Şimdi Ara

MSİ 635 TURİON 64 BİT X700 alınırmı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
0
Favori
17.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi güzel fiyat belli oldu da işlemci neeee???
  • i$lemci super yaw...arkada$lar büyük ihtimal bu notebook üzerinde karar kıldım aksilik çıkmazsa veya fikrimi deği$tirmezsem alıp yorumları yazacağım
  • bu aletin kasasını da çok beğendim... resimden oldukça hoş görünüyor ama yakından incelemek lazım.. adamlar hiç taksit yapmamış ama.. hep vade farklı..
  • Arkadaşlar nasıl ürün beğendiniz inşallah ilk sayfalarda ürünün inceleme testi var isteyen bakabilir.

İŞLEMCİSİ AMD TURİON 64 BİT MT SERİSİ Bİ İŞLEMCİ YOK BEN İLLA SONOMA ALICAM DERSENİZ SONOMALI VERSİYONU DA VAR FİYATI PİYASADAKİ DİĞER ÜRÜNLERLE AYNI HATTA TEKNİK AÇIDAN DAHA İYİ.
  • HDD 4200rpm miş :( bu kötü oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: esarikaya

HDD 4200rpm miş :( bu kötü oldu...

tom's da 5400 rpm 8 MB cache lik samsung diyor. Alanlar bilgi verebilirler mi?
  • "Disque dur Samsung IDE de 80 Go 5400Tr/Min (Ultra ATA 100) "

HDD 5400 RPM Samsung diyor...Firmayı arayıp sormak lazım bide
  • Ben gigateke mail attım ama cevap gelmedi, hd kaç rpm ve de işlemci hangi model Turion, bunları bilmeden karar vermek mantıksız olur
  • ewet ram lerin kac mhz oldugu işemcinin kaç ghz oldugu ve hard disk in kaç rpm oldugu belli degil bunları yazmamışlar bunları bilmeden bu notebook u nasıl almamızı bekliyorlar??
    ben cebitte gördügümde hard disk 5400 rpm di işlemcide 1.8ghzdi
  • en önemlisi işlemci hangi modeli. ????
  • Ben burada M645 için 4200rpm olarak gördüm.. Heralde M635 de aynıdır diye düşünmüştüm..

quote:

M645’de sabit diskde kolay ulaşılabilecek bir konumda yer alıyor. Bu modelde tercih edilen sabit disk 2.5” lik bir Hitachi(IC25N060ATMR04). 8MB tampon belleğe sahip ürün 60GB kapasite sunuyor ve 4200rpm dönüş hızına sahip. Bu tarz değiştirilme olasılığı yüksek parçaların kolay ulaşılabilmesi önemli bir özellik. Bunu en iyi MSI S260’da hafıza arttırmak isteyenlar anlayacaktır.

http://www.hardwaremania.com/index.php?option=com_content&task=view&id=381&Itemid=9

Ama burada test edilen model farklı donanımda olabilir, çünkü aynı modelin değişik donanım versiyonları oluyor.. Ram için Gigatek 512 MB DDR400 MAX 2 GB derken, yukardaki incelemede şöyle denmiş... tamamen farklı..

quote:

Hafıza olarak ise 2.5-3-3-7 zamanlamaya sahip 512MB PC2700(DDR333) ram’ler kullanılmış. Yeni notebook dizaynları DDR2 hafızalarada izin vermesine rağmen birçok üretici henüz notebook’larda bu hafızaları kullanmaya yanaşmıyor.

Neden ürünlerin özelliklerini tam detaylı biçimde yazmazlar anlamıyorum.. Milleti hala cahil mi zannediyor bunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esarikaya -- 4 Ekim 2005, 19:52:40 >

• gigatektekinin ddr 400 olduguna eminmisin?sordunmu?
    bi de mczaga msi ın bu modeli için mt kullanıyorlar demişti
  • sormadım.. sitesinde yazan bu.. en temizi kendilerinden kesin bilgi almak elbette..
  • Evet arkadaslar en sonunda aldim; yeni topic acmadim sonra ovup durmayi diyolar.. abd deyim tabi burdan aldim

2.0 Ghz Intel
    Geforce 6600go
    60gb7200rpm
    1gb 333mhz ram
    Dvd rw vs vs.....

1662 $ fiyati.. daha taze geldi sonra yorumlari yazarim gorusuruz...
  • Çizgi M645 modelinin yarın stoklarına gireceğini söylüyor.M635 için gün vermiyor şimdilik.Gigatek'te hafta sonuna kadar stoklarımızda olacak diyor.Bilgilerinize
  • pardon ama bu aldıgın hangi model?
    7200 rpm i kendinmi yükselttn
    quote:

Orjinalden alıntı: wild_rain

Evet arkadaslar en sonunda aldim; yeni topic acmadim sonra ovup durmayi diyolar.. abd deyim tabi burdan aldim

2.0 Ghz Intel
    Geforce 6600go
    60gb7200rpm
    1gb 333mhz ram
    Dvd rw vs vs.....

1662 $ fiyati.. daha taze geldi sonra yorumlari yazarim gorusuruz...
  • sitesinde nerde yazıo 400mhz oldugu ben göremedimde
    quote:

sormadım.. sitesinde yazan bu.. en temizi kendilerinden kesin bilgi almak elbette..
  • beyler bu modelin bir çok konfigrasyonlu versiyonu var sanırım,iyi ara$tırmak lazım almadan önce...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Franci

sitesinde nerde yazıo 400mhz oldugu ben göremedimde
    quote:

sormadım.. sitesinde yazan bu.. en temizi kendilerinden kesin bilgi almak elbette..

M645 'de yazıyor..
  • Gigatek reklam mailleri atacağına attıklarımızı okusa da cevap verse, kaç tane mail attım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.