Şimdi Ara

MSI 870A-G54 anakarta uygun bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI 870A-G54 anakarta uygun ram hangisi olur,bende hyperx 4 1600 mhz li,gb ram var ama malum oyunlar 8 gb altını neredeyse kabul etmiyor..şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkacan -- 1 Aralık 2015; 14:18:12 >

• ahmetkacan A kullanıcısına yanıt
    Aynı ramden bir tane daha alıp.Anakarttaki diğer ram'İn takılı olduğu slotla aynı renkte olan yere takın yenisini.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Kingston 2x2 HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 bendeki bellek bu,sanırım bu bellek üretilmiyor daha,bu bellek uyarmı Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Savage RED DDR3 1600MHz CL9 XMP Ramhttp://www.vatanbilgisayar.com/kingston-8gb-2x4gb-hyperx-savage-red-ddr3-1600mhz-cl9-xmp-ram.html
  • alabilirsiniz uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzcon08

alabilirsiniz uyumlu.

teşekkürler
  • 2x4 gb savage modeli hepsiburadadan siparişi verdim akşam bende bugün teslimatlı,bakalım sonuç ne olacak hiç değilse bu anakartı kullanan arkadaşlara fikir verir.
  • evet bellekler geldi şuan hepsi takılı 4x4x2x2 bu şekilde kullanmaya başladım,başlarda sorun yaptı bunu biostan ram ayar bölümünden mhz leri bir indirip bir yükselterek tek tek denedim her taktıgım ram de hata verdiginde bu yolu denedim şuan 12 gb ram 1600 mhz olarak sorunsuz çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.