Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.829
Cevap
86
Favori
94.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sezon fena gidiyor 6 bölümü 1 günde bitirdim 5 bölüm hoşuma gitmedi gerçekten, ama 6 bölüm süper olmuş fight club izliyormuş gibi oldum
    yer yer ken kendini dövmesi
  • S3E7

Bizim ikiliye yıktılar işleri. Mr. Robotun çoklu bina patlatma olayında parmağının olmadığını öğrendik. Lolipop emen ablamız bi problem olduğunu anladı, gelecek bölümlerde Dark Army için çalışan fbi elemanı açığa çıkacaktır.

Binalar bitti uçak patlatma mevzusu geldi şimdi de, hadi hayırlısı
  • Bu bölümü çok beğenmedim ama gene de iyiydi.

• güzel bölümdü yine,bütün suçu Mobley ve Trenton'a yıktılar ince düşünülmüş güzel olaydı
    Angela geri sarma sahnesiyle yine zamanda yolculuğa mesaj çaktılar Angela üzerinden veriyorlar inceden inceden bakalım bunun sonu ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 24 Kasım 2017; 12:4:46 >
  • Son yayinlanan 7. Bölüm Amazon da yayimlanmadi mi? Amzn versiyon bulamadim.

• 7. bölümün altyazısını nereden bulabiliriz arkadaşlar fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norgannon

7. bölümün altyazısını nereden bulabiliriz arkadaşlar fikri olan var mı?

http://www.turkcealtyazi.org/mov/4158110/mr-robot.html

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Ben baktığımda yoktu, yeni gelmiş. Teşekkürler hocam.

• quote:

quote:

quote:

Ben baktığımda yoktu, yeni gelmiş. Teşekkürler hocam.

İyi seyirler hocam

• quote:

Son yayinlanan 7. Bölüm Amazon da yayimlanmadi mi? Amzn versiyon bulamadim.

AMZN versiyonu mevcut ama NTb yayınlamadı büyük ihtimal yarın yayınlar... WEB.H264-STRiFE olanı indirin oda amazon sürümüdür.
  • Çoğu kişi sıkılıp bıraktı 2. sezonda iyi ki devam etmişim diyorum 3. sezon 5 6 7 derken diziden kalite akıyor sam esmail e saygılar

• dewe34 kullanıcısına yanıt

Zamanda yolculuk muhabbetinin boş olduğunu düşünüyorum. Angela'yı kendi taraflarına çekmek için bir şekilde gözünü boyadılar bence. Hatta Çinli adamımız diyor bize karşı dava vardı halledecektin halletmedin. Angela aksine üstüne gitti bunlar da Angela ya yutturdular artık ne gösterdilerse.
  • Bu dizinin belirli kurgusal olaylar dışında günümüz dünyasını birebir yansıttığını ve kocaman bir tiyatronun içinde olduğumuzu düşünüyorum. Özellikle son bölümdeki "sizin devriminiz bu insanlar tarafından satın alındı" sözü dizinin anlatmayı çalıştığı şeylerin başında geliyor.
  • Bu 7. Bölümde pek bir şey olmadı ama yine de nasıl olduysa bölüm hemen bitti gitti.
    bizim ikili, adlarını bile unuttum. Ne oldu nereye gittiler iyiki geri geldiler derken öldüler bile. Resmen günah keçisi oldular. Ortalık tam bir tiyatro. Cesetleri bırak oraya iki kamera iki bilgisayar koy bir de iran bayrağı tamamdır vay be. Zaten şu dedektif kızın patronu da hain. Şimdi ne olacak tahmin etmek zor.

• 03x07

Her bölüm çıtayı daha da yukarı taşıyorlar. Bu nasıl bir bölümdü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine çok iyiydi beee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • White rose
  • Diziyi sonunda çözdük yani.

Dizi baştan itibaren Ecorp'un Angela ve Elliot'u ailesini parçalaması sebebiyle onu yıkmaya çalışması olarak gösterildi fakat arka planda yine her zamanki gibi ülkelerin ticari ve ikili ilişkileri yatıyormuş. Her şey 1-2 ekonomik imza içinmiş.
    Elliot, Wellick, Angela vs vs o ölen herkes sadece bu anlaşmalar için kullanılmış bir piyonmuş. Biz de Dark Army vs hepsi hacker sanıyoruz...
    Elliot bunu çok erkenden farketti engelleyemedi acaba Mr. Robot ne zaman farkedecek? Gerçi her şey için çok geç artık Mr. Robot için. Onun da peşine düşerler yakında.
    FBI'ın adını tanıdığı herkesi harcamaya başladı White Rose.

• dark army'nin güvenilmez olduğunu zaten biliyorduk. Benim anlamadığım Mr robot neden en son onların yanına gidip dayak diyor ve neden onu orada öldürmüyorlar ?

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.