Şimdi Ara

MSI B250M Bazooka Opt Boost 2400MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart(+16 GB Optane M2) - 452TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada KDV indiriminin ilk gerçek indirimini paylaşıyorum.

MSI B250M Bazooka Opt Boost 2400MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart(16 GB Optane M2 Bellek Hediyeli)

http://www.hepsiburada.com/msi-b250m-bazooka-opt-boost-2400mhz-ddr4-soket-1151-matx-anakart-16-gb-optane-m2-bellek-hediyeli-p-HBV000007L7BZ

MSI B250M Bazooka Opt Boost 2400MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart(+16 GB Optane M2) - 452TL

• Yanında verdiği optane m2 zaten 260 lira. Bence gayet güzel fiyat.
  • Merhaba hocam teşekkür ederiz bilgi için 3000 lira kdv indirimi yansıyan varmı tavsiye edeceğiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msevik

Merhaba hocam teşekkür ederiz bilgi için 3000 lira kdv indirimi yansıyan varmı tavsiye edeceğiniz.

Notebook mu?
  • Evet elimde i5 5200 2 gb gforce 840m var bunu arkadaşa verip biraz daha üste çıkmayı düşünüyorum

call of duty oynuyorum bazen
  • tavsiye ediyor musunuz ? Asus Prime B250M Plus alacaktım bu mu yoksa Msi kartı mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BitterliLokum kullanıcısına yanıt
    M2 için alacaksanız alın ama Asus servis kalitesi mükemmel Msi son derece berbat.Asus servisine 4 kez işim düştü 2 sinde değişim veya para iadesi aldım.Msi servisine ise h270m bazooka anakartımı ses çıkışlarının çalışmaması sebebi ile gönderdim.Arıza düzeltilmediği gibi anakartım çalışmaz halde teslim edildi.Kendim para ile farklı servise onarttım.Msi acilen servis point ile çalışmayı bırakmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

M2 için alacaksanız alın ama Asus servis kalitesi mükemmel Msi son derece berbat.Asus servisine 4 kez işim düştü 2 sinde değişim veya para iadesi aldım.Msi servisine ise h270m bazooka anakartımı ses çıkışlarının çalışmaması sebebi ile gönderdim.Arıza düzeltilmediği gibi anakartım çalışmaz halde teslim edildi.Kendim para ile farklı servise onarttım.Msi acilen servis point ile çalışmayı bırakmalı.

aldım hocam, m2 yanında promosyon gibi oldu ona bakmadım bile ama piyasa da en ucuz 617 lira ve tek satıcı da yok baya satan var en kötü asus plus b250m prime dan iyidir o kadar fiyat farklı var. Ses kartı da asus dan daha iyi. Asusun teknik servis hizmeti gerçekten çok güzel laptopum vardı 2 kere servise gönderim hiçbir sorun yaşamadım umarım msi da da teknik servislik işim olmaz.

• jedi39 kullanıcısına yanıt
    Ne demek oluyor hocam optame m2 bellek biraz açıklar mısın

• Chantodowill kullanıcısına yanıt
    Burada anlatmışlarhttps://www.technopat.net/2017/04/25/intel-optane-hafiza-modulleri-piyasaya-cikiyor/
    Hayırlı olsun hocam umarım yolunuz servise düşmez

• Paylaşımın için teşekkürler üstad
  • onurs27 kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam, umarım tek benim değil kimsenin düşmez.

hocam selam.
    bende msi b250m bazooka kullanıyorum ama şu opt boost olayını bir türlü beceremedim.
    biostan gerekli ayarları yaptım ama programı açtığımda desteklenmeyen sistem sürücüsü hatası veriyor.
    siz nasıl yaptınız kurulumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

hocam selam.
    bende msi b250m bazooka kullanıyorum ama şu opt boost olayını bir türlü beceremedim.
    biostan gerekli ayarları yaptım ama programı açtığımda desteklenmeyen sistem sürücüsü hatası veriyor.
    siz nasıl yaptınız kurulumu.
    bios felan hiç ayarlamadım hocam İntel'in sitesinden gerekli programı indirip yaptım
    Büyük bir ihtimal aynı programı indirip kurmuşuz dur ama bende neden çalışmadı bir türlü çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Büyük bir ihtimal aynı programı indirip kurmuşuz dur ama bende neden çalışmadı bir türlü çözemedim.
    Hocam belleği söküp başka bir yere takın öyle deneyin. Tek seferde gördü bende, gerçi bir fark oldu mu derseniz düşünüyorum da hatırlamıyorum herhalde

Söküp takmayı deneyecegim.

Olmazsa da bakarız artık.

Ve işin saçma tarafı optane ile ilgili sadece yabancı forumlarda bilgi var.

Intelin sitesinden araştırayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.