Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.404
Cevap
167
Favori
833.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 dereceye kadar düşürdüğü söyleniyor, bence 10 derece gayet iyi,85 olan sıcaklığı 75e düşürürse çok iyi olur

Tabi gereksiz olduğunu da söyleyenler var, onu kullanmadan bilemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SupremeKing kullanıcısına yanıt
    Sorun yok bataya üzerinde dursun.Eğer sıfırdan dolduruyorsan bataryayı veya %95 seviyesi altına düşürürsen batarya tam dolana kadar doluyor gösterir.Sizde bu tip durumlar şarj %98 seviyesine düştüğünde fişi söküp taktığınızda kendini korumaya alır.Haftada birdefa uyarı seviyesine kadar bataryayı doldur boşalt yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Sorun yok bataya üzerinde dursun.Eğer sıfırdan dolduruyorsan bataryayı veya %95 seviyesi altına düşürürsen batarya tam dolana kadar doluyor gösterir.Sizde bu tip durumlar şarj %98 seviyesine düştüğünde fişi söküp taktığınızda kendini korumaya alır.Haftada birdefa uyarı seviyesine kadar bataryayı doldur boşalt yapabilirsin

Cevap için teşekkür ederim
  • öncelikle merhaba arkadaşlar ben bugün bir ge60 aldım ve w8 w7 yapmak istiyorum kesinlikle bios ayarları biraz karışık yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • 2 ay önce ge60 aldım şimdi World Of Tanks kuponu veriliyor.Bu kodu alma şansım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

%30 indirimle 3000tl yok artik vatani gecmis Ssd varsa bence 3000e alinir.

yeni nesil kardeşim yeni ekran kartı yeni işlemci ışıklı klavye olan model : http://www.hizlial.com/msi-ge70-2oe-049xtr-i7-4700mq-24ghz-8gb-128gb-ssd750gb-2gb-gtx765m-1/30.001.1473.0178

vatan bulsa 4bine satar

• Arkadaşlar Vatandan aldığım i7 li msi ge 60 elime ulaştı ne yapayım biraz bilgisizimde. :D
  • Klavyesi sanıldığı kadar iyi değil.. Steelseries olsa da sağlamık hissi uyandırmıyor.. Virgül tuşu kırıldı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enser21

Arkadaşlar Vatandan aldığım i7 li msi ge 60 elime ulaştı ne yapayım biraz bilgisizimde. :D

Kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar Vatandan aldığım i7 li msi ge 60 elime ulaştı ne yapayım biraz bilgisizimde. :D

Sadece nvidia driver guncellsene yeter.
    Hayirli olsun :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peketo96

işte msi ge70 20e : http://www.sanalmarketim.com/msi-ge70-2oe049xtr-core-i74700mq-8gb-128gb-ssd-750gb-gtx765m-2gb-173-full-hd-freedos/p_48337/

videosu : http://www.youtube.com/watch?v=SIgyh9gAUVE

konu : http://forum.donanimhaber.com/m_75836051/tm.htm

(fiyat biraz pahalı almak isteyenler biraz bekleyebilir veya 2-3 haftaya çıkacak olan GE60 20E modeline yönelebilir)

2-3 haftaya keşke cıksa hala Türkiyeye kim ithalatını yapıyor bulamadım pcdepo da bir şey söylemedi bekliyoruz -.- adamlar ge70 e agustos demişlerdi pat haziran da getirdiler artık hiç bir sözlerine güvenmiyorum..

• _GuMmY_ _ kullanıcısına yanıt
    haklısın ama kesin temmuz ayı içinde çıkacak o konuda rahat ol..

ben de bekliyorum ve tek müracaatım pcdepoya oldu

gelse bir an önce de bizim de bir ge60'ımız olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: peketo96

haklısın ama kesin temmuz ayı içinde çıkacak o konuda rahat ol..

ben de bekliyorum ve tek müracaatım pcdepoya oldu

gelse bir an önce de bizim de bir ge60'ımız olsa

bekleye bekleye solduk dürüst olsalar da güvenimiz artsa diyorum ama cok zor gibi :)

• bu arada arkadaslar 412 ile yeni cıkacak ge60 yada cıkmıs olan ge70 diyelim AUTO CAD ve 3ds için Render süreleri sizce ne kadar bi fark yaratacaktır ? cevaplarınızı bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Teşşekürler birde bu bilgisayar orjinal windows 8 le gelecek bunu cd si felan olacakmı format atmak felan zorunda kalsam virüs bulaşsa orjinal windowsumdanmı olacam içinde cd gelecekmi ?
  • quote:

quote:

quote:

Teşşekürler birde bu bilgisayar orjinal windows 8 le gelecek bunu cd si felan olacakmı format atmak felan zorunda kalsam virüs bulaşsa orjinal windowsumdanmı olacam içinde cd gelecekmi ?

Hayir cd gelmiyor
    Kendi icinde recoverysi var
    Onunda pcyi ilk geldiigi hale getirebiliyorsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayir cd gelmiyor

bilgisayar çökünce nasıl recovery yapacam? lisanslı kodum boşamı gidecek ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayir cd gelmiyor

bilgisayar çökünce nasıl recovery yapacam? lisanslı kodum boşamı gidecek ?

Hayır pc icinde program var
    Keyı de kendi yukluyor zaten

• ge70 i ge60 ın yanındaki çanta ile kullanan varmı
  • Arkadaşlar GE60 459XTR i5 almayı düşünüyorum eksen bilgisayardan ancak ürünün FreeDos olması beni düşündürüyor bütçem kısıtlı olduğu için windows a para vermek istemiyorum driverleri kurmakta sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum ayrıca elimde hali hazırda bir işletim sistemide yok i7 kurmak istiyorum ne yapabilirim bu konuda yardım eder misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.