Şimdi Ara

MSI B350 PC MATE anakart Vatan Hilesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kara cuma haftası aldığım anakartın fiyatı ve indirimleri şu şekilde:
    Ara Toplam 561,75 TL
    İndirim Toplam 140,10 TL
    KDV 75,90 TL
    Kargo Tutarı 0,00 TL
    Tutar 497,55 TL
    Ve aradan bir ay geçti şuan anakartın fiyatı 498tl.İndirim bunun neresinde bu tarz sahtekarlıklar karşısında hasta oluyorum.Şuan aldığım malı geri iade etmemin bir yolu varmıdır.Tüketici hakları
    bu konularda yardımcı olurmu bana?
    Bana iyi bir ders oldu Türkiye'de herzaman üçkağıtçı firmaların olduğunu bir an unutmak gibi bir hataya düştüm

• 4 gün önce klavye aldım 40₺ şuan zarardayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

4 gün önce klavye aldım 40₺ şuan zarardayım :)
    Arkadaşın gazına geldim yoksa böyle birşey olacağı belliydi.6senedir pc toplamaya çalışınca insan dayanamıyor.D
  • ben anlamadim 1 ay once aldigin anakart bugun ayni fiyat diye durduk yere geri para mi almaya calisiyorsun?

vatan'in kazikci olmasini destekledigimden degil ama adamlarin daha yuksek fiyattan sana satmis olmasi onlarin sucu degil ki, dolar yukselse vs fiyati yarin 498 degil 598 olsa kapina gelse adamlar o farki verir miydin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamblerbarbo

ben anlamadim 1 ay once aldigin anakart bugun ayni fiyat diye durduk yere geri para mi almaya calisiyorsun?

vatan'in kazikci olmasini destekledigimden degil ama adamlarin daha yuksek fiyattan sana satmis olmasi onlarin sucu degil ki, dolar yukselse vs fiyati yarin 498 degil 598 olsa kapina gelse adamlar o farki verir miydin?
    Mesele o değil hocam.Mesele Birim fiyatını yükseltip indirim varmış gibi gösterip satışları etkilemek ve malesef bende etkilenip aldım.Burda vatan fiyatı katlayıp aradan 1 2 hafta geçtikten sonra fiyatı normale çekiyorsa,kimse kusura bakmasın hakkımı ararım.Türkiye'de hangi teknoloji mağazası 1 ayda fiyatları indirdi veya indirir böylede bir gerçek var.
    Zaten şuan dilekçeyi verdim sonucuda bakıcam artık.Herkez herşeye ses çıkarmadığı için Elektronik piyasası bu hallerde,isteyen istediği gibi at koşturuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.