Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.405
Cevap
167
Favori
833.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında sıcaklık seni pek rahatsız etmiyorsa kullanabilirsin de 100 dereceyi geçince donanıma zarar veriyor onun için söyledim
  • Bayağı saçma sorumu sormak istiyorum kafama takıldı. ben bayağı bir araştırma yaptım ancak aklıma bir soru takıldı. GE60 Modellerinden alacağım Freedos lu olanlardan. Windows 7 ve 8 e alacak param olmadığından Korsana yöneleceğim Ancak diyelim teknik bir problem çıktı PC de. PC dede Win7 Korsan var diyelim. Teknik Servise gönderdiğimizde Adamlar ''İşte bu korsan biz bişey yapamayız vb.vb'' Derlermi? Şimdiden cevap verenlere teşekkürlerimi sunuyorum.
  • EfeKrm E kullanıcısına yanıt
    Demezler bilgisayar senin kişisel aletin istedigin şeyi kurmakta serbestsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enser21

Demezler bilgisayar senin kişisel aletin istedigin şeyi kurmakta serbestsin.

Teşekkür ederim cevap verdiğin için.
  • agalar, dürüst olarak söyleyeceğim. genelde bu siteye takılmam. üyeliğim de zaten çok eskidir. son mesajlarımı kontrol ederseniz de, hep bir problemde geldiğimi farkedersiniz. fakat, zaten burası da ilk problemimi çözmeye çalıştığım yer de değildir. wireless problemim var şu an. araştırmaya çalışsam da şimdi, o kadar sayfa tek tek okunmaz. internetten de wireless-n 135, after installing w8, wireless keeps losing cümlesiyle başlayıp, değişik google araştırmaları yapsam da, bir sonuca ulaşmadım. tekrar buraya döndüm, belki aylar geçtikten sonra bir sonuca bağlanmıştır bu sorun diye.

ge60 0nc var. iyi, güzel, kasa yapısında memnuniyetsizlikten tut, fan ve yeni hdd alışıma kadar çeşitli problemler yarattı. fakat arkadaş, hiçbiri, bu wireless kadar yıpratmadı beni. bildiğin lanet oldu. w8 orjinal aldım. bi promosyon kodu muhabbetine koşup hıyar gibi aldım. bi kere de ben orjinal windows kullanayım be aga dedim kendime. fakat, böyle bi pişmanlık yok yahu. ha, hızı konusunda w7 rakip değil. gerçekten memnuniyetsiz değilim o kadar fazla w8 den. zaten işten eve dönüyorum, internette takılıyor, anime, film, dizi izliyor, oyun oynuyorum. fakat arkadaş şu wireless problemi defalarca beni w7 ye döndürdü. son bir kez daha yükledim dün gece. iyi güzel hoş yine herşey de, yine wireless kopup kopup duruyor. biraz süre geçiyor, yine kopuyor. resetliyorum, 1 süre daha kullanıyorum, hop, yine kopuyor. arkadaşlar, bildiğiniz yıprandım. midemde ağrı hissettim 2 saat önce. bilgisayara yumruk atma hissiyatını zor bastırdım. varın anlayın artık.

lütfen, varsa eğer şu problemin w7 ye geç şeklinde olmayan çözümü, paylaşsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: De1cide

agalar, dürüst olarak söyleyeceğim. genelde bu siteye takılmam. üyeliğim de zaten çok eskidir. son mesajlarımı kontrol ederseniz de, hep bir problemde geldiğimi farkedersiniz. fakat, zaten burası da ilk problemimi çözmeye çalıştığım yer de değildir. wireless problemim var şu an. araştırmaya çalışsam da şimdi, o kadar sayfa tek tek okunmaz. internetten de wireless-n 135, after installing w8, wireless keeps losing cümlesiyle başlayıp, değişik google araştırmaları yapsam da, bir sonuca ulaşmadım. tekrar buraya döndüm, belki aylar geçtikten sonra bir sonuca bağlanmıştır bu sorun diye.

ge60 0nc var. iyi, güzel, kasa yapısında memnuniyetsizlikten tut, fan ve yeni hdd alışıma kadar çeşitli problemler yarattı. fakat arkadaş, hiçbiri, bu wireless kadar yıpratmadı beni. bildiğin lanet oldu. w8 orjinal aldım. bi promosyon kodu muhabbetine koşup hıyar gibi aldım. bi kere de ben orjinal windows kullanayım be aga dedim kendime. fakat, böyle bi pişmanlık yok yahu. ha, hızı konusunda w7 rakip değil. gerçekten memnuniyetsiz değilim o kadar fazla w8 den. zaten işten eve dönüyorum, internette takılıyor, anime, film, dizi izliyor, oyun oynuyorum. fakat arkadaş şu wireless problemi defalarca beni w7 ye döndürdü. son bir kez daha yükledim dün gece. iyi güzel hoş yine herşey de, yine wireless kopup kopup duruyor. biraz süre geçiyor, yine kopuyor. resetliyorum, 1 süre daha kullanıyorum, hop, yine kopuyor. arkadaşlar, bildiğiniz yıprandım. midemde ağrı hissettim 2 saat önce. bilgisayara yumruk atma hissiyatını zor bastırdım. varın anlayın artık.

lütfen, varsa eğer şu problemin w7 ye geç şeklinde olmayan çözümü, paylaşsın.

http://forum.donanimhaber.com/m_71766461/tm.htm

Al burda az alta in windows 8 için wireless kopma sorununun çözümü var.

• Soğutucu olarak ben Cooler Master: NOTEPAL U2 kullanıyorum ve yapılmış olan en iyi soğutucudur, tam alttaki ızgaralara denk gelecek şekilde fanları yerleştiriyorsun max. soğutma sağlıyor. Fakat şöyle bir sorun var TR de satılmıyor şuan
  • yaklasık 1 ay önce pc yi aldım vatandan i7 li modeli ama bisey sorucam daha önce laptop kullanmadım ilk deneyimm oldugu icin arada çıt diye ses çıkartıor normalmidir bütün laptoplarda varmıdır ? yoksa neden böle ses cıkartıor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSmH

yaklasık 1 ay önce pc yi aldım vatandan i7 li modeli ama bisey sorucam daha önce laptop kullanmadım ilk deneyimm oldugu icin arada çıt diye ses çıkartıor normalmidir bütün laptoplarda varmıdır ? yoksa neden böle ses cıkartıor

hayırlı olsun. nereden geliyor ses.
  • saol tam bnde anlayamadm sol taraftan gelior sanki cok mu pimpirikli davraniorm :D arada çıt diye ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSmH -- 17 Haziran 2013; 21:26:55 >
  • quote:

saol tam bnde anlayamadm sol taraftan gelior sanki cok mu pimpirikli davraniorm :D arada çıt diye ses

arada bende de geliyor çıt sesi gibi bir şey. sorun değil o. onun haricinde fandan filan aşırı ses gelmiyorsa sorun yok.
  • yok kardsm saolasn simdi bi oyuna giriyim sıcaklık ilgili bi sıkıntı cıkarmaz ins ölçücem simdi atarm
  • quote:

yok kardsm saolasn simdi bi oyuna giriyim sıcaklık ilgili bi sıkıntı cıkarmaz ins ölçücem simdi atarm

benim ve bazı arkadaşlarında sıkıntısı sıcaklıktan yana. bu aralar havalarında etkisiyle fazla ısınıyor. bu arada hocam hw monitor ile eklersen değerleri daha iyi olur. daha ayrıntılı gösteriyor çünkü.
  • onla eklicem ztn
  • quote:

onla eklicem ztn

o zaman beklemedeyiz.
  • 30 dk league of legends oynadm sizce iyimi bu sıcaklık
  • Bugün küçük bir test yaptım.
    GE60 kullanıyorum i7 işlemcili modelini
    İlke olarak sadece turbo fan açıkken Mafia 2 oynadım 98 derece gördüm (windows 7)
    Sonra ilk sayfadaki yöntemi yapıp denedim yaklaşık 90 derece oldu işlemci sıcaklığı. (en yüksek işlemci durumunu %90 yaptım)
    Daha sonra i7 modeli olduğu için en yüksek işlemci durumunu %70 yaptım (i7 çoğu oyun için oldukça yeterli) 80 dereceyi geçmedi çok iyi bir değişim oldu kasmada yaşamadım.. i5 modeli %70de kasmadan oynatırmı bilemem denemek lazım ama i7de %70 çoğu oyun için yeterli ve çok fark ediyor sıcaklıkta , i7 kullanan arkadaşlara önerim sıcaklık sorununuz varsa birde %70 yapıp deneyin.
  • İyi
  • league of legends cok iyi grafikli bi oyun deil en azndan bi far cry gibi oyzdn okadar az oldgunu düsünüorm sıcaklıgn yarn birde far cry 3 deniycem tahminen 90 ları bulucaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSmH -- 17 Haziran 2013; 22:54:10 >
  • xSmH X kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki çözümü denedinizmi ?
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.