Şimdi Ara

Msi Ge60 Garantiye göndereceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce msi ge60 kullanıcılar kulübü başlığında laptopumla ilgili sorunumu paylaşmıştım ocak ayında aldığım msi ge60 414xtr cihazımda son 1 aydır aşırı derecede ısınma oyunlarda performans kaybı anlık donmalar yaşıyorum. buna rağmen biraz daha kullanıyım diyordum ancak son 2-3 gündür fandan değişik sesler gelmeye başladı rutin çıkardığı ses dışında. Sanırım ya fanım arızalandı yada aşırı tozlandı. özellikle servise gönderen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum msi servisi nasıldır ortalama kaç günde geri gönderiyorlar yeterince ilgililermi ve göndermeden önce yapmam gereken birşey varmı mesela bi forumda cihazın fotoğraflarını çekin bazen sağlam gönderdiğiniz pc yi kırık bi şekilde kullanıcı hatası diye geri gönderiyorlar birşeyde ispatlayamıyorsun diyorlar. Şimdiden teşekkürler.

• onderyilmaz07 kullanıcısına yanıt
    tozlanma olcağını sanmıyorum muhtemelne fanda arıza var
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderyilmaz07

Arkadaşlar daha önce msi ge60 kullanıcılar kulübü başlığında laptopumla ilgili sorunumu paylaşmıştım ocak ayında aldığım msi ge60 414xtr cihazımda son 1 aydır aşırı derecede ısınma oyunlarda performans kaybı anlık donmalar yaşıyorum. buna rağmen biraz daha kullanıyım diyordum ancak son 2-3 gündür fandan değişik sesler gelmeye başladı rutin çıkardığı ses dışında. Sanırım ya fanım arızalandı yada aşırı tozlandı. özellikle servise gönderen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum msi servisi nasıldır ortalama kaç günde geri gönderiyorlar yeterince ilgililermi ve göndermeden önce yapmam gereken birşey varmı mesela bi forumda cihazın fotoğraflarını çekin bazen sağlam gönderdiğiniz pc yi kırık bi şekilde kullanıcı hatası diye geri gönderiyorlar birşeyde ispatlayamıyorsun diyorlar. Şimdiden teşekkürler.

bende fan tarafından gelen ses yüzünden servise göndermiştim. fanı ve hdd sini değiştirmişlerdi. ben gönderdiğimde 20 günü geçmek üzereydi. eğer 20 günde onarılmazsa değişim veya iade istiyorum dedim. öyle deyince 20 günü doldurmadan yaklaşık 18-19 gün içinde onarıp gönderdiler. servise gönderirken irtibata geç. yönlendirirler seni. ilk aldığın gibi paketli bir şekilde gönder. ve sağlam şekilde paketle. ayrıca hocam bende de sıcaklık baya yüksek. eğer servise gönderirsen, onarıldıktan sonraki durumu bana da bildirirsen memnun olurum. eğer sıcaklık yönünden bir azalma olursa bende gönderebilirim. iyi akşamlar.

• servispoint'e göndereceğiz değilmi yanlış bilmiyorum?
    aldığın yere gönderiyon galiba onlar servise vermiyomu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemosass

quote:

Arkadaşlar daha önce msi ge60 kullanıcılar kulübü başlığında laptopumla ilgili sorunumu paylaşmıştım ocak ayında aldığım msi ge60 414xtr cihazımda son 1 aydır aşırı derecede ısınma oyunlarda performans kaybı anlık donmalar yaşıyorum. buna rağmen biraz daha kullanıyım diyordum ancak son 2-3 gündür fandan değişik sesler gelmeye başladı rutin çıkardığı ses dışında. Sanırım ya fanım arızalandı yada aşırı tozlandı. özellikle servise gönderen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum msi servisi nasıldır ortalama kaç günde geri gönderiyorlar yeterince ilgililermi ve göndermeden önce yapmam gereken birşey varmı mesela bi forumda cihazın fotoğraflarını çekin bazen sağlam gönderdiğiniz pc yi kırık bi şekilde kullanıcı hatası diye geri gönderiyorlar birşeyde ispatlayamıyorsun diyorlar. Şimdiden teşekkürler.

bende fan tarafından gelen ses yüzünden servise göndermiştim. fanı ve hdd sini değiştirmişlerdi. ben gönderdiğimde 20 günü geçmek üzereydi. eğer 20 günde onarılmazsa değişim veya iade istiyorum dedim. öyle deyince 20 günü doldurmadan yaklaşık 18-19 gün içinde onarıp gönderdiler. servise gönderirken irtibata geç. yönlendirirler seni. ilk aldığın gibi paketli bir şekilde gönder. ve sağlam şekilde paketle. ayrıca hocam bende de sıcaklık baya yüksek. eğer servise gönderirsen, onarıldıktan sonraki durumu bana da bildirirsen memnun olurum. eğer sıcaklık yönünden bir azalma olursa bende gönderebilirim. iyi akşamlar.

Hocam 1 saat önce cihazıma kavuştum. 12-13 günde yapıp gönderdiler sağolsunlar. Fanı değiştirmişler tamamen. şuan birkaç oyun denemem oldu ve sorun çözülmüş gibi görünüyor sıcaklık 72-73 ün üstüne çıkmıyor. Geri bildirim yap demştiniz ondan söyliyim dedim iyi günler.

bende size mesaj yazacaktım bu aralar. sağolun unutmadığınız için. 73 ise çok iyi hocam. serviste de uzun bir süre kalmamış kısa sürede onarmışlar. sevindim adınıza. yalnız 73 hangi oyunlarda oluyor. birde müsait zamanında ağır oyunlarda max sıcaklık değerlerini haberdar eder misin.
  • quote:

bende size mesaj yazacaktım bu aralar. sağolun unutmadığınız için. 73 ise çok iyi hocam. serviste de uzun bir süre kalmamış kısa sürede onarmışlar. sevindim adınıza. yalnız 73 hangi oyunlarda oluyor. birde müsait zamanında ağır oyunlarda max sıcaklık değerlerini haberdar eder misin.

Aynen bende bekliyorum , crysis 3 mesela..
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_47

quote:

Aynen bende bekliyorum , crysis 3 mesela..

crysis 3 olur, metro olur. benim makine oyunlarda yanıyor. arkadaşın dediği gibi artık 73 oluyorsa servise bende gönderebilirim. bence 73 süper ama o kadar düşük olacağını zannetmiyorum.
  • beyler sıcaklık meselesene ben de değinmek istedim 2 saatlik far cry3 orta ayarlarda benim makine 85 leri görüyor ... crysis 3 te ve metroda da durum aynı... sizler de değerleri yazarsanız ona göre servisi düşünebilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bircanaksay

beyler sıcaklık meselesene ben de değinmek istedim 2 saatlik far cry3 orta ayarlarda benim makine 85 leri görüyor ... crysis 3 te ve metroda da durum aynı... sizler de değerleri yazarsanız ona göre servisi düşünebilirim...

85 yine iyi ben doksandan aşağı inemiyorum.
  • Elden teslim etmek en iyisidir ama kargo ile gönderecekseniz. kargo şirketinden ürünü incelemesini ve kayıt almasını isteyiniz. Veya arkadaşlarında dediği gibi kargolarken ürünün fotoğrafları çekiniz. paketin içinde dışında faln.
    Her hangi bir belgeye gerek kalmıyor. Ben götürdüğümde alıp batarya altındaki numarasından kontrol etip aldılar 5 iş günü içinde geri aldım laptopu aynı sorun bendede vardı benim fan komple çalışmıyordu komple değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StamP0fRadiation -- 1 Temmuz 2013; 13:25:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bircanaksay

beyler sıcaklık meselesene ben de değinmek istedim 2 saatlik far cry3 orta ayarlarda benim makine 85 leri görüyor ... crysis 3 te ve metroda da durum aynı... sizler de değerleri yazarsanız ona göre servisi düşünebilirim...

aynen hocam benim değerlerde aynı.toz fln hic yok bende hep masada kullaniyorum ve noteboku acmadan önce hep masayi silip tozu aliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın birsüre takip edemedim konuyu crysis 3 normalde oynamayacaktım ama indirip deniym şimdi değerleri burya yazarım
  • quote:

Kusura bakmayın birsüre takip edemedim konuyu crysis 3 normalde oynamayacaktım ama indirip deniym şimdi değerleri burya yazarım

merakla bekliyoruz hocam
  • Bende servise göndereceğim. Sağ menteşe tutmuyo ekranı ve fandan aynı seninki gibi değişik sesler geldi bir ara. 1 sene olmadı daha alalı ve altındaki kapakların vidaları tam sıkılmamış olacak ki hepsi oynuyor maşallah. Çok rahatsız olmaya başladım bu işten. Sizden nereye gönderdiğiniz ve izlediğiniz yol hakkında bilgi almak istiyorum. İlk olarak aldığım yere mi göndermeliyim yoksa istanbuldan almıştım ordaki servise mi?
  • Direk servise gönderin .Benim makinadada oldu aynısı... Lcd bezel,fan,menteşe ve kasadaki esneme yüzünden bayağı bir uğraşmıştım.
  • tatminatör14 kullanıcısına yanıt
    menteşe nası oynuyo yaw
  • msi alırsanız olacağı bu
  • Vallahi menteşe gevşemiş iyice ve şuan sadece tek menteşe tutuyor ekranı :) Bu arada çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi direk servise gönderiyorum hatta mümkün olursa elden vermeyi düşünüyorum bakalım sonuç ne olacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.