Şimdi Ara

MSI Ati Xpress x200 ve onboard x300 anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI'n ucuz bir anakartı var 75$ civarına bulunabiliyor.
    http://www.eternal.com.tr/asp/show_stock.asp?product=MSI7145-060
    Bu anakartı, chipseti ve onboard ekrankartını nasıl bilirsiniz? yani bu x300 ob ekran kartı geforce serisinde veya ati 9000 serisinden hangi karta denk gelir? şimdiden teşekkürler.

• atide 9250 ye falan denk gelebilir tahminimce.
  • atinin x300se sine denk geliyo aslında.

teknoloji ve hız olarak 9250 den daha iyi olduğu için kıyas kabul etmez zaten.

nvida dan da 64bit 5200 ler gibi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: trulli

atinin x300se sine denk geliyo aslında.

teknoloji ve hız olarak 9250 den daha iyi olduğu için kıyas kabul etmez zaten.

nvida dan da 64bit 5200 ler gibi..

evet bu daha iyi bir benzetme olmuş 64bit 5200.
  • Bak bu kötü oldu işte. Benim elimde xp1700@1700Mhz ve ati9550 var. Bunu alıp üzerine xp2500 alıp ekran kartını da sattığımda, hemen hemen hiç para harcamadan 64 bite geçerim diyordum. Ancak pek bir faydası olmayacak sanırım. Bir de bir başka soru xp1700@1700Mhz ile sempron 2500 (default) arasındaki performans farkı nasıldır?
  • sempron daha iyidir.fazladan komut setleri ve 64bit avantajı var.

terfi için şöle bişey söyleyebilirim:biraz idare edebilirsen mantıklı bi terfi olabilir. çünkü pcı-e anakart olduğu için ekran kartı seçeneğin oldukça bol olacak.daha sonra istediğin bi kartı alıp kullanabilirsin.

ama tabi dediğim gibi idare edecek sabrı kendinde bulabilirsen(ki deli gibi oyun oynamıyosan mümkün olabilir)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trulli -- 3 Şubat 2006 15:25:50 >
  • peki sözkonusu boardın chipseti hakkında bilginiz nedir? yani şu an onunla ve de elimdeki oem 400 ddr ramlerle ne kadar overclock yapabilirim? deli oyun oynamıyorum. Ancak şu aralar nfsmw'a dadandım. Onunla bir sıkıntı yaşarmıyım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.