Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

MSİ alacağım, nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar MSI CX61 0NE-292TR alacağım yakın bir zamanda. İlk MSI deneyimim olacağı için önceden deneyimli arkadaşların tavsiyelerini almak istedim. Ürün nasıldır, MSI nasıldır ? Servis olarak olsun, tamir - tadilat olarak olsun. Deneyimli arkadaşların tavsiyelerini ve görüş bahşetmek isteyen herkesi bekliyorum.
    Teşekkürler

• Kimseden ses yok mu arkadaşlar ?
  • Sağlam - Güvenilir - İyidir iyi :)

Teknik servis, ürün hepsi harika
  • Kusera kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yorumun için hocam. MSI tecrübesi yaşayalım bir de
  • monster'den iyi olduğu kesin :)
  • AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Desene hocam, keyifli günlere yolculuk vakti. "Let's play the game !" hesabı
  • Msi cx in kasasına pek iyi denilmiyor maalesef, malzeme kalitesi pek iyi değilmiş. Soğutma konusunda nasıldır bilmiyorum yalnız. Bu arada bütçeniz ve kullanım amacınız nedir?
  • 2000TL ve civarı. Kullanım amacı da, asıl olarak fotoğraf düzenleme, fotoshop, dizayn vs. ayriyeten de kastırmadan bir - iki oyun oynatsın yeter. (Bi' minecraft keyfimiz olsun)
  • Asus k55vj - k56cb , lenovo z580-z500 gibi ürünleri 1550-700 tl civarında bulabilirsin. 2000 tl civarında ise ; asus n56vz, msi ge60 gibi ürünlere bakılabilir. Eğer fazla ağır grafik gerektiren oyunlar oynamayacaksan, ilk yazdığım cihazlara bakabilirsin. Kullanıcı bölümleri-incelemeri mevcut ; kasa kalitesi, soğutma, oyun performansları vs. gibi konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsin.
  • Teşekkür ederim hocam zaten iki opsiyondaydım. Ge60 ve cx61 arasında. Biraz daha incelememde fayda var sanırım ge60'ı. Birazcık inceleyelim bakalım.
  • Arkadaşlar peki iki opsiyon arasında kaldım. Birisi Ge 60 0ND 454 TR diğeri de cx 61. Sizce hangisi ? Yardım ve önerilerinizi bekliyorum
  • 454 , 1850 tl gibi fiyatlara düşerse, daha yerinde seçim olur. Msi cx in yerine de lenovo z580, asus k55vj-k56cb gibi modelleri öneririm.
  • Ge60 iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalitelidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GE60 0nd 454tr indirime girer mi yakında 1800 1900 e düşer mi arkadaşlar almayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weuiwer

GE60 0nd 454tr indirime girer mi yakında 1800 1900 e düşer mi arkadaşlar almayı planlıyorum

Su an 1950 tl 454 modeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.