Şimdi Ara

MSI 970A-G46 ISINMA PROBLEMİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar anakartım çok ısındığı için sistem kitleniyor bir süre sonra.
    sistem özellikleri
    amd fx8320
    2x4gb gskıll ram
    msı 970a-g46
    powercolor ekran kartı

anakartım aşırı ısınıyor aldığım yere nasıl iade edebilirim 1 senede toplasanız 10 kere anca açtım pc yi. sürekli kitleniyor

MSI 970A-G46 ISINMA PROBLEMİ!!!

• Sistemin kitlenmesi ısınmaya bağlı değil bence zaten max 51 derece görmüş bence ramleri kontrol ettir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ısılar normal programsasaldır o donmalar virüs olabilir ayrıca o anakart o işlemci için kötü bir kart

işlemci 450 tl
    anakart 150 tl
  • Isılar o karta ve işlemciye göre gayet normal.Bence ramleri kontrol edin.Ayrıca arkadaşın dediği gibi o anakart o işlemcide çok sönük kalmış.
  • 95 wattlık fx ler için ideal ama 125 watt olanlar için biraz düşük kalır.Bu kötü bir kart olduğu anlamına gelmez.Pek o.c yapılmadığı sürece sıkıntı çıkarmaz o kart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhf kullanıcısına yanıt
    Anakart ve işlemciden ziyade, 1 senede 10 kere açılan bir pc için tek yorumum 'gereksiz yer kapladığı' yönünde olurdu.
    Soruna gelince, sistemin ne zaman kilitlendiğini yazarsan sağlıklı bir yorum getirilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramptha

Anakart ve işlemciden ziyade, 1 senede 10 kere açılan bir pc için tek yorumum 'gereksiz yer kapladığı' yönünde olurdu.
    Soruna gelince, sistemin ne zaman kilitlendiğini yazarsan sağlıklı bir yorum getirilebilir.

birde notebook olduğu için buna çok gerek duymuyordum sadece bulunsun oyun oynamak için almıştım simulatör ve lol tarzı yarım saat yada 1 saat için de donunca hiç açmıyordum. şuan parçaları servise verdim sonucu bekliyorum zaten. ekran kartını iade ettim zaten şuanda.

edit: sisteme oc falan hiç yapmadım benim için yeterli kalıyordu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhf -- 15 Şubat 2015; 2:11:51 >
  • Anakart ve ekran kartını iade ettim şimdi elimde 460tl lik hediye çeki var

şuanda almayı düşündüğüm kartlar

m5a97 r2.0

r7 260x

460tl lik hediye çeki üzerine +150 - 200 tl daha ekleyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.