Şimdi Ara

MSI GE60 APACHE BİLGİLENDİRİLME İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. herkese iyi forumlar. Bugun msı ın ge60 apache modelini aldım.
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge60-apache-core-i7-4710hq-25ghz-16gb-1tb-156-2gb-w81-notebook.html
    Bu bilgisayarı aldım. 3450 tl ye aldım umarım değmiştir büyük umutlarla aldım sizden de bu bilgisayar ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum

• mimarefendi33 M kullanıcısına yanıt
    keşke pcdepo.com dan alsaydın vatanda gerçekten fiyatlar uçuk. ama hayırlı olsun tam bi f/p makinesi. bende ge70 2pc apache sahibiyim gayet memnunum
  • ben 3450 ye aldım o fiyata almadım, ona göre yinede ucuk mu
  • mimarefendi33 M kullanıcısına yanıt
    uçuk dostum bende o senin fiyatından 200 tl üstü para ödedim. aldıktan 2 hafta sonra pcdepoyu gördüm pişman oldum vatan kazıklıyor açıkcası. neyse isterseniz iade edebilirsiniz memnun değilim diye tabiki alalı uzun zaman oluyorsa geri almazlar. yada kullanmaya devam edin gayet kaliteli bir makina
  • me262 kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkür ederim
  • 3100 Liraya GE70 var dostum. +8GB ram ve işletim sistemine boşuna para vermişsin.

Yerinde olsam iade eder, pcdepo ve ya hızlıal'dan alırım.
  • freedos dıyor ve ne verceklerını bılmıosunuz klavyelerınde turkce karakterler olmuyor .. wın 8 kac lıra haberınız varmı :D ğ ye basamamak .. paha bıcılemezz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.