun A sından Z sine herseyını konustuk tartıstık ve yaklasık 20-25 kişi bu cıhazı almaya karar verdik. toplu alım yapmak ıstıyoruz ve bize yardımcı olmanızı istiyoruz forumda da birçok reklamınız var forumda zaten güvenilir bir e-ticaret şirketi oldugunuz belli biz yine de diğer e-ticaret şirketleriyle de konusup fiyat alıcaz ve bize en cazip olan fiyattan dediğim gibi yaklasık 25 kişi ( ki bu sayının artması vereceğiniz fiyata da bağlı) kesin alıcaz. 1500-1600 tl civarı butcelı arkadaslarda var o sınıra cekebilirsek yaklasık 40 kişiyi geçeriz herkes beklemede. Biz kendı aramızda alacak arkadasların lıstesını yaptık ad soyad ve telefonlarının oldugu lıste ıstersenız maıl yoluyla sıze gonderebılırız siz de teyid edersiniz ve şimdi bile ön siparişi verebiliriz. gelmemiş bi ürün için de yaklaşık 50 bin tl para eder bu eğer anlaşabilirsek tabi, bize vereceğiniz fiyat çok önemli ciddi bi indirim yaptıgınızı gorursek diğer kafası karısık olan arkadasları almaya ikna etmek daha kolay olacaktır ve sayı 50 kişiye yaklaşacaktır diye tahmin ediyorum. en kısa zamanda geri donmenızı beklıyoruz. Saygılarımla Uğur Düzenli...

görelim bakalım, ben de merak ettim bu işin nereye varacağını

• 1500 bılmıyorumda 1600 olabılır bence 100 lıraya deger, o dedıgın modele bende bakıyordum lenovo y570 i5 li olana vatanda ındırımle 1450 ye gelıyodu ama vatandan kalktı o yok artık satılmıyo dıger sıtelerde de 1700 cıvarında sen bılırsın ıster onu al ıstersen bunu, ıkısını karsılastıramazsın bıle msi da full hd ekran var hdd donus hızı 7200 rpm işlemcisi yenilendi 2450m var ekran kartı yenılendı gt635m var daha sayamadıgım bı dunya ozellık var su konunun ılk sayfasına bakarsan ne dedıgımı anlarsın:

http://forum.donanimhaber.com/m_56518642/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • PAZARLAND baktım notebook fiyatını 2 bin tl olarak belirlemişler :S
  • quote:

1500 bılmıyorumda 1600 olabılır bence 100 lıraya deger, o dedıgın modele bende bakıyordum lenovo y570 i5 li olana vatanda ındırımle 1450 ye gelıyodu ama vatandan kalktı o yok artık satılmıyo dıger sıtelerde de 1700 cıvarında sen bılırsın ıster onu al ıstersen bunu, ıkısını karsılastıramazsın bıle msi da full hd ekran var hdd donus hızı 7200 rpm işlemcisi yenilendi 2450m var ekran kartı yenılendı gt635m var daha sayamadıgım bı dunya ozellık var su konunun ılk sayfasına bakarsan ne dedıgımı anlarsın:

http://forum.donanimhaber.com/m_56518642/mpage_1/f_/key_//tm.htm

tmm dostum 1600 olsun da world kart 10 taksit filan olsun world karta bu fiyata bulabilir miyiz ? takipteyim bu arada almak istiyorum

• fiyat makul olursa bende varim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

fiyat makul olursa bende varim.

makulden kastın ne butcen ne kdr bız de makulunu bulmaya calsııyoruz 1800 bende veremem hepımız aynıyız ındırım yapıcaz kacarı yok beyler, guvenın ısımlerınızı verın rahat olun yaa. listeyı bı olusturalım sonra derız bu fıyat arkadaslara uymuyo bıraz daha ındırım 200 lıra ındıren 100 lıradan kacmaz sonucta 50 bın tl gırcek keselerıne 100 er lıra daha ındırseler 40 kısı olsa 4 bın eder 46 bın olur karları ben yapıcam saglam pazarlıgı kafanızı yormayın sız sadece su lısteyı 20 kısının ustune cekelım.
  • 1500civarina gelirse varim ben de
  • arkadslar bende varm dyp cekılmeyın pm atın ad soyad tel. o cıvara cekıcez almıcaksanız da almazsınz kımse almıyonuz dıye yakanıza cokmez.
  • i7 olanını 1900 civarı alabilirsek bende varım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

i7 olanını 1900 civarı alabilirsek bende varım.

ad soyad tel pm at dostum varım deme at pm yazalım lısteye adını
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

i7 olanını 1900 civarı alabilirsek bende varım.

ad soyad tel pm at dostum varım deme at pm yazalım lısteye adını

pm attım hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.