Şimdi Ara

MSI GE60-70 DONANIMSAL VE YAZILIMSAL SORUNLAR (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
3.340
Cevap
50
Favori
152.894
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> MSI >> MSI GE60-70 DONANIMSAL VE YAZILIMSAL SORUNLAR (ANA KONU)
Giriş
    23 Mesaj
    Killer network manager ı nasıl kaldırabiliriz ki kaldırmanın bir yolunu bulamadım ben bilgisayarda aktif çalışan bir program değil sanırım çünkü
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheDodO

Arkadaşlar iyi forumlar. MSİ GE60 2QE bilgisayarıyla aranıza katıldım. Sizlerden ilk kurulum ile ilgili yardım isteyeceğim.bilgisayaea ilk yapmam gereken işlemler nedir. Bi full şarj yapmam gerekir mi mesela batarya için.

Bir diğeri windows kurulumu konusunda. W10 mu yoksa w8 mi kurmalıyım. Sanırım usb flash ile yapıcam. Beni bilgilendirebilirseniz sevinirim

10 tabi ki. Eski bir sistemi kurmanın mantığı yok. Hayırlı olsun.
    |
    |
    MSI GE60 0ND/0NC i7 bilgisayarım var, anakart üzerinde SSD yazan ve sata girişi olan bir bölge var. "Solid State Disk" girişi desem alan çok dar. Bu giriş nedir yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratmaca -- 17 Haziran 2016; 13:48:14 >
    |
    ratmaca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

msata ssd anladıgım kadarıyla daha küçük, normal ssd den farkı farmı peki
    |
    |
    Faltuner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

daha pahalı
    |
    |

Anladım, yardımınız için çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratmaca -- 17 Haziran 2016; 3:28:03 >
    |
    |
    Faltuner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

lütfen biri yardım etsin ön ve alt kolonlar aynı anda çalışmıyor resimdeki gibi 2 secenek var ya ön yada alt seçiliyor hepsini aynı anda nasıl çalıştırıcam

http://store.donanimhaber.com/a0/a3/3b/a0a33b806b988877db003be1b12dc8bd.jpg
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sadece alt hoparlörün çalıştığını sizin bu yazınızı görünce farkettim bendede durum böyleymiş Sesi hep 20 seviyeı dinlediğim için dikkat etmemiştim

Ömür biter, borç bitmez

• Teğmen
    225 Mesaj

Performans olarak hemen hemen aynılar ama tek farklılıkları M.2'nin fiziksel yapısı ve yuva soketi, SATA SSD'lere göre daha küçük ve uzun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 1OO1

quote:

lütfen biri yardım etsin ön ve alt kolonlar aynı anda çalışmıyor resimdeki gibi 2 secenek var ya ön yada alt seçiliyor hepsini aynı anda nasıl çalıştırıcam

http://store.donanimhaber.com/a0/a3/3b/a0a33b806b988877db003be1b12dc8bd.jpg
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sadece alt hoparlörün çalıştığını sizin bu yazınızı görünce farkettim bendede durum böyleymiş Sesi hep 20 seviyeı dinlediğim için dikkat etmemiştim

doğru sürücü ile işi çözersiniz. Yeni sürücüler 4 hoparlör destekleimyor. Ben de eski sürücülere döndüm. THX uygulaması çalışmaya başladı. Sizin sürücülerde THX çalışmıyordur.

• Binbaşı
    1378 Mesaj

o eski sürücüleri win 10 da çalıştıramadım driver linki verirmisiiniz
    |
    |
    yasin_kaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3287 Mesaj
    quote:

o eski sürücüleri win 10 da çalıştıramadım driver linki verirmisiiniz

ad_alc892_6.0.1.6728_w800

sürücü sürümü:6.0.1.6526 bunu da aratabilirsiniz google'da.

sürücüsünü bulun. Win8 7 vista sürücüsüdür. O çalışır. Uyumluluk modu vs deneyin olur.

yeni sürücüler olmaz.
    |
    |
    şu aralar bilgisayar daha ısınmadan hiç bir şey açık değilken çat diye kapanıyor böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu hiç sebebi ne olabilir ki
    |
    |
    3 buçuk yıl olmuş GE60 OND laptopımı alalı. İlk sene bi kaç kez servise gitti geldi ama ondan sonra bi kere bile bir sorununu görmedim. Klavyenin 4-5 tuşu çalışmıyor o da benim hatam üstüne redbull döktüm

Win10 kullanmayan arkadaşlara tavsiye ederim. Hala gta5ine kadar kabul edilebilir derece çatır çatır oynatıyor maşşallah
    |
    |
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Er
    5 Mesaj
    Harici hoparlör veya kulaklık taktığımda bir tarafı çalışıyor sadece, ucunu biraz çıkarınca iki tarafa da ses gidiyor. Yazılımsal bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Sorun hakkında ne tür çözümler olabilir.
    |
    |
    2 yıldır mutlu mesut kullandığım GE70 2PC Apache cihazım haftalar önce bazı arkadaşların yaşadığı gibi fan sorunu çıkardı. Sürtünme sesi fanı yağladım belli bir süre düzeldi. Yeni fan aldım gg üzerinden gelen fan sözde orjinal ama eser yok. O daha da beter çıktı. Bios fan ec updateleri güncel. Bu cihaz için fan nerden edinebilirim? Servisi aradım onlarda elinde olmadığını söyledi 40 dolar ve kdv vermeye razıydım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

bende ggden aldim bi sikinti yok benimkinde gayet guzel calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Faradrim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aliexpresten alabilirsiniz yaklaşık 8$

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Faradrim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gittigidiyordan başka satıcıdan aldım orjinal ile birebir. Hatta daha iyi çalışıyor. Sanırım diğer aldığım fanı satan firma kalitesiz fan satıyor.
    |
    |
SEO
üniversite
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.