Şimdi Ara

MSİ 635 TURİON 64 BİT X700 alınırmı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
0
Favori
17.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: boray

ya şu bilgsayarcı arkadaşlar hiç mi bu forumları takip etmiyor. ya kardeşim turion işlemcili disüstü getir bak nasıl kapış kapış gidiyor..

ben olsam 50 tane truion getiririm siteye baba gibi yerleştiririm. forumlara bi hber saldın mı bak nasıl kapış kapış gidiyor..

adam gibi turion işlemcili x700 ekran kartlı bir makina gelse hemen alıcak kaç kişi var bu forumda..

hadi bilgisayar firmaları biraz harekete geçin türkiye bekliyor..

turion'lar gelsin artık bizler bunu hak ediyoruz.. öyle değil mi arkadaşlar..

+1

Boray keşke ExpoChannelı izleseydinde CEBIT fuar görüntülerinde firmaların başlarında kimler var görseydin.
    Bu olay kesinlikle bilgi olayı filan değil.
    Olaya sadece ve sadece ticari olarak bakıyorlar.
    Yani anladıklarından değil.
    Bugün adamlara "uzakdoğuda çok güzel salatalık var getirtelim çok para kazanırız" desen onuda getirirler.
    Amaç makul fiyatlarda güncel teknolojiler filan değil.

• casper @ tamam da centrino nun çalışma sistemi farklı turionun ki faklı genel performans olarak neye denk geldiğini bilmiyorum.Araştırmak lazım MSİ 635 i tv de gördüm casperida yakından gördüm ve bence msi alınmalı Kasa,Lcd ekranı ,64 bit ,Servis kısmında da çizgi olması 1499+kdv ye satılması ve truion MT serisi olması .ML değil MT daha iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

casper @ tamam da centrino nun çalışma sistemi farklı turionun ki faklı genel performans olarak neye denk geldiğini bilmiyorum.Araştırmak lazım MSİ 635 i tv de gördüm casperida yakından gördüm ve bence msi alınmalı Kasa,Lcd ekranı ,64 bit ,Servis kısmında da çizgi olması 1499+kdv ye satılması ve truion MT serisi olması .ML değil MT daha iyi.

Ne zaman satisa sunucalacak bilgin varmi?Ben Acer 5024 den vazgectim de..
  • şu an ara bi konuş belki satışda dır.
  • mczaga@ yok zaten bende merak ettiğim soruyorum.Yoksa bit kastım yok yani.
    Turion işletim sistemiydi ,yazılımıydı tam olduğu zaman hangi centrino ya denk geldiğini merak ediyorum

MSI tek ama tek kötü gözüken yönü (bence) ses kartı.Yahu neden şunu 5.1 yapmıyorlar.Çokmu pahalı sanki.
    Kalkıpta zamanında nvidia'nın soundstormu gibi bir şey istemiyoruz ama Realtek'in yenilerinden bir şey olabilirdi.
    O kadar para verip bunu alamamak kötü yahu.
    En azından bir opsiyon sunsalar bari.Ama ben böyle birşey yapacağını düşünüyorum.
    kumandası varsa buda olacaktır.:)
  • mesele sadece 32 bit 64 bit değil.Ama bu sorunu cevapsız bırakmayıp araştırıcam.

sonoma 2.0 32bit e denk gelen truion 64bit i sana bulup burada testi ile yazarım.
  • ya dayanamıycam artık bi acer 4104wlmi alcam 1500 dolar + kdv /12 teknosa da.
  • bence bu aleti görün ondan sonra karar verin ne alcanıza
  • beyler çizgiyle görüşen var mı nedir son durum?
  • 3 Hafta içinde stoklarda olucak dediler ben mail yoluyla ogrendim..Fiyat henüz belli değil yani..
  • Ne bitmez 3 haftaymış;

Ağustos ta Datagate i aradım eylül başında getirceğiz dediler.
    Eylül başında Datagate'i tekrar aradım, 25Eylül'de gelecek dediler.
    Bende Çizgiyi aradım fuara yetiştirmeye çalışıyoruz dediler.
    10 Eylül Cumartesi günü fuara gittim, satış 2-3 hafta sonra başlıyacak dediler.
    Geçen Hafta tekrar aradım yine 2-3 hafta sonra dediler.
    Az önceki arkadaşada 3 hafta demişler...

• Biri yurtdışından filan getirmiş olsaydıda bir elimizi filan sürseydik.
    Nasıl bir notebookmuş böyle!
    Yurtdışında ne zamandan beri piyasada bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huhukomsu -- 21 Eylül 2005, 17:28:59 >
  • gigatek te ürün tanıtılmış fakat fiyatı 0 YTL şimdilik

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1546
  • Birkaç güne kadar fiyatı belli olur. Ben Gigatek'de 1500+kdvnin altında olur diyorum ama göreceğiz.

Yalnız alette 2 tane ram slotu var :(

quote:

Orjinalden alıntı: tanak

gigatek te ürün tanıtılmış fakat fiyatı 0 YTL şimdilik

• inşallah ucuz olur da bunu alırız gönül rahatlığıyla. özelliklerde bir sorun yok ama işlemcinin ne olduğu belli değil.
  • arkadaşlar gigatek'ten öğleden sonra kesin cevap alacağım.

telefonu açan yetkiliye biz bu makinayı bekliyoruz. uygun fiyata gelirse almak isteyen çok dedim..

ortalığı biraz kızıştırmak lazım. 64 bit lik işlemci almak lazım bence almışken en azından 3 yıl kullanalım di mi ya..

bu aralar dizüstü almak isteyen arkadaşlar bence kesinlikle bu ve bunun gibi iyi bir makina alsın..

turion, en az x700 ekran kartı, 80 gb hd, 1 gb ram...

en azından adam gibi makina almış olursunuz 2, 3 ay sonra pişman olmazsınız..

dur bakayım ben bi de çizgi'ye bir telefon edeyim.. aslında herkes arayıp sorsa bence olayı daha da hızlandırabilirler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boray -- 22 Eylül 2005, 10:51:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpeCTRuM

Birkaç güne kadar fiyatı belli olur. Ben Gigatek'de 1500+kdvnin altında olur diyorum ama göreceğiz.

Yalnız alette 2 tane ram slotu var :(

quote:

Orjinalden alıntı: tanak

gigatek te ürün tanıtılmış fakat fiyatı 0 YTL şimdilik

Genellikle 2 ram slotu oluyor.Hatta daha fazla olanı var mı bilmiyorum?Üzülmeyin yani.

• kesin ne zman gelecekmiş arkadaslar bide işlemcisinin hızı ne olcakmıs gelenin bilen varmı?
  • arkadaşlar çizgiyi aradım - 3 hafta sonra dediler

gigatek- ekim başı gibi gelecek dedi..

YANİ MALESEF YİNE BEKLEMEYE DEVAM.
  • arkadaşlar bende dün gigatek e gittim orda da ithalatcı firma yüzünden 15 20 gün sonra dediler...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.