Şimdi Ara

Msi B150 Gaming M3 Hakkında ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepsiburada'dan "B150 Gaming M3" aldım. Bu gün geldi, fakat bir şey dikkatimi çekti slow mode yeri boştu, kafama takıldı size soruyum dedim. Neden boş olduğunu bilen veya kullananlar bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler

Resim'deki gibi anahtar olmasına rağmen bana gelen ürün'de neden yok. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe42TRK -- 10 Mayıs 2016; 18:55:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre 42

Arkadaşlar hepsiburada'dan "B150 Gaming M3" aldım. Bu gün geldi, fakat bir şey dikkatimi çekti slow mode yeri boştu, kafama takıldı size soruyum dedim. Neden boş olduğunu bilen veya kullananlar bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler

Resim'deki gibi anahtar olmasına rağmen bana gelen ürün'de neden yok. ?

üretim farkı vardırç koymayı unutmuşlardır :D

• Google'ye "Msi B150 Gaming M3' yazinca orda bi kutu açılım video'su var, özellikle pci yuvasının altına baktım, versiyon 2.0 yazıyor. Yazan numaralar tutuyor ama slow mode anahtarı bende yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrardan Kontrol edin bakalım Revizyonların aynı oldugundan emin olun fotogarafını atarmısınız aynı yerin ilginç bir durum birde biz bakalım
  • napacan slow 'u be ya lets go fast
  • https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=sQeFbvRo4rs

Bu video'da özellikle durdurdum kontrol ettim. Versiyonlar aynı nasıl iş anlamadım.

Bana gelen ürünün slow mode yeri :  Msi B150 Gaming M3 Hakkında ?

• Anakartı hemen geri iade edin ordaki yuva iptal edilip çıkartılmış revizyon kaynaklı olsa tamamen yok ederlerdi orayı ama orası çıkartılmış kullanılmış anakart yollamış şerefsizler
  • OTTOMANRUPE, ben neden internetten alışveriş yapmıyorum sizce ? şimdi anladınız mı ?
    yine diyorum, aynı anakartı gidin Vatan Bilgisayardan Alın. 25-50 lira için 500 liralık anakartı boşa çıkartmayın.

bu arada dikkatli bakın, güney köprüsü varya MSİ sembolu olan yer, onun altında 3 bobin var ve Orjinal resimdeki bobinler 'M561'' ama arkadaşın aldığı anakarttaki o 3 bobinde ''M5N9'' yazıyor. onuda geçtim, O 3 bobinin yanındaki metal kare zımbırtı orjinalinde dümdüz, ama arkadaşın anakartında yamuk takılmış.

O kare metal parçasından farkı bobinlerden yola çıkarsak, yurtdışındakilerin aldığı aynı anakart, ömür boyu sizin aldığınız ise 2 yıl sonra bobinler şişer vs vs.

arkadaşlar Türkiye'ye FASON ÜRÜN YOLLUYORLARRR.

sizleri etiketledim neden ? belki birşey yapabiliriz. yarın öbür gün benimde başıma böyle birşey gelecek. bende zarar duyacağım. hatta böyle saçmalıklar benimde başıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orci1 -- 11 Mayıs 2016; 3:25:04 >

• Hocam şimdi ben bu ürünü iade etsem bir anlamı olmayacak demi. ? Türkiye'deki ürünlerin hepsimi böyle yani, anakart'i aslında vatan'dan alcaktım ama kalmamış.

Kullanılmış ürün yollamışlar derken anlamadım. Statik poşetin bant'ini ilk ben açtım, daha önce kullanılmış olsa zor açılmazdı.

• Büyük İhtimalle o ürün serviste tamir edilip yollanılan bir üretim statik poşeti bantlamakta hiç birşey yok onlar basit işler onlara aldanmayın en kısa sürede iade edin Türkiyedeki en iyi firmlardan biri inventustur ordan alın
  • Orci1 O kullanıcısına yanıt
    Zaten ben bunları biliyorum hep servisten den dönmüş yada teşhir ürünü satılıyor benim internetten alışveriş yaptıgım sadece 2 Site var Türkiye İnventus Yurtdışı Amazon İnventus diger sitelere göre pahalı diyenler olacaktır adamlar size teşhir dandirik ürünler yollamıyor ve en iyi hizmeti sunuyor
  • Aynen beyler bu anakartta bir sıkıntı var, bu gün vatan'a baktım. Stok'a gelmiş, slow mode swich'i var. İade talep edip göndercem ama ben arka braket'in naylonu'nu falan çıkarmıştım, inşAllah onun yüzünden sıkıntı çıkarmazlar.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe42TRK -- 11 Mayıs 2016; 22:34:38 >
  • Arkadas ne zaman bu hepsiburada mı surada mi orada mı bilgisayar oem parcalar satsa %80 iade edilmiş kullanılmış veya tamir görmüş parcaları insanlara satıyorlar Allahtan arkadaş farketmis yani ne diyim Allah cezalarını versin yazık

Iade edin hocam

• Ürünü iade aldılar. Tekrar teşekkür ederim, bundan sonra hepsiburada'dan elektronik ürün alırken 2 kere düşünecez.
  • Hepsiburadadan daha önce çok alışveriş yaptım ama hiçbir sorunla karşılaşmamıştım zaten bi sıkıntı oldugunda sorun çıkarmadan iade alıyorlar ama ilk tercihim her zaman inventustur
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMANRUPE

Hepsiburadadan daha önce çok alışveriş yaptım ama hiçbir sorunla karşılaşmamıştım zaten bi sıkıntı oldugunda sorun çıkarmadan iade alıyorlar ama ilk tercihim her zaman inventustur

Ben telefon aldım hepsiburadadan hic sıkıntı çıkmadı daha önce joystick vs aldım ufak tefek hepsi kutulu 0 sorunsuzdu ama bilgisayar parçaları ozellikle anakart ve ekran kartında ve ozellikle gtx970 alanlarda bu tur iade edilmis ürünleri tekrar satma durumlari veya arızalı ürünü satma durumu cok kez sahit oldum bu konuda bi tutarsızlık var bende anlam veremiyorum cogu seyde sıkıntısız bilgisayar bilesenlerinde bi sorun var hep

• İadede sıkıntı çıkarmadıkları sürece benim için sorun yok :)
  • Aynen iade konusunda sıkıntı olmadıkca sorun yok. Ama dikkatli olmak gerekiyor, mesela kutunun içerisinde sli kablosu yoktu. Kutu içeriğine veya ürünleri incelemek lazım.
  • bende aynı problem var ne yapmam gerek sen aldığında kaç gün olmuştu garantiye mi yolladın nasıl yaptım
  • HB'dan çok alışverişim oldu,hatta en son gigabyte 750TI aldım hiç bir sorunla karşılaşmadım.Garip olmuş sizin olayınız.Peki satıcınız HB mıydı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.