Şimdi Ara

MSI 3060 TI Gaming X Trio görüntü gelmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim ilgilendiniz bayagi.

Problem cozuldu, tamamen kablo kaynakliymis. Vatanda satilan goldmaster cab1261 kabloyu magazada 2 kere degistirmeme ragmen calismadi. Hatta magazada aynisinin sifirini vermek istediler 3.kez, magazadaki monitore takmalarini rica ettim sifir 3. Urunu onada goruntu gelmedi. halbuki 100 lira diye iyi birsey sanmistim.

Inca marka bir kablo ile degistim goruntu geldi. Hepinize tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenneth- -- 31 Aralık 2020; 13:29:37 >
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam, bios guncellemesine bakacagim
  • Lenneth- kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun hocam, genel forumlarda hep aynı yönlendirme mevcut.

Ne yazık ki satılan bir çok kablo kalitesiz oluyor.

DP 1.2 ile DP 1.4 arasında yukarıda attığım tabloya da baktığınızda baya fark gözükmekte.

İyi günlerde kullanın

• Hocam çözdüğünüze sevindim. Aklınızda bulunsun “vesa” sertifikalı kablo almaya özen gösterin. Goldmaster ürününe 100₺ vermek yerine Paugge markasına göz atın. Ben de bu markanın kablolarını kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Mutlu Yıllar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı monitör ve aynı karta sahibim. HP nin display port kablosu kullanıyorum sorunsuz.

• Geçmiş olsun , aynı sıkıntıyı bende o marka kabloyla yaşadım malesef , bende Vatan dan almıştım ben alırken daha uygun fiyattaydı hatta kaliteli diye aldim ama sonuç hüsran oldu. Bana denk gelmiştir dedim ama belli ki sizde iki üç kere mağazada denediğinize göre o markada biraz kronik sıkıntı var demek kabloda. Netten başka kablo alarak çözmüştüm sıkıntıyı. İyi günlerde kullanın...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.