Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • madem hapishanedeydi; hapse ne zaman düştü, ray olayını açıklar mısınız bide gerçek miydi neydi edit:ilk sezon son bölümde sanırım fbi gelmiş unuttum ben onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BineyMoser -- 18 Ağustos 2016; 13:18:02 >

• Hocam redditte şu ray'e gardiyan diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonight We HUNT. -- 18 Ağustos 2016; 14:57:06 >

• Bence tyrell hala yaşıyor. Ve mr robot eliota yalan söylemeyi sürdürüyor . Ama hapishaneye girene kadar neler yaşadı onu merak ediyorum 7 bölüm boşuna mı izledik. Ray leon , Elliotun darlene ve gideon ile konuşmaları gerçek miydi ? Yada elliot nasıl hapishanede fbi hacklemek için kod yazabildi ? Bunlar hep muamma

• sezonun en iyi bölümüydü hapishane teoriside çok kaliteli teoriydi doğru çıkmasına sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

Bir masa , bir defter ve internet baglantisi olmayan kucuk bir oda.Kalkma ve yatma saatini -kapi araligindan- soyleyen gardiyanvari/hemsirevari bir anne , kesin yemek saatleri 8.00 12.00 18.00 , hergun saat 10’da ev islerine yardim ediyor?!, hergun saat 14.00 de basketbol maci izliyor spordan nefret etmesine ragmen. – hapisanede/rehabilitede serbest zamanda yapilan aktivitelerden biri – , 2 haftada bir grup gorusmesine gidiyor – hapisane rehabilitasyon – , Gideon ile gorusmesi hapisane gorusmesine benziyor.Birbirlerinden ayri ve izoleler , Gideon sesini yukseltince donup Elliot’un annesine bakiyor sanki gardiyanmiscasina/hemsireymiscesine , Joey surekli konusan hucre/oda arkadasi , bolum sonuna dogru Darlane’e Elliot sorulunca `Onemli degil` cekiyor.Halbuki ilk sezon Elliot’u cogu yerde ikna edip her kosulda arkasindaydi.Ayrica Darlene’nin agladigi bir sahne var akilli evde durup dururken , Elliot’u kaybetmiscesine agliyor.

1 ay önce bunu yazmışım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Olm lan dizi efso yav. Hayatı oyun oynamakla geçen veletler (aslında bir kişiyi kasttetim) laf atmasın güzelim diziye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler fbı'yi hackledigi zamanlar da hapiste miydi? hapisteyken nası hackledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

beyler fbı'yi hackledigi zamanlar da hapiste miydi? hapisteyken nası hackledi.

ray'e gardiyan diyorlar, belki o sayede bir şeyler yapmıştır
  • gencler bana angela babası olaylarıni hatirlatir misiniz hic hatirlamiyorum o olaylari ya gecen sezondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bir masa , bir defter ve internet baglantisi olmayan kucuk bir oda.Kalkma ve yatma saatini -kapi araligindan- soyleyen gardiyanvari/hemsirevari bir anne , kesin yemek saatleri 8.00 12.00 18.00 , hergun saat 10’da ev islerine yardim ediyor?!, hergun saat 14.00 de basketbol maci izliyor spordan nefret etmesine ragmen. – hapisanede/rehabilitede serbest zamanda yapilan aktivitelerden biri – , 2 haftada bir grup gorusmesine gidiyor – hapisane rehabilitasyon – , Gideon ile gorusmesi hapisane gorusmesine benziyor.Birbirlerinden ayri ve izoleler , Gideon sesini yukseltince donup Elliot’un annesine bakiyor sanki gardiyanmiscasina/hemsireymiscesine , Joey surekli konusan hucre/oda arkadasi , bolum sonuna dogru Darlane’e Elliot sorulunca `Onemli degil` cekiyor.Halbuki ilk sezon Elliot’u cogu yerde ikna edip her kosulda arkasindaydi.Ayrica Darlene’nin agladigi bir sahne var akilli evde durup dururken , Elliot’u kaybetmiscesine agliyor.

1 ay önce bunu yazmışım.

sırf 1 ay önce biri bunu yazmıştı demeye gelmiştim iyi oldu :D

• Abi çok iyiydi

Hapisane olayıda gerçek çıktı ama anlamadığım bir yer var
    1- Ray deepweb misali iş ile uğraştığı için mi tutuklandı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Abi çok iyiydi

belki de ray gardiyandı. mesela geçmiş bölümlerde ray "sen en iyisin, mastersın" gibisinden bir şey diyordu. elliot gibi fazla konuşmayan birinin yaptığını ray nereden öğrenebilir ki? suçunu bildiğinden ray ondan yardım istedi.

• anladım hocam
  • diziyi bırakma noktasına gelmiştim 2. sezonda. artık şu bölümü de izleyim dedim ama UÇUŞA GEÇTİ çok iyi bölümdü

yalnız
    Leon salı günü mektup yollayacağım dedi
    o mektup Elliot'la psikolog kadının konuştuğu yerdeki mektup mu? Ve Ray neci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 18 Ağustos 2016; 18:21:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Abi çok iyiydi

ray psikolog kadinin erkek arkadasini hackledigi icin ihbar edilmis, ondan girmis.

• funky-nd kullanıcısına yanıt

ray gardiyan olduğu için ona gidip yardım edicem diyip pcsi ile yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. Robot

Beyler ben ilk sezonu KAT torrent sayesinde izledim, ikinci sezonun ilk 2 bölümünü KAT kapandığı için internetten izledim ama sonraki bölümleri bulamıyorum. Site varmı bildiğiniz

kapanmadı

https://kat.al/
  • son iki bölüm çok iyiydi ama beynimizi yakma artık be kardeşim.
  • An itibari ile mr. Robotun ios ve google play Kütüphanelerin de oyunu bulunmakta :)))))

• quote:

Orijinalden alıntı: KalifiyesizEleman

An itibari ile mr. Robotun ios ve google play Kütüphanelerin de oyunu bulunmakta :)))))

Bulamadım hocam
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.